Autor Subiect: Socializare, stim bancuri ?  (Citit de 483697 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

maria171

  • Vizitator
Răspuns: Socializare, stim bancuri ?
« Răspuns #360 : Joi, 06 Mai 2010, 16:03 »
sorin
misto bancul cu bula si cu povestea
mi-a placut si cel cu arabul si cu coca cola
super misto amandoua

Offline anamama13

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1227
Răspuns: Socializare, stim bancuri ?
« Răspuns #361 : Joi, 06 Mai 2010, 20:33 »
mie imi plac toate...

Soarele va rasari si maine ! Totul este sa poti rezista pana atunci....

Offline Catherinna

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 631
Răspuns: Socializare, stim bancuri ?
« Răspuns #362 : Joi, 06 Mai 2010, 22:56 »
Doctore, am o problema: dupa ce dau gata o sticla de coniac vad numai soareci in fata ochilor.
-Mai omule sunt de parere ca trebuie sa lasi bautura.
-Nu mai bine imi iau o pisica ?

carmentoma

  • Vizitator
Răspuns: Socializare, stim bancuri ?
« Răspuns #363 : Joi, 06 Mai 2010, 23:00 »
O femeie intra in camera fiicei sale si o gaseste jucandu-se cu un vibrator. Muta de uimire, intreaba: "Ce faci mai fata?" , "Am 35 de ani, sunt grasa, urata, nici un barbat nu ma vrea de sotie, asa ca de acum asta e sotul meu. " A doua zi aceiasi faza, a a III a zi femeia isi gaseste sotul cu bere intr-o mana, iar in cealalta vibratorul. "Ai luato razna, barbate? Ce dracu`faci?" "Uite beau si eu o bere cu ginerele meu!"

carmentoma

  • Vizitator
Răspuns: Socializare, stim bancuri ?
« Răspuns #364 : Joi, 06 Mai 2010, 23:00 »
Un tip da sa traverseze strada...O voce suava în spatele lui: -Nu traversa! Omul nu traverseaza si în fata lui accident groaznic, trece un autobuz pe rosu, pietonii mor toti etc. .... Ajunge omul la gara, da sa cumpere un bilet la tren, aceeasi voce: -Nu cumpara bilet la trenul asta! Omul nu cumpara, si a doua zi afla ca trenul a deraiat si au murit toti calatorii... -Doamne, îti multumesc ca ai grija de mine, spune omul cu voce tare. -Nu este Domnul, sopteste vocea suava, sunt eu, îngerul tau pazitor! -Ingerul meu pazitor! (se mira omul), stii, tare mult mi-am dorit sa te vad, nu ai putea sa te transformi într-o gâza, un fluture or something?Un fluture vine si se aseaza în palma omului.Omul striveste în pumn fluturasul, mormaind printre dintii înclestati:Unde erai ma cand m-am insurat ?

carmentoma

  • Vizitator
Răspuns: Socializare, stim bancuri ?
« Răspuns #365 : Joi, 06 Mai 2010, 23:01 »
Tipurile de salarii:
Salariul Ceapa: il vezi,il iei in mana si iti dau lacrimile
Salariul Nenorocit: nu te ajuta la nimic,doar te face sa suferi,insa nu poti trai fara el
Salariul Dietetic: te face sa mananci din ce in ce mai putin
Salariul Ateu: te indoiesti de existenta lui
Salariul Magic: face cateva miscari si dispare
Salariul Furtuna: nu stii cand o sa apara si nici cat o sa tina
Salariul Umor negru: razi ca sa nu plangi
Salariul Prezervativ: iti taie pofta
Salariul Impotent: atunci cand ai mai multa nevoie te dezamageste
Salariul Menstruatie: vine o data pe luna si tine 4 zile

carmentoma

  • Vizitator
Răspuns: Socializare, stim bancuri ?
« Răspuns #366 : Joi, 06 Mai 2010, 23:03 »
Un vanator si-a invitat prietenii sa le arate colectia sa de animale impaiate.
-Uite, aici este un leu pe care l-am impuscat in Africa Langa el, o veverita, iar acolo in spate este soacra-mea.
-Dar ce zambitoare este! remarca unul dintre musafiri.
-Da, pentru ca pusca avea luneta si pana-n ultima clipa a crezut ca vreau sa o fotografiez.

Offline capsuna

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 724
Răspuns: Socializare, stim bancuri ?
« Răspuns #367 : Joi, 06 Mai 2010, 23:21 »
 Un om de afaceri ii trimite un fax sotiei sale:

           "Draga mea sotie, o sa intelegi ca acum, cand tu ai 54 de ani, eu am anumite nevoi pe care tu nu mi le mai poti satisface. Sunt foarte fericit alaturi de tine, te consider o sotie minunata si, sincer, sper ca nu te vei simti ranita sau jignita cand vei afla ca in momentul in care tu primesti acest fax, eu fac sex in hotelul Camino Real cu Nicole, secretara mea, care are 18 ani. Totusi, voi ajunge acasa inainte de miezul noptii."

Cand se intoarce tipul acasa, gaseste pe masa din sufragerie un biletel in care scria:

           "Dragul meu sot, am primit faxul tau si nu pot decat sa-ti   multumesc ca m -ai anuntat. Profit de aceasta ocazie sa iti reamintesc ca si tu ai tot 54 de ani. In acelasi timp, te anunt ca atunci cand vei citi acest mesaj, eu voi fi in mijlocul unei partide de sex la Grand Hotel cu John, profesorul meu de tenis, care la fel ca si secretara ta, are tot 18 ani. Si cum, pe langa faptul ca esti un om de afaceri de succes, esti licentiat in matematica, vei intelege cu usurinta ca ne aflam in aceleasi imprejurari, dar cu o mica diferenta: 18 intra de mai multe ori in 54 decat 54 in 18.  Deci nu ma astepta in aceasta seara, ma voi intoarce maine .

Te saruta sotia ta, care te intelege cu adevarat " 
 












Offline krissunu

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 445
  • ...credinta face totul posibil ...
Răspuns: Socializare, stim bancuri ?
« Răspuns #368 : Joi, 06 Mai 2010, 23:25 »
....ce  femeie  intelegatoare   :)   ...nu  ca  altii  care  se  inteleg  prin  semne  :)

Offline capsuna

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 724
Răspuns: Socializare, stim bancuri ?
« Răspuns #369 : Joi, 06 Mai 2010, 23:26 »
Krissunu sa inteleg ca ti-ai dori o astfel de sotie intelegatoare? :D

carmentoma

  • Vizitator
Răspuns: Socializare, stim bancuri ?
« Răspuns #370 : Joi, 06 Mai 2010, 23:26 »
....ce  femeie  intelegatoare   :)   ...nu  ca  altii  care  se  inteleg  prin  semne  :)




Sa te fereasca Bunul Dumnezeu de asemenea "intelegere"!!!

carmentoma

  • Vizitator
Răspuns: Socializare, stim bancuri ?
« Răspuns #371 : Joi, 06 Mai 2010, 23:30 »
Publicitate:
Vrei sa ai casa la munte?
Vrei cea mai tare masina de pe piata?
Vrei vila la mare?
Vrei sa iti petreci vacantele in Seychelles ?
Magazinul nostru iti ofera o gama variata de cuie in care sa iti pui pofta.

Offline krissunu

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 445
  • ...credinta face totul posibil ...
Răspuns: Socializare, stim bancuri ?
« Răspuns #372 : Joi, 06 Mai 2010, 23:31 »
Krissunu sa inteleg ca ti-ai dori o astfel de sotie intelegatoare? :D


...  eu  cu ,..  anii ...  as  face o  intelegere ,.... :)

carmentoma

  • Vizitator
Răspuns: Socializare, stim bancuri ?
« Răspuns #373 : Joi, 06 Mai 2010, 23:31 »
i:Ce este un Perpetuum mobile?
R:Este un scotian care alearga dupa un evreu care ii datoreaza 10 Centi.

carmentoma

  • Vizitator
Răspuns: Socializare, stim bancuri ?
« Răspuns #374 : Joi, 06 Mai 2010, 23:33 »
Bula in clasa intai ii dadea bataie de cap profesoarei sale. La un moment dat, aceasta il intreaba:
- Bula! Care este problema ta?
Bula spune:
- Sunt mult prea destept pentru clasa intii. Sora mea este in clasa a treia, iar eu sunt si mai destept decit ea! De aceea cred ca ar trebui sa fiu mutat in clasa a treia.
Profesoara, nervoasa, il duce pe Bula la directorul scolii si ii explica acestuia dorinta lui Bula.
In urma discutiei, directorul si doamna profesoara hotarasc sa ii dea lui Bula un test, iar daca acesta va trece, va fi mutat in clasa a treia, iar daca nu, va trebui sa ramina in clasa intii si sa se poarte frumos.
Directorul:
- Cat fac 3 x 3?
- 9.
- Cat fac 6 x 6?
- 36.
- Cat fac 9 x 9?
- 81.
Si tot asa, raspunde la toate intrebarile la care un elev de clasa a treia ar trebui sa stie sa raspunda. Bula parea sa se descurce foarte bine. Directorul, privind spre profesoara acestuia, ii spune:
- Cred ca Bula poate sa fie mutat direct in clasa a treia.
Profesoara, cunoscind tendinta micului Bula spre lucruri ce au legatura cu sexul, ii spune directorului:
- Lasati-ma si pe mine sa ii pun cateva intrebari, inainte de a lua o asemenea decizie. Atat directorul cat si Bula sunt de acord, iar profesoara isi incepe intrebarile:
- Ce are vaca 4 si eu am numai doua?
- Picioare.
- Ce ai tu in pantaloni, iar eu nu am?
Ochii directorului se maresc! Dar inainte de a reusi sa il opreasca pe Bula, acesta raspunde:
- Buzunare.
Directorul rasufla usurat si ii spune profesoarei:
- Cred ca ar trebui sa il mutam in clasa a cincea, pentru ca sincer eu nu as fi stiut sa raspund la ultimele doua intrebari...!