Autor Subiect: Comunicam prin muzica  (Citit de 1183951 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline EUGENIA110

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 482
Răspuns: Comunicam prin muzica
« Răspuns #360 : Duminică, 09 Mai 2010, 19:38 »
Multumesc, Caterina! Parca mi-ai trimis mie personal melodia, se potriveste perfect:afara ploua, iar eu sint mai trista ca niciodata. :-*

silviu

  • Vizitator
Răspuns: Comunicam prin muzica
« Răspuns #361 : Duminică, 09 Mai 2010, 22:45 »
daca tot ploua...
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/-gjfQE0S0TM?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Răspuns: Comunicam prin muzica
« Răspuns #362 : Luni, 10 Mai 2010, 11:38 »

Un nou extras de pe ultimul album Timbaland.
Un artist a carui prezenta in topuri este din ce in ce mai frecventa!
Melodios, simpatic, reconfortant!
 :D


<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/KDKva-s_khY?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Offline EUGENIA110

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 482
Răspuns: Comunicam prin muzica
« Răspuns #363 : Luni, 10 Mai 2010, 17:12 »
Multumesc, Silviu, pentru una din vocile tineretii mele.

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Răspuns: Comunicam prin muzica
« Răspuns #364 : Miercuri, 12 Mai 2010, 09:30 »
Ghita - Parodie   ;D

<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/0Gd9qw-iwBc?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

marcutza

  • Vizitator
Răspuns: Comunicam prin muzica
« Răspuns #365 : Miercuri, 12 Mai 2010, 14:42 »
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/TxvpctgU_s8?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

silviu

  • Vizitator
Răspuns: Comunicam prin muzica
« Răspuns #366 : Joi, 13 Mai 2010, 12:42 »
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/MNgU2SLD8pY?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Offline EUGENIA110

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 482
Răspuns: Comunicam prin muzica
« Răspuns #367 : Joi, 13 Mai 2010, 13:08 »
Ce tinar era Adrian Paunescu!!! ce tineri erau toti!!!  ce tinara eram eu atunci........ :(
 Multumesc, Silviu!

silviu

  • Vizitator
Răspuns: Comunicam prin muzica
« Răspuns #368 : Joi, 13 Mai 2010, 13:11 »
erai o pustoaica si aveai sange de vipera? :D :D :D
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/Pt61z_taAyo?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Offline EUGENIA110

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 482
Răspuns: Comunicam prin muzica
« Răspuns #369 : Joi, 13 Mai 2010, 15:30 »
Ai dreptate, eram in liceu, o pustoaica nonconformista, usor hippy, stil care mi-a ramas in suflet si din care mai pastrez si acum accente in imbracaminte si pieptanat, dar am fost o vipera neveninoasa.  :D

silviu

  • Vizitator
Răspuns: Comunicam prin muzica
« Răspuns #370 : Joi, 13 Mai 2010, 16:54 »
Citat din: eugenia110
dar am fost o vipera neveninoasa.
normal! toti cei care scriu pe acest forum sunt niste ingeri si sunt singuri din cauza rautatii altora.

carmentoma

  • Vizitator
Răspuns: Comunicam prin muzica
« Răspuns #371 : Joi, 13 Mai 2010, 16:58 »
Citat din: eugenia110
dar am fost o vipera neveninoasa.
normal! toti cei care scriu pe acest forum sunt niste ingeri si sunt singuri din cauza rautatii altora.


Eu sunt singura ca asa vreau! Nu dau vina pe nimeni! Sunt o scorpie greu de suportat, dar eu ma ador asa cum sunt!

silviu

  • Vizitator
Răspuns: Comunicam prin muzica
« Răspuns #372 : Joi, 13 Mai 2010, 17:06 »
Eu sunt singura ca asa vreau! Nu dau vina pe nimeni! Sunt o scorpie greu de suportat, dar eu ma ador asa cum sunt!
ma uimesti cu sinceritatea ta admirabila. scorpie zici? m-ai lasat mut si de rasuflet gol :o

carmentoma

  • Vizitator
Răspuns: Comunicam prin muzica
« Răspuns #373 : Joi, 13 Mai 2010, 17:14 »
Eu sunt singura ca asa vreau! Nu dau vina pe nimeni! Sunt o scorpie greu de suportat, dar eu ma ador asa cum sunt!
ma uimesti cu sinceritatea ta admirabila. scorpie zici? m-ai lasat mut si de rasuflet gol :o


Din fericire pentru mine si din nefericire pentru ceilalti, cam asa sunt! Si spun de la inceput, sa se stie! Dar, cum ti-am zis, mie imi e bine asa! Sunt ciudata, greu de suportat si nu am nici cea mai mica intentie sa ma schimb! Se mai gaseste cate cineva sa ma mai accepte asa cum sunt, cu conditia sa nu imi invadeze casa! Asa, in deplasare, pe teren neutru, pentru mine e o relatie ideala din toate punctele de vedere! Si mai ales fara obligatii sau viitor!

silviu

  • Vizitator
Răspuns: Comunicam prin muzica
« Răspuns #374 : Joi, 13 Mai 2010, 17:19 »
Din fericire pentru mine si din nefericire pentru ceilalti, cam asa sunt! Si spun de la inceput, sa se stie! Dar, cum ti-am zis, mie imi e bine asa! Sunt ciudata, greu de suportat si nu am nici cea mai mica intentie sa ma schimb!
sa nu-mi zici ca esti si putin nebuna, ca nu te cred. am avut o prietena care mi-a zis-o din prima.
Citat din: carmentoma
Se mai gaseste cate cineva sa ma mai accepte asa cum sunt, cu conditia sa nu imi invadeze casa! Asa, in deplasare, pe teren neutru, pentru mine e o relatie ideala din toate punctele de vedere! Si mai ales fara obligatii sau viitor!
aferim! si mie imi place pe teren neutru.