Autor Subiect: In Rezervatia Muntilor Retezat 22 iunie – 24 iunie 2012  (Citit de 74368 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline acbard

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 103
Re: In Rezervatia Muntilor Retezat 22 iunie – 24 iunie 2012
« Răspuns #255 : Luni, 30 Septembrie 2013, 23:22 »
 ;D ;D ;D
you wanna piece of me ???   :strong:

Offline murandra

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 110
Re: In Rezervatia Muntilor Retezat 22 iunie – 24 iunie 2012
« Răspuns #256 : Marți, 01 Octombrie 2013, 20:49 »
Ce faci Murandra ? Constientizezi ca , de fapt , te-ai intors din Sibiel ?!!!   :)Unii , cativa , am vazut ceva: un ruj , un tricou ud ....

Da, e o combinatie ciudata - m-am intors de la Sibiel - Sarbatoarea Recoltei 2013, dar cand ma uit afara si ma gandesc ca in 2 zile plec pe munte din nou imi aduc aminte inevitabil de Retezat 2013.

Fiecare se gandeste la ce a retinut din excursia in Retezat 2013, sorry stiu ca suntem  :offtopic:. Eu - ceata, frig, dureri de genunchi, iar tu - alea, alea, gen ruj, tricouri ude si neinteresant ce acopereau pentru ca erau prea multe pe mp pentru voi aia putini :P

Si daca tot suntem  :offtopic: ati fost neseriosi. Ne asteptam si noi duminica la un tur de oras, la o cafea sau ceai cald, pentru readuceri aminte, dar voi ... nici macar n-ati raspuns la telefon. Nu e cazul tau, copilotul a refuzat sa ne raspunda. Ati complotat voi ceva  >:D

Offline kike

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 253
Re: In Rezervatia Muntilor Retezat 22 iunie – 24 iunie 2012
« Răspuns #257 : Marți, 01 Octombrie 2013, 21:33 »
Ce faci Murandra ? Constientizezi ca , de fapt , te-ai intors din Sibiel ?!!!   :)

Ralu, eu te inteleg ;)Sarbatoarea recoltei este  sarbatoarea tuturor actiunilor de peste an, un bilant tomnatic al amintirilor de vacanta :) si nu te poti abtine cand ajungi acasa sa nu iei la rasfoit poze si ganduri....
In alta ordine de idei....si eu mi-as fi dorit sa avem parte de o promenada in Kaufland ;D, dar cred ca s-au gandit sa nu-i trezeasca amintiri dureroase Tatianei :giggle: :offtopic:

Tatiana

  • Vizitator
Re: In Rezervatia Muntilor Retezat 22 iunie – 24 iunie 2012
« Răspuns #258 : Marți, 01 Octombrie 2013, 21:51 »

In alta ordine de idei....si eu mi-as fi dorit sa avem parte de o promenada in Kaufland ;D, dar cred ca s-au gandit sa nu-i trezeasca amintiri dureroase Tatianei :giggle: :offtopic:
[/quote]


aiurea, Kike! le era pur si simplu frica de mine: sa nu recidivez cumva ca doar au simtit atractia puternica pe care o eman valcenilor!!!:P


Offline acbard

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 103
Re: In Rezervatia Muntilor Retezat 22 iunie – 24 iunie 2012
« Răspuns #259 : Marți, 01 Octombrie 2013, 22:05 »
Alta data sa luati legatura direct cu ... pilotul  ;) ... poate va aratam si Govora  :giggle:

Offline kike

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 253
Re: In Rezervatia Muntilor Retezat 22 iunie – 24 iunie 2012
« Răspuns #260 : Marți, 01 Octombrie 2013, 22:11 »
Alta data sa luati legatura direct cu ... pilotul  ;) ... poate va aratam si Govora  :giggle:

Am inteles, Govora reprezinta premiul pentru bunatatea noastra ;) :offtopic:

Offline murandra

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 110
Re: In Rezervatia Muntilor Retezat 22 iunie – 24 iunie 2012
« Răspuns #261 : Miercuri, 02 Octombrie 2013, 12:43 »
Alta data sa luati legatura direct cu ... pilotul  ;) ... poate va aratam si Govora  :giggle:

Daca aveam cum sa luam legatura cu pilotul, fii convins ca am fi luat-o, dar din pacate pentru noi, telepatia nu functioneaza in cadrul nostru  :'(.

Nu suntem atat de telepatice precum Voiculescu ca sa va transmitem gandurile noastre  :help:1