Autor Subiect: Intrebari de chinuit neuronu'  (Citit de 106703 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590
Re: Intrebari de chinuit neuronu'
« Răspuns #150 : Sâmbătă, 23 Iunie 2012, 10:57 »
ma gandeam si eu ca i-am putea chema pe aici!!  oO
selectiv, gabi, selectiv...ca fauna de pe site-urile de socializare e foooaaarte bogata... si cu muuuulte masti. :)
dar cativa poate ca merita bagati in "baza de date" ;D

Caroline

  • Vizitator
Re: Intrebari de chinuit neuronu'
« Răspuns #151 : Sâmbătă, 23 Iunie 2012, 13:56 »
selectiv, gabi, selectiv...ca fauna de pe site-urile de socializare e foooaaarte bogata... si cu muuuulte masti. :)
dar cativa poate ca merita bagati in "baza de date" ;D

Eu pana acum n-am gasit nici unu' din "unii" aia sa merite sa fie bagati aici. Cine merita, nu e single (si faptul ca e pe-acolo mi se pare curios) si ceilalti...nu prea merita. Daca gasesc vreunu' sigur ii recomand SC...  :bow:
Da. era sa uit, mai e o categorie mica de tot: single, si care merita, da' sunt obsedati sa-si puna pirostriile... si care ar fi foarte dezamagiti sa afle ca SC nu e pentru asta.  :P In orice caz, proprotia femei/barbati e exact invers.  ;D

luciamanta

  • Vizitator
Re: Intrebari de chinuit neuronu'
« Răspuns #152 : Vineri, 06 Iulie 2012, 19:55 »
  Stau şi mă tot gândesc, daca dragostea ar stăpâni peste tot... Nu ar mai fi nevoie de legi, tribunale, pedepse, închisori... Dacă toţi ar iubi şi ar fi iubiţi, atunci nu ar mai face nimeni niciun rău. Nu ar mai exista războaie, crime, răzbunări...

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590
Re: Intrebari de chinuit neuronu'
« Răspuns #153 : Vineri, 06 Iulie 2012, 20:11 »
Eu pana acum n-am gasit nici unu' din "unii" aia sa merite sa fie bagati aici. Cine merita, nu e single (si faptul ca e pe-acolo mi se pare curios) si ceilalti...nu prea merita. Daca gasesc vreunu' sigur ii recomand SC...  :bow:
Da. era sa uit, mai e o categorie mica de tot: single, si care merita, da' sunt obsedati sa-si puna pirostriile... si care ar fi foarte dezamagiti sa afle ca SC nu e pentru asta.  :P In orice caz, proprotia femei/barbati e exact invers.  ;D
adica sunt mai multi barbati cautatori de pirostrii? ca mie asa mi se pare... ;)

Offline bit

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 3015
Re: Intrebari de chinuit neuronu'
« Răspuns #154 : Vineri, 06 Iulie 2012, 20:14 »
Vise, fratili, vise...

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590
Re: Intrebari de chinuit neuronu'
« Răspuns #155 : Vineri, 06 Iulie 2012, 20:33 »
visele cui, fratili? ca eu, una, am aspiratii de alt gen.  :buck2:

Offline bit

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 3015
Re: Intrebari de chinuit neuronu'
« Răspuns #156 : Vineri, 06 Iulie 2012, 20:41 »
Visele fetilor, of course! Nu zic de tine, insa ca reprezentanta a speciei, ca sa-ti fac, mi-esti tu frate, da` ne certam nitel acus! Toata treaba cu "baietii vor siguranta caminului conjugal" e o manevra perfida pusa la cale de miscarea feminista subversiva. Sprijinita de Dove, cu patrimea lor hidratanta (auzi Dove Men+Care...Ha! Men don`t care, breee, ei n-or fi aflat pana acuma? Da` ce zic io "ei" aiurea, cand acolo pun pariu ca-i o armata de " ele")

Offline adda

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1326
Re: Intrebari de chinuit neuronu'
« Răspuns #157 : Vineri, 06 Iulie 2012, 20:57 »
Ce finut ai spus-o... ;D

Offline bit

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 3015
Re: Intrebari de chinuit neuronu'
« Răspuns #158 : Vineri, 06 Iulie 2012, 21:15 »
Pai da, totul e o mare conspiratie. (si io creca imi fac o planificare la pshiatru ;D)

Caroline

  • Vizitator
Re: Intrebari de chinuit neuronu'
« Răspuns #159 : Duminică, 08 Iulie 2012, 16:06 »
...auzi Dove Men+Care...Ha! Men don`t care, breee, ei n-or fi aflat pana acuma? Da` ce zic io "ei" aiurea, cand acolo pun pariu ca-i o armata de " ele")

Vroiam sa te contrazic, da' rad prea bine, momentan...  ;D

Offline bit

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 3015
Re: Intrebari de chinuit neuronu'
« Răspuns #160 : Duminică, 08 Iulie 2012, 16:45 »
Normal, ca doar esti o parte a conspiratiei  :faint:...

Caroline

  • Vizitator
Re: Intrebari de chinuit neuronu'
« Răspuns #161 : Duminică, 08 Iulie 2012, 16:51 »
Te contrazic. Io de cate ori am incercat sa am o relatie dupa divort, de fiecare data a trebuit sa renunt eu ca sa nu ma simt luata cu japca de niste ei care voriau sa se mute la mine si sa-mi faca copii dupa prima intalnire. De altfel, cei cunoscuti a-si dori generic si genetic sa posede pe celalalt (care trebuie sa-i poarte inclusiv numele) sunt barbatii, nu femeile.  >:D
Deci, intrebare de chinuit neuronu': Consipra cine conspira ca sa conspire (vezi Teoria conspiratiei) sau conspira cei care trimit semnale de alarma paranoice despre Teoria conspiratiei (vezi mesajele SPAM de pe net, conform carora nici hrana sub forma de aer nu scapa controlului)?  :P

Offline bit

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 3015
Re: Intrebari de chinuit neuronu'
« Răspuns #162 : Duminică, 08 Iulie 2012, 16:57 »
Dupa ce-am citit primul rand, incepusem sa ma sperii, "Fii antena, John, ca vine Carol cu argumente serioase grav de tre` s-o dai iar in  metafore ca sa nu iesi zburlit  ;D"
Insa ti-ai revenit. Tine-o tot asa si te recomand din toata inima troll de baza in locu`meu (io ma pensionez pe caz de boala  ;D)

Caroline

  • Vizitator
Re: Intrebari de chinuit neuronu'
« Răspuns #163 : Duminică, 08 Iulie 2012, 17:09 »
Tine-o tot asa si te recomand din toata inima troll de baza in locu`meu (io ma pensionez pe caz de boala  ;D)

Refuz jobu'... nu mi-a iesit niciodata la modul profesional, ci numai intuitiv, cand m-astept mai putin.  ;D

Offline bit

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 3015
Re: Intrebari de chinuit neuronu'
« Răspuns #164 : Duminică, 08 Iulie 2012, 17:17 »
Pacat...aveai talent, erai un copil care promitea mult...chiar si asa, troll din greseala  :giggle: