Autor Subiect: Comunicam prin muzica  (Citit de 1183800 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline bit

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 3015
Re: Comunicam prin muzica
« Răspuns #1710 : Joi, 06 Octombrie 2011, 21:28 »
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/C3lWwBslWqg?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>. Una dintre putinele bijuterii nascute din confluenta a doua lumi, doua culturi total distincte ("Kashmir" al lui Led Zeppelin - la fel).

Mari_a

  • Vizitator
Re: Comunicam prin muzica
« Răspuns #1711 : Joi, 06 Octombrie 2011, 21:38 »
Eu... tot cu cele vechi. Mie mi-a placut Sting mai mult in epoca Police. Ai fost la concert anul acesta in Bucuresti? Cam prea "Symphonicity" pt.gustul meu...

I'll send an SOS to the world
I hope that someone gets my
Message in a bottle, yeah!

Sendin' out an SOS...

luciamanta

  • Vizitator
Re: Comunicam prin muzica
« Răspuns #1712 : Joi, 06 Octombrie 2011, 21:51 »
O melodie antrenanta

<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/bd2B6SjMh_w?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

luciamanta

  • Vizitator
Re: Comunicam prin muzica
« Răspuns #1713 : Joi, 06 Octombrie 2011, 21:59 »
Gigantul John Lennon

<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/9Q0Eyw3l3XM?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Mari_a

  • Vizitator
Re: Comunicam prin muzica
« Răspuns #1714 : Sâmbătă, 08 Octombrie 2011, 12:10 »
Transmisiune directa din Sibiel:
Dedicatie speciala pentru cel mai frumos chel din Univers, pe care absolut toata lumea il iubeste si ar vrea sa-l ia de nevasta:       ;D       ;D        ;D
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/3FHdEL1V3YM?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

luciamanta

  • Vizitator
Re: Comunicam prin muzica
« Răspuns #1715 : Sâmbătă, 08 Octombrie 2011, 16:03 »
Transmisiune directa din Sibiel:
Dedicatie speciala pentru cel mai frumos chel din Univers, pe care absolut toata lumea il iubeste si ar vrea sa-l ia de nevasta:       ;D       ;D        ;D

Dedicatia este superba, dar de luat de nevastă, l-a luat deja cineva!

Offline Monique

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 274
Re: Comunicam prin muzica
« Răspuns #1716 : Sâmbătă, 08 Octombrie 2011, 19:08 »
Sa aveti o seara linistita !
<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win"></a>

Mari_a

  • Vizitator
Re: Comunicam prin muzica
« Răspuns #1717 : Duminică, 09 Octombrie 2011, 01:07 »
La Sibiel curge muzica garla:
Alta dedicatie speciala, pentru   Andromedaaaaaaaaaa, sa ne traiasca   ;D  8)  :-*
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/wC8pm2BcSWE?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Mari_a

  • Vizitator
Re: Comunicam prin muzica
« Răspuns #1718 : Duminică, 09 Octombrie 2011, 01:12 »
Din nou in direct si in reluare din comuna Sibiel, pe dreapta, cum incepe drumu' forestier, pentru domnu' Gigiiiiiiiiii, sa ne traiasca o mie de ani (bine, doo mii, ca zice Bogdan ca sunt zgarcita  ;D   ):
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/Ov2NoVyvMpk?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Saturnianul

  • Vizitator
Re: Comunicam prin muzica
« Răspuns #1719 : Duminică, 09 Octombrie 2011, 01:22 »
Alta dedicatie speciala, pentru   Andromedaaaaaaaaaa, sa ne traiasca   ;D  8)  :-*

Multumeeeeeesc!

Mari_a

  • Vizitator
Re: Comunicam prin muzica
« Răspuns #1720 : Duminică, 09 Octombrie 2011, 01:45 »
Cele mai frumoase dansuri din viata mea s-au petrecut la tara, la Sibiel (locuinta mea de toamna e la tara! :)  8) ):
asta mi-a lasat urme adanci  ::) atat la propriu...
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/7x8wPt8xarE?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

si
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/bAsA00-5KoI?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

sunt topitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
am stat pe calorifer...  ;)

Multumim pentru atentie!  :)
Petrecerea continua  ;D

Saturnianul

  • Vizitator
Re: Comunicam prin muzica
« Răspuns #1721 : Duminică, 09 Octombrie 2011, 21:10 »
O dedicatie din suflet pentru Mari_a. Stiu ca nu poate auzi la Sibiel dar sa vedem daca tine minte sa asculte cind se intoarce de la Hajdu-bla-bla-bla :D

<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/vLheWEadUXM?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Saturnianul

  • Vizitator
Re: Comunicam prin muzica
« Răspuns #1722 : Duminică, 09 Octombrie 2011, 21:25 »
Cele mai frumoase dansuri din viata mea s-au petrecut la tara, la Sibiel (locuinta mea de toamna e la tara! :)  8) ):
asta mi-a lasat urme adanci  ::) atat la propriu...

Sa-mi arati urmele...  ;D

Mari_a

  • Vizitator
Re: Comunicam prin muzica
« Răspuns #1723 : Duminică, 09 Octombrie 2011, 21:35 »
 ;D   Draghe Amdromeda: simtz enorm si auz monstruos  ;D    Multumesc!
Urmele? Pe membre, draghe, dar ce credeai?  ;D

Yeaaaah! Asta seara sunt DJ  ;D   Sculele sunt pe mana mea!
Audienta e formata din Aurora, doi ospatari si cred ca mai e un bucatar...  8)    ;D
In rest... lupii din Marginime  :)
Asta ascultam acum (un canticel pe care azi-noapte l-am racnit din toti raruchii  ;D ; ce bine e sa n-ai vecini  ;D  :
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/fw-_0JApoc0?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Asa, si dupa asta, gata cu melacoolismele. Trecem la lucruri serioase, ca pe astia ii ia somnul.
Roooooock !  Au incurcat-o, vai de capul lor !  ;D

Vad ca azi noapte Imnul Transilvaniei n-a vrut! A iesit altceva. Dar ati inteles voi ce am vrut sa zic. E adevarat ca l-am pus fara sa-l ascult la casti, dar si daca le aveam, tot n-as fi auzit la ele. Pai ce era aiiiiici!!!  ;D  ;D  ;D

Saturnianul

  • Vizitator
Re: Comunicam prin muzica
« Răspuns #1724 : Duminică, 09 Octombrie 2011, 21:54 »
Urmele? Pe membre, draghe, dar ce credeai?  ;D

Dovada, unde e dovada? ;D