Autor Subiect: Fotografia? Nu doar un hobby!  (Citit de 13733 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Monicuta

• Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 51
Re: Fotografia? Nu doar un hobby!
« Răspuns #45 : Duminică, 29 Martie 2015, 16:21 »
Astazi am fost la filmul documentar :

SAREA PAMANTULUI, Regizor: Wim Wenders, Juliano Ribeiro Salgado

despre fotograful brazilian Sebastian Salgado.
Spre dezamagirea mea am fost singura in sala. Chiar si asa filmul a fost difuzat. Felicitari celor ce-l difuzeaza, avem multe de invatat din experienta lui de viata. As dori sa vad si o expozitie cu fotogtafiile lui in viitor, cine stie....

Offline wonderland

• Hero Member
  • Mesaje postate: 4866
Cineva interesat? - traineri - atelier fotografie pentru liceeni
« Răspuns #46 : Joi, 10 Decembrie 2015, 11:08 »
Asociaţia Mişcarea pentru Acţiune şi Iniţiativă Europeană caută doi fotografi profesionişti cu experienţă în activităţi de formare şi educaţie non-formală care să conceapă şi să susţină două ateliere de fotografie adresate elevilor de liceu din Bucureşti.
Detalii:
http://re-start.ro/asociatia-m-a-i-e-cauta-doi-formatori-in-domeniul-fotografiei/

Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Jolie CestMignon

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
« Răspuns #47 : Duminică, 14 Februarie 2016, 08:19 »
Buna! Eu sunt Jolie si sunt newcommer in SC. Ma bucur ca am gasit topicul acesta pe forum. De mai bine de un an am un SonyNex pe care nu prea l-am scos de pe modul auto. Mi-as dori sa particip la un workshop dedicat, unde sa am ocazia sa invat mai multe despre fotografie. Ce ziceti, incercam sa organizam un astfel de eveniment intr-un week-end cand se face vremea frumoasa (iunie-iulie), undeva la munte sau prin Maramures?

Offline Leia

• Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 65
« Răspuns #48 : Miercuri, 22 Mai 2019, 21:35 »
Suntem tot și nimic.

Offline Louie

• Sr. Member
  • Mesaje postate: 297
« Răspuns #49 : Sâmbătă, 29 Iunie 2019, 22:40 »
Cand o sa ne sufocam in orase din cauza poluarii... exista o solutie: sa ne crestem proprii copaci in balcoane...

https://unsplash.com/photos/dhvtr5fwbHI
„Cele mai importante două zile din viața ta sunt ziua in care te-ai nascut si ziua in care ai aflat de ce" - Mark Twain