Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 967014 ori)

0 Membri şi 6 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline steluta.serghiuta

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4605 : Marți, 13 Februarie 2024, 16:39 »
Buna! Numele meu este Steluta si m-am bucurat enorm de mult sa aflu ca exista o astfel de comunitate si in Romania :) De abia astept sa vizitam locuri frumoase impreuna si sa socializam :)

Offline Crissy

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4606 : Sâmbătă, 24 Februarie 2024, 21:25 »
Bună tuturor.
Eu sunt Cristina am 46 de ani și sunt din Cluj Napoca.
Abia aștept sa ne cunoaștem și sa ne bucuram de cât mai multe călătorii impreuna.

Offline Simonatta

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4607 : Miercuri, 28 Februarie 2024, 13:50 »
Bună tuturor,
Sunt Simona, am 56 de ani, sunt din Suceava, iubesc călătoriile, locurile minunate pe care le explorez.Sunt nerăbdătoare să ne cunoaștem in minunata excursie din perioada 11-18 mai 2024.
Vă doresc tuturor o primăvară frumoasă, cu sănătate și optimism!

Offline silvia.constantin2012@gma

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4608 : Luni, 25 Martie 2024, 11:58 »
Buna tuturor, deși sunt o femeie matura...iată că aici sunt "boboc" . In adolescenta și tinerețe visam o viață cam ca în filmele americane..sa am o familie fericita, sa mă simt împlinită alaturi de jumătatea mea, cu 2 copii care, la rândul lor să îmi daruiască nepoți, sa ne reunim toți în jurul unei mese îmbelșugate cu veselie și multa bucurie. Dar... soarta a vrut altceva! Nu îmi place însă singuratatea, deși datorita multor alte probleme din viața mea, mi-a cam devenit prietena. Și iată am ajuns aici, pentru că nu-i așa? speranță moare ultima. Pentru prieteni sunt Livy și sper ca și aici sa fiu apelată la fel. Primul pas în această comunitate îl voi face in mai in excursia din Belgia.Pana atunci va salut pe toți!!