Autor Subiect: Tabara Sibiel 9 - 11 aprilie 2010  (Citit de 91870 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

marcutza

  • Vizitator
Răspuns: Tabara Sibiel 9 - 11 aprilie 2010
« Răspuns #45 : Sâmbătă, 20 Martie 2010, 20:42 »
Buna seara @levanth ! :)

DA CLICK AICI

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Răspuns: Tabara Sibiel 9 - 11 aprilie 2010
« Răspuns #46 : Sâmbătă, 20 Martie 2010, 20:56 »
Buna seara @levanth ! :)

DA CLICK AICI


Am dat click dar nu deschide nimic.

Lunaintrestele

  • Vizitator
Răspuns: Tabara Sibiel 9 - 11 aprilie 2010
« Răspuns #47 : Sâmbătă, 20 Martie 2010, 20:57 »
Se pare ca reportajul de la TV a dat roade!! Datorita lui sunt si eu printre voi si de maine in colo si multe alte persoane din orasul meu. Felicitari.

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Răspuns: Tabara Sibiel 9 - 11 aprilie 2010
« Răspuns #48 : Sâmbătă, 20 Martie 2010, 21:01 »
Se pare ca reportajul de la TV a dat roade!! Datorita lui sunt si eu printre voi si de maine in colo si multe alte persoane din orasul meu. Felicitari.

Va asteptam si ne bucuram ca sunteti pe aici. :D

levanth

  • Vizitator
Răspuns: Tabara Sibiel 9 - 11 aprilie 2010
« Răspuns #49 : Sâmbătă, 20 Martie 2010, 21:02 »
Multumesc Marcutza pt.primire

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13257
Răspuns: Tabara Sibiel 9 - 11 aprilie 2010
« Răspuns #50 : Sâmbătă, 20 Martie 2010, 21:07 »
Iti multumesc mult si ma bucur ca ai gasit un cadru care sa-ti faca placere si unde consideri ca poti sa socializezi! Imi pare rau n-am reusit sa-ti transmit un "bine ai venit!" tie si tuturor celor care s-au inscris astazi, am sa o fac maine, cu scuzele unui om asaltat de telefoane si Emailuri!  Dar trebuie sa recunosc ca ma simt foarte bine, munca mea de 2 ani incepoe sa-si arate primele semne de implinire!

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Răspuns: Tabara Sibiel 9 - 11 aprilie 2010
« Răspuns #51 : Sâmbătă, 20 Martie 2010, 21:16 »
Iti multumesc mult si ma bucur ca ai gasit un cadru care sa-ti faca placere si unde consideri ca poti sa socializezi! Imi pare rau n-am reusit sa-ti transmit un "bine ai venit!" tie si tuturor celor care s-au inscris astazi, am sa o fac maine, cu scuzele unui om asaltat de telefoane si Emailuri!  Dar trebuie sa recunosc ca ma simt foarte bine, munca mea de 2 ani incepoe sa-si arate primele semne de implinire!

Deci sa inteleg ca emisiunea din seara asta a facut "valva" in "town". Au aparut forumisti noi, vizitatori, telefoanele suna. Sarbatorim pe cinste la Sibiel.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13257
Răspuns: Tabara Sibiel 9 - 11 aprilie 2010
« Răspuns #52 : Sâmbătă, 20 Martie 2010, 21:21 »
De cand a aparut emisiunea la TV telefonul si cel mobil si cel fix suna incontinuu. Prieteni, membrii noi, persoane interesate de tabere, de excursii. Email-uri, cu aceiasi teama de a conversa public. Aici am sa insist zilel urmatoare. Vreau sa ma gandesc mai indeaproape la modul de a determina la discutii si macar virtuale in prima faza. Doamne cata neincredere s-a strans in noi! Trebuie sa gasesc parghii de incurajare!

carmentoma

  • Vizitator
Răspuns: Tabara Sibiel 9 - 11 aprilie 2010
« Răspuns #53 : Sâmbătă, 20 Martie 2010, 21:28 »
Nu cred ca am norocul sa fiu printre cei din grupul de pe 11, dar mi-ar face placere sa ma aflu acolo la voi la un moment dat! Ceea ce m-ar interesa este sa stiu pretul aproximativ al acestei excursii, precum si mai multe amanunte! Si eu fac parte dintre cei care au vazut reportajul la televizor! 

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Răspuns: Tabara Sibiel 9 - 11 aprilie 2010
« Răspuns #54 : Sâmbătă, 20 Martie 2010, 21:30 »
De cand a aparut emisiunea la TV telefonul si cel mobil si cel fix suna incontinuu. Prieteni, membrii noi, persoane interesate de tabere, de excursii. Email-uri, cu aceiasi teama de a conversa public. Aici am sa insist zilel urmatoare. Vreau sa ma gandesc mai indeaproape la modul de a determina la discutii si macar virtuale in prima faza. Doamne cata neincredere s-a strans in noi! Trebuie sa gasesc parghii de incurajare!

Spune-mi daca ai nevoie de ajutor. Incep sa conversez cu cei sceptici pe aici. Pana acum din cate am constat mai mult doamne sunt decat domni. Oare barbatii sunt mai greu de urnit?

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13257
Răspuns: Tabara Sibiel 9 - 11 aprilie 2010
« Răspuns #55 : Sâmbătă, 20 Martie 2010, 21:32 »
Tariful este de 210 RON si include serviciile de pensiune completa 2 zile si entertainmentul aferent fiecarei zi, in prima seara foc de tabara, petrecere si karaoke, in a doua zi o plimbare de 3-4 ore la ruinele cetatii Salgo, dupaamiaza pictura pe sticla, seara de bal cu dansatori profesionisti, iar duminica concluzii...Te astept la una dintre urmatoarele!

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Răspuns: Tabara Sibiel 9 - 11 aprilie 2010
« Răspuns #56 : Sâmbătă, 20 Martie 2010, 21:33 »
Nu cred ca am norocul sa fiu printre cei din grupul de pe 11, dar mi-ar face placere sa ma aflu acolo la voi la un moment dat! Ceea ce m-ar interesa este sa stiu pretul aproximativ al acestei excursii, precum si mai multe amanunte! Si eu fac parte dintre cei care au vazut reportajul la televizor! 

pretul este de 210 ron! - la care se va adauga transportul care iti revine tie! Nu mi se pare excesiv din moment ce cazarea este in regim single ( ai asigurat tot confortul) si masa este inclusa in totalitate, plus activitatile de socializare.

Lunaintrestele

  • Vizitator
Răspuns: Tabara Sibiel 9 - 11 aprilie 2010
« Răspuns #57 : Sâmbătă, 20 Martie 2010, 21:35 »
De cand a aparut emisiunea la TV telefonul si cel mobil si cel fix suna incontinuu. Prieteni, membrii noi, persoane interesate de tabere, de excursii. Email-uri, cu aceiasi teama de a conversa public. Aici am sa insist zilel urmatoare. Vreau sa ma gandesc mai indeaproape la modul de a determina la discutii si macar virtuale in prima faza. Doamne cata neincredere s-a strans in noi! Trebuie sa gasesc parghii de incurajare!

admin  Te voi saluta aici ( am incercat pe privat ). Te putem ajuta si noi cu ceva idei legate de o determinare la discutii.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13257
Răspuns: Tabara Sibiel 9 - 11 aprilie 2010
« Răspuns #58 : Sâmbătă, 20 Martie 2010, 21:37 »
Sa stii Awana ca este o idee foarte buna sa incercam impreuna cu cei timizi (nu sunt sceptici, sunt pozitivi si interesati, increzatori in proiect, dar le lipseste curajul conversatiei in public). O sa gandesc ceva in sensul acesta. Oamenii trebuie sa aiba incredere unul in celalalt sa lase timiditatea si teama la o parte!

Lunaintrestele

  • Vizitator
Răspuns: Tabara Sibiel 9 - 11 aprilie 2010
« Răspuns #59 : Sâmbătă, 20 Martie 2010, 21:39 »
O sa ma bag si eu in discutia voastra si am sa va spun o parere de a mea.
O sa fie destul de greu sa faceti asta ...chiar sunt sceptici din simplu motiv ca foarte multe sitte-uri nu sunt ceea ce par.