Autor Subiect: Revelion 2013  (Citit de 115651 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

LiaV

  • Vizitator
Re: Revelion 2013
« Răspuns #420 : Joi, 17 Ianuarie 2013, 23:43 »
Da, multumim Lia. Acum am vazut si eu filmuletele...  :D (A mers cu VLC media player) .... Adevarul e ca am avut si muzica buna!  8)  Si suntem buni, ce mai! Si la populare, si la meniaito, si la rock si la de toate!  :D
Knock-knock-knockin' on heaven's doooooor!     :giggle:    :happy:

(abia astept carnavalul!)

Cu multa placere, Maria.

Delia, eu nu cred ca link-urile ce ti le-am trimis nu mai functioneaza. Dar daca asa este, te rog sa imi spui, si in functie de cum am timp, le voi incarca din nou. Sunt vreo 4-5 GB, deci merge incet.
Ar fi bine ca doritorii sa le descarce acum, pentru ca in perioada urmatoare voi fi tare ocupata.
Dar oricum, scrieti-mi pe lia_voinea@yahoo.com si vom vedea cum facem.







Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13250
Re: Revelion 2013
« Răspuns #421 : Sâmbătă, 19 Ianuarie 2013, 16:10 »
Am trimis tuturor participantilor montajul video facut de Iulian cu Revelionul de la Geoagiu. A iesit exceptional si sunt convins ca o sa va faca placere, asa cum mi-a facut si mie, cand l-am urmarit dimineata. Revenit de la Sibiel, m-am mai uitat inca de vreo cinci ori...si nu ma mai satur...

Multumesc Iulian, pt rabdarea ta, disponibilitatea de a aduna, monta si a ne trimite montajele actiunilor Singles Camp! S-a facut deja o adevarata arhiva, pe care o pretuiesc si pastrez pentru peste...20 ani! O sa-mia duc aminte cu toata placerea de voi, cei cu care petrec acum atatea momente frumoase, cu care am calatorit, cu care m-am bucurat si distrat asa cum o faceam in urma cu 25 de ani.... :kissing:

Daca cineva nu l-a primit, sa-mi transmita Email, am sa folosesc acea adresa, de la care primesc, pt a fi sigur ca o sa-i ajunga in Inbox.

Mesajul vine de la Iulian, prin wetransfer, este in forward spre voi. Sa stiti deci sa nu stergeti Email-ul cu link-ul de descarcare.


mihaela1961

  • Vizitator
Re: Revelion 2013
« Răspuns #422 : Sâmbătă, 19 Ianuarie 2013, 17:15 »
Pur si simplu filmuletul e MINUNAT!
Trebuie sa ma adun cumva, imi aduc aminte cat de frumos a fost, ma bucur ca va fi pentu mine un Reloaded la carnaval!Pe undeva..simt si eu ca am 'gasca mea'
 :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:

Offline kike

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 253
Re: Revelion 2013
« Răspuns #423 : Sâmbătă, 19 Ianuarie 2013, 18:16 »
 Pur si simplu....SUPERB! Un film de nota 10 si amintiri de pastrat o viata! Multumesc Iulian si multumesc Doru care a stat in permanenta cu ochiul pe noi si bine a facut ;) Bravo, frumoasa Gasca!!!  Sibiel.......VENIM!!!!!!!!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13250
Re: Revelion 2013
« Răspuns #424 : Duminică, 20 Ianuarie 2013, 15:43 »
M-a sunat Rocky! A finalizat si el montajul cu filmele facute de Revelion. Abia astept sa-l vad. Undeva spre seara mi-a promis ca o sa-l primesc.

Offline rocky

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 362
Re: Revelion 2013
« Răspuns #425 : Duminică, 20 Ianuarie 2013, 17:41 »
intr-adevar e gata ... nu asa cum il gindisem initial, dar din cauza ca dura f mult editarea (probabil imi lua vreo 3 luni sa-l termin) am renuntat la multe detalii si a iesit ce-a iesit - ramine sa apreciati voi daca e de bine sau de rau  ;)

L-am trimis lui Gigi, are sa vi-l distribuie el imediat.



 

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13250
Re: Revelion 2013
« Răspuns #426 : Duminică, 20 Ianuarie 2013, 18:00 »
L-am transmis! Trebuie sa ajunga acum intr-un minut, doua la toata lumea.

mihaela1961

  • Vizitator
Re: Revelion 2013
« Răspuns #427 : Duminică, 20 Ianuarie 2013, 19:16 »
Superb!
Ramanem cu foarte multe amintiri de la Revelion!Serios m-a apucat bocitul!Vocea Ioanei e minunata, cartea ei-am citit fragmentul postat de ea-idem, cartea Liei am citit doar putin-trebuie sa recunosc asta!
Intre timp am mai citit chiar postari mai vechi de pe acest forum...rezumat:ma simt ONORATA sa fac parte din acesta echipa SinglesCamp!
Va pup si va iubesc pe toti cei langa care am fost la Revelion!N-AM MAI FOST SINGURA!
Nu mi-as fi imaginat niciodata ca va fi asa!
 :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13250
Re: Revelion 2013
« Răspuns #428 : Luni, 21 Ianuarie 2013, 08:31 »
Cativa dintre participanti (kike, moni, mari_a, mihaela1961, dauina) au sau mi-au confirmat ca au primit filmele de la Iulian si Rocky. Restul nu stiu, daca au primit link-ul sau nu si daca au reusit sa descarce si sa vada exceptionalele montaje facute de cei doi.

Offline Karola

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 76
Re: Revelion 2013
« Răspuns #429 : Luni, 21 Ianuarie 2013, 08:43 »
In aceasta dimineata mi-am verificat email-ul, am primit si eu filmuletele, inca nu l-am descarcat...urmeaza, multumesc domnilor!!!!!!!

Offline NeliTTT

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 158
Re: Revelion 2013
« Răspuns #430 : Luni, 21 Ianuarie 2013, 15:39 »
Confirm primirea tuturor materialelor dovezi a ceea ce a fost Revelionul de anu acesta. Muuuuuuuuuuuuuulte si pretioase multumiri tuturor celor care au participat la fotografierea, filmarea, montarea, editarea, transmiterea filmelor si pozelor, si nu in ultimul rand celor ce au fost filmati si pozati.

Mari_a

  • Vizitator
Re: Revelion 2013
« Răspuns #431 : Luni, 21 Ianuarie 2013, 16:29 »
Suntem in 21 ianuarie deja, dar eu sunt tot la Geoagiu... Si azi am mai primit niste poze, iar la filme nici nu mai stiu de cate ori m-am uitat...   8)  Super si cel primit de la rocky!  :thumbup:  Multumim!

Offline Viorica

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
Re: Revelion 2013
« Răspuns #432 : Luni, 21 Ianuarie 2013, 17:16 »
Am primit poze, filmulete, sunt foarte frumoase toate, de fapt...... nici nu puteau sa iasa altfel daca toti cei din materialele prezentate  sunt frumosi :D

Ce sa mai spunem de filmuletele facute de Iulian si Rocky, nu degeaba se spune ca " tot ce-i la urma este mai bun" ;)

Multumesc tuturor celor care si-au "pierdut timpul" cu poze si filmulete pentru a ne pastra vie amintirea acelor minunate zile.

Offline rocky

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 362
Re: Revelion 2013
« Răspuns #433 : Luni, 21 Ianuarie 2013, 21:34 »
ma bucur ca va place

inseamna ca n-am muncit degeaba la el  :)