Autor Subiect: Hai-da-hai la Maramu’! Excursie in Maramures 2 – 5 august 2012  (Citit de 50448 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Geta D

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 331
Re: Hai-da-hai la Maramu’! Excursie in Maramures 2 – 5 august 2012
« Răspuns #120 : Sâmbătă, 11 August 2012, 10:46 »
Geta,am uitat sa-ti spun ca ti-am gasit prosopelul folosit in masina.Cu prima ocazie ti-l returnez.
Eu merg la Sibiel cu Dana. Si am mai convins sa mearga Mihaela si Catalina din Bucuresti, si am convins-o si pe Paula de la Iasi (a fost cu noi la Maramu).  :thumbup:

Offline lukady

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 28
....
« Răspuns #121 : Duminică, 12 August 2012, 12:15 »
Ce mai faceti,dragi maramureseni ? Ce faceam noi saptamina trecuta pe vremea asta ? Ei,da,beam bere rece,beam bere rece si ne simteam minunat impreuna.Va multumesc pt. poze,vedeti ca azi am reusit si eu sa ma ocup de pozele mele si vi le-am trimis. Sper ca au juns si ca va bucurati asa cum m-am bucurat eu de ale voastre.
Lukady,adresa ta de mail nu am avut-o.Daca vrei pozele,scrie si tu aici adresa.Oricum vreau sa-ti multumesc inca o data ca ne-ai dus si ne-ai intors in siguranta.
P.S. Eu inca nu mi-am revenit cu somnul,voi?

...e scrisa pe undeva pe aici....dar o are si
Gigi , Nicu , Paula , Geta , Maria...am primit poze de la ei....asa ca astept si de la tine... 8)

Offline Mamica

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 39
  • Mediocrity it's my middle name.
Re: Hai-da-hai la Maramu’! Excursie in Maramures 2 – 5 august 2012
« Răspuns #122 : Duminică, 12 August 2012, 12:44 »
Luca, ai primit poze de la mine?
Nu cerceta aceste legi, ca esti nebun de le-ntelegi!

Offline Mimi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 378
Re: Hai-da-hai la Maramu’! Excursie in Maramures 2 – 5 august 2012
« Răspuns #123 : Duminică, 12 August 2012, 19:48 »
 K,fii pe faza ca le-"arunc"...

Offline lukady

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 28
...
« Răspuns #124 : Miercuri, 15 August 2012, 15:06 »
Luca, ai primit poze de la mine?

...da...le-am primit....nu am putut intra pe e'mail ptr ca am avut calc ''bushit''...acum am tras toate pozele de la voi...ms muuult... :flori:...

Offline lukady

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 28
...
« Răspuns #125 : Miercuri, 15 August 2012, 15:10 »
K,fii pe faza ca le-"arunc"...

...gata !....le-am prins... :bow:...ms mult...am peste 1500 de poze de ''sortat''...
cred ca mai am de primit de la Dana,Lavinia si Nadia...ce id-uri au ?

Offline lukady

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 28
...
« Răspuns #126 : Miercuri, 15 August 2012, 15:23 »
Eu merg la Sibiel cu Dana. Si am mai convins sa mearga Mihaela si Catalina din Bucuresti, si am convins-o si pe Paula de la Iasi (a fost cu noi la Maramu).  :thumbup:

Getaaa !....iar in vacantza ?...cred ca m-ai intrecut in plimbari... :giggle:...ma intreb ce o sa faci cand termini de strabatut Romania...

Offline Geta D

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 331
Re: ...
« Răspuns #127 : Miercuri, 15 August 2012, 15:41 »
Getaaa !....iar in vacantza ?...cred ca m-ai intrecut in plimbari... :giggle:...ma intreb ce o sa faci cand termini de strabatut Romania...
O iau de la capat oricat de batrana o sa fiu. La 70 ani o sa sar si din avion  :worthy:

Offline lukady

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 28
...
« Răspuns #128 : Vineri, 17 August 2012, 12:45 »
O iau de la capat oricat de batrana o sa fiu. La 70 ani o sa sar si din avion  :worthy:

... :strong:..esti tare de tot... :love:...