Autor Subiect: In Rezervatia Muntilor Retezat 22 iunie – 24 iunie 2012  (Citit de 74375 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline oti

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 208
Re: In Rezervatia Muntilor Retezat 22 iunie – 24 iunie 2012
« Răspuns #30 : Luni, 16 Aprilie 2012, 20:03 »
gigi, am o mare rugaminte. vreau sa-l iau in aceasta excursie si pe fiul meu, tudor. este cadoul meu pentru sfarsitul de an scolar. are 15 ani si se poate deplasa usor pe traseul ales de tine.  daca mai e loc, te rog sa-mi spui.
Pasul indispensabil pentru a obtine lucrurile pe care ti le doresti in viata este acesta: hotaraste-te ce vrei.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: In Rezervatia Muntilor Retezat 22 iunie – 24 iunie 2012
« Răspuns #31 : Marți, 17 Aprilie 2012, 08:05 »
Fara probleme si chiar cu plecere Oti! Traseul nu este greu, atmosfera va fi una de munte asa ca este o actiune potrivita pentru el. Locuri sunt. Te rog tine legatura direct cu Samiza pt acest loc. Asa cum scriam in newsletter, ea nu citeste decat foarte rar forumul si nu are de unde sa stie de inscrierile care se fac aici.

Papushone

  • Vizitator
Re: In Rezervatia Muntilor Retezat 22 iunie – 24 iunie 2012
« Răspuns #32 : Marți, 17 Aprilie 2012, 12:29 »
Punctul de plecare va fi tot Sibiu? ::)

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: In Rezervatia Muntilor Retezat 22 iunie – 24 iunie 2012
« Răspuns #33 : Marți, 17 Aprilie 2012, 15:34 »
Nu o sa fie un punct de plecare. Ca si la toate actiunile din tara, ne intalnim la locul de desfasurare (aici Rausor jud Hunedoara). Am sa dau mai multe detalii pt localizare. In situatia in care se strang mai multi participanti care vin individual cu transport in comun pana la Hateg, atunci o sa inchiriez un microbuz care sa ne duca pana la destinatie.

Papushone

  • Vizitator
Re: In Rezervatia Muntilor Retezat 22 iunie – 24 iunie 2012
« Răspuns #34 : Marți, 17 Aprilie 2012, 16:15 »
Nu aveam de unde sa stiu, de aceea am intrebat.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: In Rezervatia Muntilor Retezat 22 iunie – 24 iunie 2012
« Răspuns #35 : Marți, 17 Aprilie 2012, 16:31 »
Ieri am transmis catre toata lumea din comuntate, un newsletter in care incercam sa explic pt cei noi partea de transport pt ca din aceasta parte vin majoritatea intrebarilor. Acolo am explicat pe scurt cum se face la excursiile de afara si cele din tara. Scriam acolo ca am sa fiu mult timp plecat si atunci nu o sa mai pot raspunde asa cum o fac pana acum pe forum. Cand revin nu pot citi tot ce s-a scris si poate sar peste intrebarile voastre. De aceea indicam sa fiu intrebat pe Email de acum incolo.

Este ok ca intrebi si ca vrei sa intelegi tot ce tine de o actiune, papushone. De aceea si raspund.





Offline natasamotaianu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: In Rezervatia Muntilor Retezat 22 iunie – 24 iunie 2012
« Răspuns #36 : Miercuri, 18 Aprilie 2012, 13:19 »
Buna,

Numele meu este Natasa si sunt nou inscrisa in aceasta comunitate, Singles Camp. Imi doresc tare mult sa ma integrez cat mai repede in grupul care va merge in tabara din Retezat.
Multumesc...

varsator38

  • Vizitator
Re: In Rezervatia Muntilor Retezat 22 iunie – 24 iunie 2012
« Răspuns #37 : Miercuri, 18 Aprilie 2012, 13:29 »
Buna Natasa si integrare usoara atat in grupul-Retezat,cat si in intreaga comunitate SC!

Offline natasamotaianu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: In Rezervatia Muntilor Retezat 22 iunie – 24 iunie 2012
« Răspuns #38 : Miercuri, 18 Aprilie 2012, 13:37 »
Corect, asta trebuia sa spun dar mi-am dat seama dupa ce am postat mesajul... :) Oricum, ma integrez destul de repede oriunde.

Offline natasamotaianu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: In Rezervatia Muntilor Retezat 22 iunie – 24 iunie 2012
« Răspuns #39 : Joi, 19 Aprilie 2012, 14:37 »
Buna la toata lumea, as vrea daca se poate sa iau legatura cu cei din Bucuresti, Ploiesti, etc. Eu locuiesc in Bucuresti si mi-asdori tare mult sa ma lamureasca si pe mine cineva cum se procedeaza cu plecarea spre tabara respectiva. Am inteles ca nu se asigura transport, dar daca mai exista vreun loc disponibil la cei care se vor deplasa cu masinile( contra cost, binenteles), v-as ramane recunoscatoare.
Multumesc mult...

Offline iuliana leonte

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 43
Re: In Rezervatia Muntilor Retezat 22 iunie – 24 iunie 2012
« Răspuns #40 : Vineri, 20 Aprilie 2012, 10:01 »
si eu vreu sa vin cu voi

Offline Mimi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 378
Re: In Rezervatia Muntilor Retezat 22 iunie – 24 iunie 2012
« Răspuns #41 : Vineri, 20 Aprilie 2012, 19:37 »
Buna ,Gigi, am convins-o si pe Eugenia sa vina cu noi in Retezat,asa ca te rugam sa o treci pe lista!

Offline stan ana

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 21
Re: In Rezervatia Muntilor Retezat 22 iunie – 24 iunie 2012
« Răspuns #42 : Sâmbătă, 21 Aprilie 2012, 10:01 »
Si eu vreau sa vin in retezat!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: In Rezervatia Muntilor Retezat 22 iunie – 24 iunie 2012
« Răspuns #43 : Marți, 24 Aprilie 2012, 08:45 »
Am transmis Samizei, toate inscrierile de pe forum. O sa va contacteze Email. Vad ca ne strangem si aici destul de multi. Super!

Offline Plusar

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 376
Re: In Rezervatia Muntilor Retezat 22 iunie – 24 iunie 2012
« Răspuns #44 : Marți, 24 Aprilie 2012, 15:14 »
ce ma enervati ... ma uit pe aici cum va "capacitati" si cum va mobilizati si mi-ati facut o pofta de numai pot ! vin si eu , promit sa citesc diseara procedurile de inscriere ptr ca acum nu am timp ...
va fi prima mea actiune cu voi si sper sa ma decid in urmatoarele zile si pt Cheile Nerei

ps: si eu o sa ma lipesc la grupajul din Bucuresti pun si masina la bataie daca vine cineva cu mine care cunoaste drumul sau are un GPS ;)