Autor Subiect: Tabara New Entry Dambovicioara - 23 - 25 noiembrie 2012  (Citit de 43372 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline ella

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 224
Re: Tabara New Entry Dambovicioara - 23 - 25 noiembrie 2012
« Răspuns #45 : Joi, 01 Noiembrie 2012, 13:11 »
Sunt foarte ocupat si-mi scapa anumite lucruri. Imi pare rau. Ti-am transmis un Email cu adresa de Email. Nu am gasit in baza tf. Sper sa fie ok si doar atat.

Offline ella

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 224
Re: Tabara New Entry Dambovicioara - 23 - 25 noiembrie 2012
« Răspuns #46 : Joi, 01 Noiembrie 2012, 13:23 »
Multumesc.N-am vrut sa te deranjez,dar imi faceam tot felul de griji in legatura cu transportul si daca a ajuns avansul,n-as vrea sa ratez intalnirea cu voi.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Tabara New Entry Dambovicioara - 23 - 25 noiembrie 2012
« Răspuns #47 : Joi, 01 Noiembrie 2012, 13:37 »
Ok, Ella, nu te trebuie sa te scuzi si nu este nici un deranj - de asta sunt aici - vina este a mea, promisesem sa-ti transmit datele lui Annalys. Dar asa cum iti scriam am niste zile full. Mai scap cate putin aici sau pe fb la pagina noastra. In rest oferte pt Sibiel, calculatii pt anul viitor si transportul pt Singles Camp. Dupa cum spuneam plecarile au sa fie din Bucuresti si vreau sa vad ce impact asupra tarifelor o sa aiba decizia asta.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Tabara New Entry Dambovicioara - 23 - 25 noiembrie 2012
« Răspuns #48 : Joi, 01 Noiembrie 2012, 15:17 »
Neo, esti new entry dpdv al participarii la tabere. Am vazut ca ai mai multe postari aici, deci ca si user ai deja ceva vechime. Ce vreau sa-ti explic: la tabere, in special la cele de new entry, participarea se face doar pe parcursul: inscriere - corespondenta - rezervare. Exclus sa se vina din afara: gen stiu ca sunteti acolo, ma cazez si eu in alta parte si vin sa vad ce este. Taberele si actiunile Singles Camp se desfasoara intr-un cadru organizat si participarea se face doar in urma parcursului pe care ti l-am descris mai sus.
Deci daca doresti sa participi, transmite-mi un Email cu detaliile solicitate: nume, numar de telefon, orasul din care vii. Eu sau Samiza te contactam si apoi discutam de partea de rezervare.

Offline ella

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 224
Re: Tabara New Entry Dambovicioara - 23 - 25 noiembrie 2012
« Răspuns #49 : Joi, 01 Noiembrie 2012, 17:51 »
Buna ,Annalys,
Ti-am trimis mesaj cu nr.meu de telefon(mi-a dat Gigi adresa).Suna-ma cand poti sau trimite-mi nr. tau si te sun eu.

Offline illina

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 22
Re: Tabara New Entry Dambovicioara - 23 - 25 noiembrie 2012
« Răspuns #50 : Joi, 01 Noiembrie 2012, 19:24 »
Buna seara! Fac parte dintre cei inscrisi pentru Dambovicioara, eu vin din Turnu Magurele cu masina, nu m-am hotarat pe ce traseu (prin Pitesti sau prin Targoviste), daca doreste cineva sa mergem impreuna, luam legatura!

Offline monica.deaconeasa

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 101
Re: Tabara New Entry Dambovicioara - 23 - 25 noiembrie 2012
« Răspuns #51 : Joi, 01 Noiembrie 2012, 21:11 »
buna seara. m-am inscris si eu pt aceasta tabara. am dat un email la dna samiza- am solicitat, daca se poate, sa fiu fiu putin pasuita in privinta platii din cauza de program banca. nu am mai primit raspuns daca se poate. s-au ocupat locurile? 

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Tabara New Entry Dambovicioara - 23 - 25 noiembrie 2012
« Răspuns #52 : Joi, 01 Noiembrie 2012, 22:03 »
Nu Monica, Samiza imi spunea ca mai sunt locuri.

Offline monica.deaconeasa

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 101
Re: Tabara New Entry Dambovicioara - 23 - 25 noiembrie 2012
« Răspuns #53 : Sâmbătă, 03 Noiembrie 2012, 17:41 »
buna seara. azi 03nov am facut platit integral. sunt din bucuresti.este cineva care mai are un loc liber in masina?

Offline iulia Coros

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 83
Re: Tabara New Entry Dambovicioara - 23 - 25 noiembrie 2012
« Răspuns #54 : Luni, 05 Noiembrie 2012, 10:18 »
Buna seara! Fac parte dintre cei inscrisi pentru Dambovicioara, eu vin din Turnu Magurele cu masina, nu m-am hotarat pe ce traseu (prin Pitesti sau prin Targoviste), daca doreste cineva sa mergem impreuna, luam legatura!
Buna ziua, Illina.
Daca alegi sa treci prin Pitesti, vin cu tine!

Offline monica.deaconeasa

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 101
Re: Tabara New Entry Dambovicioara - 23 - 25 noiembrie 2012
« Răspuns #55 : Luni, 05 Noiembrie 2012, 21:46 »
buna seara iulia
ar fi o idee cu pitestiul. sa vin din bucuresti in pitesti cu microbuzul, iar acolo sa ne intalnim si sa mergem impreuna catre dambovicioara

Offline monica.deaconeasa

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 101
Re: Tabara New Entry Dambovicioara - 23 - 25 noiembrie 2012
« Răspuns #56 : Miercuri, 07 Noiembrie 2012, 20:49 »
Buna seara! Fac parte dintre cei inscrisi pentru Dambovicioara, eu vin din Turnu Magurele cu masina, nu m-am hotarat pe ce traseu (prin Pitesti sau prin Targoviste), daca doreste cineva sa mergem impreuna, luam legatura!
buna seara. as veni si eu cu dvoastra. as veni din bucuresti fie in pitesti fie in targoviste. se poate?

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Tabara New Entry Dambovicioara - 23 - 25 noiembrie 2012
« Răspuns #57 : Joi, 08 Noiembrie 2012, 06:58 »
Am sa va pun in legatura, pt ca nu mai este mult pana ...ne intalnim! Sper ca vremea sa se pastreze asa cum e acum. Sa ne putem bucura de 3 zile de aer de munte!

Offline monica.deaconeasa

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 101
Re: Tabara New Entry Dambovicioara - 23 - 25 noiembrie 2012
« Răspuns #58 : Joi, 08 Noiembrie 2012, 20:58 »
Am sa va pun in legatura, pt ca nu mai este mult pana ...ne intalnim! Sper ca vremea sa se pastreze asa cum e acum. Sa ne putem bucura de 3 zile de aer de munte!
multumesc frumos. astept vesti.

Offline monica.deaconeasa

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 101
Re: Tabara New Entry Dambovicioara - 23 - 25 noiembrie 2012
« Răspuns #59 : Vineri, 09 Noiembrie 2012, 19:50 »
multumesc frumos. astept vesti.
buna seara. aveti vreun raspuns?