Autor Subiect: Sarbatoarea recoltei. Sibiel Editia a III-a 27 – 29 septembrie 2013  (Citit de 97108 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Plusar

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 376
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel Editia a III-a 27 – 29 septembrie 2013
« Răspuns #15 : Joi, 06 Iunie 2013, 16:02 »
yeap, a incercat "apa" cu degetul !

Offline dauina

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 642
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel Editia a III-a 27 – 29 septembrie 2013
« Răspuns #16 : Joi, 06 Iunie 2013, 16:58 »
Bine tu Dauina...nu te dai cu tiroliana
Iulia, era vorba despre parapanta; cu aia nu ma dau...tiroliana am testat-o deja....
Nu ceea ce aduni, ci ceea ce raspandesti spune ce fel de viata ai trait!

Offline deli_a

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 185
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel Editia a III-a 27 – 29 septembrie 2013
« Răspuns #17 : Marți, 11 Iunie 2013, 09:09 »
m-am inscris....
care este pasul urmator?
Sa-ti verifici din cand in cand cutia de e-mail unde vei primi o scrisorica de la Samiza (de la agentia de turism) privind termenele de plata si contul agentiei.
Pana la asrbatoarea recoltei...? niste munti, ceva ?...  :angel:
"Viseaza ca si cand ai trai vesnic si traieste ca si cand ai muri azi, caci nu conteaza anii din viata ta, ci viata din anii tai."

Offline iuliana leonte

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 43
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel Editia a III-a 27 – 29 septembrie 2013
« Răspuns #18 : Vineri, 19 Iulie 2013, 08:17 »
abia astept sa ne vedem

Mari_a

  • Vizitator
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel Editia a III-a 27 – 29 septembrie 2013
« Răspuns #19 : Vineri, 19 Iulie 2013, 11:36 »
Si eu m-am inscris aici. N-am mai fost la Sibiel din aprilie... Si pana in septembrieeeee, eheeei... Hm, o pauza cam mare!  :)

Offline murandra

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 110
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel Editia a III-a 27 – 29 septembrie 2013
« Răspuns #20 : Vineri, 19 Iulie 2013, 12:15 »
Vin si eu la Sibiel  *|* nu de alta, dar mi-e dor de bucatele traditionale ardelenesti, de provenienta maghiara sau saseasca, nu conteaza, la gust sunt extraordinare, si mi-e dor de atmosfera ce-am avut-o in Apuseni. Din cate vad suntem multe "reloaded" pe aici, deci o tiroliana, fara ploaie torentiala e obligatorie  :D

Offline DAPHNICO

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 16
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel Editia a III-a 27 – 29 septembrie 2013
« Răspuns #21 : Vineri, 19 Iulie 2013, 18:42 »
M-am inscris si eu astazi pentru Sibiel dar nu am primit niciun raspuns , mail,referitor la plata avans etc.
As vrea sa stiu daca mai sunt locuri libere   :help:  Tare imi e teama sa nu ratez...ar fi a doua oara ( intentionam sa merg si in Delta dar nu s-a mai realizat ) .

Seara frumoasa ! :)
Nico

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel Editia a III-a 27 – 29 septembrie 2013
« Răspuns #22 : Vineri, 19 Iulie 2013, 19:30 »
Mai sunt. Samiza a primit inscrierea ta, doar ca azi a mai lucrat sa recupereze ceva din urma...Zilele urmatoare ai sa primesti Email-ul de rezervare. Este posibil chiar maine pt ca imi spunea ca vrea sa mearga la birou....

Offline DAPHNICO

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 16
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel Editia a III-a 27 – 29 septembrie 2013
« Răspuns #23 : Vineri, 19 Iulie 2013, 19:37 »
Mai sunt. Samiza a primit inscrierea ta, doar ca azi a mai lucrat sa recupereze ceva din urma...Zilele urmatoare ai sa primesti Email-ul de rezervare. Este posibil chiar maine pt ca imi spunea ca vrea sa mearga la birou....

Multumesc !  :)
Nico

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel Editia a III-a 27 – 29 septembrie 2013
« Răspuns #24 : Duminică, 28 Iulie 2013, 21:34 »
Multi m-au intrebat de sarbatoarea recoltei si daca mai sunt locuri. Am discutat cu Samiza si mi-a spus ca in momentul de fata sunt peste 45 de inscrieri, pt care pt mai mult de jumatate a transmis Email-ul de rezervare. Urmeaza sa o faca si pt restul.

Explic acum celor mai noi: rezervarile raman deschise, pana in momentul in care lista ajunge la 42 de confirmari. Rezervarile se fac in ordinea platii avansurilor, nu a inscrierilor. Deci daca doriti sa participati, trebuie sa raspundeti la Email-ul Samizei, comunicandu-i daca ati facut plata avansului sau daca urmeaza sa achitati. Ea isi noteaza la observatii comunicarea voastra si stie in acest fel la ce numar aproximativ de participanti s-a ajuns. Neraspunzand in nici un fel, nu stie daca mai sunteti sau nu interesati de excursie si atunci lasa in continuare rezervarile deschise.

Offline kike

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 253
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel Editia a III-a 27 – 29 septembrie 2013
« Răspuns #25 : Marți, 30 Iulie 2013, 11:08 »
INTREBARE: Cum invingi o zi de marti?
RASPUNS: Platesti avansul pt SARBATOAREA RECOLTEI ;)
Fete dragi, m-ati convins.....vin si eu :yeah:

Offline murandra

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 110
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel Editia a III-a 27 – 29 septembrie 2013
« Răspuns #26 : Marți, 30 Iulie 2013, 12:25 »
Ma bucur Kike ca am reusit sa te convingem. Oare noi sau poate atmosfera? sau ambele? Orice te-ar fi convins sunt sigura ca experientele placute de pana acum te-au determinat sa o faci :) Abia astept sa ne revedem departe de tumultul citadin, in atmosfera specifica SC :) :) :)

Offline aprilie

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 304
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel Editia a III-a 27 – 29 septembrie 2013
« Răspuns #27 : Miercuri, 31 Iulie 2013, 09:18 »
Ma inscrisesem si eu la sarbatoarea recoltei dar a trebuit sa renunt in favoarea excursiei din Mtii Buzaului care este imediat in week-end-ul urmator ... Ma gandesc eu ca nu pot sa lipsesc de acasa atat de des si la intervale atat de mici de timp, mai ales in perioada scolii .... sau ... pot ?!  :-\ Oricum imi pare tare rau ca nu voi participa ...

Offline lumiere

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 67
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel Editia a III-a 27 – 29 septembrie 2013
« Răspuns #28 : Miercuri, 31 Iulie 2013, 10:00 »
Salut, prieteni!
Bineinteles ca vin si eu! Si cum la Sibiel sunt balcoane fara numar, nu se pune problema sa gasesc o camera. Oricum, eu tot cu Iuliana vreau sa stau. Si pun intentia ferma sa facem o paranghelie si mai mare decat anul trecut, si sa cream o atmosfera si mai vesela decat in Apuseni sau pe Cheile Nerei. Deci, pazea ca vin!

Offline kike

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 253
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel Editia a III-a 27 – 29 septembrie 2013
« Răspuns #29 : Miercuri, 31 Iulie 2013, 10:29 »
Yupiiiiiiiiii! Vine Pink! Tot Universul va lucra pt noi :yeah: Nici nu vreau sa ma gandesc ce va iesi :blush: