Autor Subiect: Tabara Sibiel 9 - 11 aprilie 2010  (Citit de 91860 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Carmenus

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 67
Răspuns: Tabara Sibiel 9 - 11 aprilie 2010
« Răspuns #435 : Joi, 15 Aprilie 2010, 07:47 »
        Salut Carmentoma,
        Bravo, ai facut o treaba buna cu aceste poze , le-ai grupat foarte fain. Poti posta si o poza de la tiroliana , sa vada si altii cum e . Eu , de ex. nu am stiut de asa ceva pana aici.
        o zi faina !
 

Offline ionut

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Răspuns: Tabara Sibiel 9 - 11 aprilie 2010
« Răspuns #436 : Joi, 15 Aprilie 2010, 09:17 »
        :)

maria171

  • Vizitator
Răspuns: Tabara Sibiel 9 - 11 aprilie 2010
« Răspuns #437 : Joi, 15 Aprilie 2010, 09:18 »
sa inteleg ca ionut e ionut de la sibiel, bucatarul cel vestit?
chiar carmen, in bucataria lui ionut de ce nu ai facut poze?

Offline steliana

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 5133
Răspuns: Tabara Sibiel 9 - 11 aprilie 2010
« Răspuns #438 : Joi, 15 Aprilie 2010, 09:31 »
carmentoma, super... poze
dacă ai şi vrei să-mi dai... te rog....
vreau şi eu, ştiu că ai făcut pe Valea Cetăţii şi mai ştiu că mi-ai făcut şi mie
nihil sine deo

carmentoma

  • Vizitator
Răspuns: Tabara Sibiel 9 - 11 aprilie 2010
« Răspuns #439 : Joi, 15 Aprilie 2010, 10:17 »
        Salut Carmentoma,
        Bravo, ai facut o treaba buna cu aceste poze , le-ai grupat foarte fain. Poti posta si o poza de la tiroliana , sa vada si altii cum e . Eu , de ex. nu am stiut de asa ceva pana aici.
        o zi faina !
 

 Cu tiroliana nu am nu am poze, ci doar filmatri cu cele trei fete curajoase! Pe acelea le trimit lor personal! Daca vor ele sa le posteze sa vedeti ce tare e sa te dai in asa ceva, bine, daca nu , nu! Eu nu am reusit sa filmez mai nimic cu mine, desi m-am dat de trei ori!

Offline steliana

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 5133
Răspuns: Tabara Sibiel 9 - 11 aprilie 2010
« Răspuns #440 : Joi, 15 Aprilie 2010, 10:25 »
Curajoasa clasei !
Data viitoare mă dau şi eu. Abia aştept!
Acum am avut un motiv.
nihil sine deo

carmentoma

  • Vizitator
Răspuns: Tabara Sibiel 9 - 11 aprilie 2010
« Răspuns #441 : Joi, 15 Aprilie 2010, 11:12 »
sa inteleg ca ionut e ionut de la sibiel, bucatarul cel vestit?
chiar carmen, in bucataria lui ionut de ce nu ai facut poze?



  N-am indraznit sa intru! Nu ai vazut ce timida sunt1 Vredeam ca se observa cu ochiul liber!  :o ::) ;D :D ;)

carmentoma

  • Vizitator
Răspuns: Tabara Sibiel 9 - 11 aprilie 2010
« Răspuns #442 : Joi, 15 Aprilie 2010, 11:30 »




    Multumesc!  Desi stiu ca esti subiectiva!  ;D :D :-* Sa stii ca suflu de acum si in iaurt! Mi-e frica sa mai postez CUVINTE, de teama sa nu se interpreteze! Asa ca mai bine am tacut si am trimis ceea ce am reusit sa surprind cu un telefon obisnuit, nu cu o camera performanta! Si nu e reclama gratuita, dar sincer nu m-am mai simtit asa libera, relaxata, cu adrenalina la maxim si voioasa din tinerete, mai ales ca acolo chiar nu am reusit sa sesizez nemultumiri, ca altfel m-as fi ponderat!! Ceea e important, anume amintirile de neuitat, nu pot fi umbrite de nimic si au locul lor bine stabilit in inima si sufletul meu si mai ales in memoria mea!!

Offline steliana

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 5133
Răspuns: Tabara Sibiel 9 - 11 aprilie 2010
« Răspuns #443 : Joi, 15 Aprilie 2010, 12:24 »
Să vedeţi când oi posta eu.. ce mă pregătesc să vă arăt.....
DEVOTAMENT
nihil sine deo

carmentoma

  • Vizitator
Răspuns: Tabara Sibiel 9 - 11 aprilie 2010
« Răspuns #444 : Joi, 15 Aprilie 2010, 15:51 »
        :)
+
   

      M-am luat cu valul postarilor si am uitat sa te felicit si personal pentru talentul de bucatar! Nu stiu sa iti spun ce mi-a placut, dar mai bine scriu ce nu mi-a placut: ca e o lista alba, alba! Stiu ca e secret de serviciu, dar ai putea  sa imi scrii (pe privat sau, daca se poate sa impartasesti la toata lumea e si mai bine!) reteta clatitelor alora care mi-au extaziat papilele gustative? Dar care au avut un defect capital: au fost PREA PUTINE! Plz! Plz! Plz!
   Iertare, poate fi considerata offtopic postarea, dar si mancarea a fost parte integranta din eforturile gazdelor de a ne simti bine! Deci sunt on topic!  ;D :D

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13255
Răspuns: Tabara Sibiel 9 - 11 aprilie 2010
« Răspuns #445 : Joi, 15 Aprilie 2010, 17:11 »
Ionut a incercat sa ia legatura de la pensiune, dar imi spunea ca nu a reusit sa expedieze mesajele scrise. Este multa lume acolo, se foloseste intens internetul, iar banda este destul de ingusta. Avand in vedere ca am si transmisia video permanenta de acolo, ramane destul de putin.

carmentoma

  • Vizitator
Răspuns: Tabara Sibiel 9 - 11 aprilie 2010
« Răspuns #446 : Joi, 15 Aprilie 2010, 17:24 »
Ionut a incercat sa ia legatura de la pensiune, dar imi spunea ca nu a reusit sa expedieze mesajele scrise. Este multa lume acolo, se foloseste intens internetul, iar banda este destul de ingusta. Avand in vedere ca am si transmisia video permanenta de acolo, ramane destul de putin.

      Nu-i nimic, asteptam cand are el timp sa vorbeasca si cu noi! Pana atunci te intreb: ii permiti sa ne dea reteta de clatite, sau e secretul vostru, sa nu mancam asa ceva decat acolo! Ca si asta e un motiv suficient de dependenta! ;D :D ;)

Offline CristianNasalean

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 53
Răspuns: Tabara Sibiel 9 - 11 aprilie 2010
« Răspuns #447 : Joi, 15 Aprilie 2010, 19:16 »
Stie cineva ce face Adi (greirasul nostru) cu lista de informatii?? Eu n-am primit nimic :(

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13255
Răspuns: Tabara Sibiel 9 - 11 aprilie 2010
« Răspuns #448 : Joi, 15 Aprilie 2010, 19:26 »
Sunt off topic, stiu si imi cer scuze, dar cred ca este locul potrivit sa ofer ceva:
- florile din biroul meu
- baclavele aduse de Manfred din Turcia

marcutza

  • Vizitator
Răspuns: Tabara Sibiel 9 - 11 aprilie 2010
« Răspuns #449 : Joi, 15 Aprilie 2010, 19:33 »
sunt invidioasa  ::) adminuuuu fie-ti milaaa de noi cu bunatatile alea  :o

 :) multumim mult pt flori  :-* adminu