Autor Subiect: Intrebari de chinuit neuronu'  (Citit de 106793 ori)

0 Membri şi 3 Vizitatori vizualizează acest subiect.

luciamanta

  • Vizitator
Re: Intrebari de chinuit neuronu'
« Răspuns #135 : Luni, 04 Iunie 2012, 16:06 »
   ::) Ma tot intreb cand va veni vremea sa imbogatim forumul nostru cu noi teme de dezbatere? Cele vechi s-au tot rodat...

luciamanta

  • Vizitator
Re: Intrebari de chinuit neuronu'
« Răspuns #136 : Luni, 04 Iunie 2012, 16:37 »
As vrea sa imi cumpar un steag, pe bune. De unde sa il cumpar?

Mari_a

  • Vizitator
Re: Intrebari de chinuit neuronu'
« Răspuns #137 : Luni, 04 Iunie 2012, 17:07 »
Al Romaniei? Cam cat de mare? Sunt magazine pe net. Uite, aici http://www.drapele.ro/categorie.php?ID=99  zic ca reprezentanta din Bucuresti e in pasaj la Universitate...
Apropo de steag: acum cativa ani, pe 1 decembrie, s-a auzit un zgomot pe balcon si mi-a trecut o fractiune de secunda pe la geam, ca o naluca, o panza-ceva rosu... Am crezut ca s-a aruncat cineva de la vreunul din etajele superioare....  :faint:   Cand a inceput sa urle in boxe "Noi suntem romani", mi-am dat seama ca iar s-a imbatat ala de deasupra si si-a scos pe balcon steagul ala cu care se duce la meci!  :giggle:
Intrebarea de chinuit neuronul este: ce faci cu el?

luciamanta

  • Vizitator
Re: Intrebari de chinuit neuronu'
« Răspuns #138 : Luni, 04 Iunie 2012, 20:03 »
   Maria multumesc foarte mult pentru link, pentru informatii. Da, vreau sa cumpar drapelul României. De ce? Pentru ca să trăiesc pe deplin câştigarea procesului de la Strasbourg împotriva României. O sa il pun la ultimul etaj al institutiei in care lucrez. Aproape de biroul meu.  :) :kissing:

Caroline

  • Vizitator
Re: Intrebari de chinuit neuronu'
« Răspuns #139 : Luni, 04 Iunie 2012, 20:24 »
Lucia, asteptam idei de topicuri noi, daca ai... eu abia am timp sa ma updatez pe cele existente.  :whistle:

luciamanta

  • Vizitator
Re: Intrebari de chinuit neuronu'
« Răspuns #140 : Luni, 04 Iunie 2012, 21:17 »
   Da, Caroline. Am cateva idei de topicuri noi: pro natura, lumea vegetarienilor, sport si jocuri sportive, actori si filme. Nu stiu însă in ce masura prezinta interes subiectele si nu stiu daca vor fi aprobate de Gigi!  :)

Caroline

  • Vizitator
Re: Intrebari de chinuit neuronu'
« Răspuns #141 : Luni, 04 Iunie 2012, 21:35 »
Aha. Mie mi se pare ca despre row, meniuri vegetariene si altele legate de natura se discuta destul de frecvent pe topicul Sanatate, despre actori pe Ce filme mai vedem... topic de sport inca n-am vazut, e-adevarat. Si mai vad ca toate topicurile de Dezvoltare personala stagneaza, ca si Single cu copii si altele, din pacate. Eu as mai scoate / comasa din topicuri... de fapt, nu e atat de important subiectul, cat sa comunici si sa fie fun - parerea mea. Sau ma insel?!

luciamanta

  • Vizitator
Re: Intrebari de chinuit neuronu'
« Răspuns #142 : Luni, 04 Iunie 2012, 21:48 »
   Caroline, asadar esti de acord cu faptul ca topicul de sport lipseste. Da, importanta este comunicarea, interesul pentru comunicare, interes ce poate fi stârnit de anumite subiecte. In acelasi timp, cum bine ai remarcat, unele subiecte stagneaza de mult timp. Ma bucur ca ti-ai spus părerea. "Părerea ta contează!"  :)

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Intrebari de chinuit neuronu'
« Răspuns #143 : Vineri, 22 Iunie 2012, 07:41 »
Ce se afla intre Soare si Pamant?  oO

Caroline

  • Vizitator
Re: Intrebari de chinuit neuronu'
« Răspuns #144 : Sâmbătă, 23 Iunie 2012, 00:36 »
Luna la eclipsa. Sau cuvantul "si".

Caroline

  • Vizitator
Re: Intrebari de chinuit neuronu'
« Răspuns #145 : Sâmbătă, 23 Iunie 2012, 00:44 »
De vreo trei zile ma dau cu barca pe niscaiva alte site-uri de "socializare" (a se citi "cuplare"), asa, de divertisment, cu ocazia unor invitatii primite pe mail... si pentru mie imi place spectacolul uman, am o intrebare de chinuit neuronu': de ce naiba mi se par mie mult mai normali oamenii single decat aia de-acolo?!  :strambatura:

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Intrebari de chinuit neuronu'
« Răspuns #146 : Sâmbătă, 23 Iunie 2012, 10:11 »
Luna la eclipsa. Sau cuvantul "si".

asa e !! o stiai  ;D
dar eu as prefera un nor   oO

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Intrebari de chinuit neuronu'
« Răspuns #147 : Sâmbătă, 23 Iunie 2012, 10:12 »
.....
de ce naiba mi se par mie mult mai normali oamenii single decat aia de-acolo?!  :strambatura:

suntem de-ai casei deja  :magic:

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590
Re: Intrebari de chinuit neuronu'
« Răspuns #148 : Sâmbătă, 23 Iunie 2012, 10:44 »
De vreo trei zile ma dau cu barca pe niscaiva alte site-uri de "socializare" (a se citi "cuplare"), asa, de divertisment, cu ocazia unor invitatii primite pe mail... si pentru mie imi place spectacolul uman, am o intrebare de chinuit neuronu': de ce naiba mi se par mie mult mai normali oamenii single decat aia de-acolo?!  :strambatura:

pai, carol, daca sunt site-uri de "cuplare', aceia nu sunt in majoritate tot single? si....unde? unde zici ca se-ntampla site-urile acelea?  ;D

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Intrebari de chinuit neuronu'
« Răspuns #149 : Sâmbătă, 23 Iunie 2012, 10:48 »
pai, carol, daca sunt site-uri de "cuplare', aceia nu sunt in majoritate tot single? si....unde? unde zici ca se-ntampla site-urile acelea?  ;D

ma gandeam si eu ca i-am putea chema pe aici!!  oO