Autor Subiect: Hai-da-hai la Maramu’! Excursie in Maramures 7 – 11 august 2013  (Citit de 44918 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Hai-da-hai la Maramu’! Excursie in Maramures 7 – 11 august 2013
« Răspuns #30 : Luni, 10 Iunie 2013, 21:52 »
Măcar în Mocăniță și tot trebuie să urci :D (sorry, așa mi-a venit la fileu, otiliamano).
La întrebarea asta doar Gigi poate răspunde - că el face programul și dă...dezlegările.

Eu, te pot doar încuraja să te pregătești să încerci :flori:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13227
Re: Hai-da-hai la Maramu’! Excursie in Maramures 7 – 11 august 2013
« Răspuns #31 : Marți, 11 Iunie 2013, 02:22 »
Otilia, nici una dintre actiunile din vacante sau excursii nu este obligatorie.  :)

Offline deli_a

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 185
Re: Hai-da-hai la Maramu’! Excursie in Maramures 7 – 11 august 2013
« Răspuns #32 : Marți, 11 Iunie 2013, 08:55 »
Otilia, nu rezist sa nu spun.... poate mai gasim si pe-acolo vreun magarus cu chef de joaca  ;D ;D
"Viseaza ca si cand ai trai vesnic si traieste ca si cand ai muri azi, caci nu conteaza anii din viata ta, ci viata din anii tai."

Offline otiliamano

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 103
  • eu ... cu bune si rele ....
Re: Hai-da-hai la Maramu’! Excursie in Maramures 7 – 11 august 2013
« Răspuns #33 : Marți, 11 Iunie 2013, 18:22 »
  ;) cu siguranta mai gasim...

deci cu siguranta vin. maine rezolv cu plata. :)

Offline ella_cj

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 39
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Hai-da-hai la Maramu’! Excursie in Maramures 7 – 11 august 2013
« Răspuns #34 : Luni, 24 Iunie 2013, 17:56 »
dupa principiul sa ne facem singuri curaj, sau mai bine zis, si ce daca toata lumea e in concediu acum pana in august mai sunt doar cateva zile :), ma inscriu si eu in microbusul de Sibiu (cu preluare din Cluj daca se poate)

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13227
Re: Hai-da-hai la Maramu’! Excursie in Maramures 7 – 11 august 2013
« Răspuns #35 : Miercuri, 26 Iunie 2013, 07:56 »
Samiza mi-a comunicat ca in momentul de fata, sunt inscrieri peste capacitatea pensiunii. Dar cum nu toti cei inscrisi au achitat, am lasat rezervarile deschise. Ocuparea locurilor se va face in ordinea efectuarii platilor avansurilor, urmand ca in situatia (neplacuta, dar posibila) in care cineva plateste dupa ocuparea locurilor sa fim nevoiti sa-i returnam banii datorita lipsei disponibilitatii. Spuneam ca este posibil pentru ca centralizarea platilor si punctarea lor in lista de inscrieri se face la 2-3 zile in agentie, timp in care se poate trece peste limita de rezervare.

O solutie la care ne-am gandit azi dimineata impreuna a fost sa propunem celor care doresc, se cunosc si accepta sa doarma cate trei, camere triple. Evident ca tariful este mai mic, diferenta de 50 RON urmand a se scadea si returna din total.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Hai-da-hai la Maramu’! Excursie in Maramures 7 – 11 august 2013
« Răspuns #36 : Miercuri, 26 Iunie 2013, 08:45 »
În cazul în care se ajunge la necesitatea adoptării acestei soluții - eu, deși nu cred că mai cunosc pe cineva - mă pot....adapta la regimul de cameră triplă.
La cât de puțin stăm în cameră - nu mă deranjează.

Doar să fie persoane care nu au somnul...gingaș :giggle: În cazul în care sforăi :tomato: (deși la Cozia, Gabi  nu s-a plâns. Să-i cer referințe scrise? ;)
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline come undone

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 30
Re: Hai-da-hai la Maramu’! Excursie in Maramures 7 – 11 august 2013
« Răspuns #37 : Luni, 01 Iulie 2013, 23:53 »
Dacă mai este un loc liber, aş vrea tare mult să mă înscriu şi eu în această excursie. Cum trebuie să procedez mai departe?

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13227
Re: Hai-da-hai la Maramu’! Excursie in Maramures 7 – 11 august 2013
« Răspuns #38 : Marți, 02 Iulie 2013, 07:07 »
Pana la excursia din Maramures mai este ceva timp si posibil deci sa renunte cineva. Inscrierea se face pe site www.singlescamp.ro, completand formularul care apare accesand "Rezervari" si transmitandu-l agentiei prin click pe "Submit". Daca apare o renuntare, agentia va contacta urmatorul pe lista.

Regula in SC este ca in caz de renuntare, persoana care a platit avansul sau tariful integral sa anunte pe forum ca nu mai vine, insotind anuntul cu un contact, urmand ca in situatia in care apare un inlocuitor, totul sa se desfasoare intre ei, cu anuntarea ulterioara a agentiei. Nu se mai trece dpdv financiar inutil prin agentie, drumul este scurtat intre cei doi.
Este bine deci sa fi conectat permanent la forum, la acest subiect. Si daca nu ai timpul necesar sa intri zilnic sau macar la cateva zile, aboneaza-te la topicul acesta (in coltul din dreapta sus gasesti "Notify")si ori de cate ori cineva posteaza ceva vei primi in casuta de Email. Asa vei putea ajunge imediat ca informatie la o posibila renuntare.

Offline otiliamano

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 103
  • eu ... cu bune si rele ....
Re: Hai-da-hai la Maramu’! Excursie in Maramures 7 – 11 august 2013
« Răspuns #39 : Duminică, 14 Iulie 2013, 20:03 »
din pacate eu nu o sa mai pot participa. In aceasta perioada e ziua mea si imi vin niste prieteni din Italia. Chiar imi pare rau pentru ca nu am fost nicioadata in Maramures... dar o sa fiu in apropiere .... la Capalna. 

@come undone - iata deci ca s-a eliberat un loc. O sa vorbesc cu Samiza luni sa vad daca pt sa mut avansul ca si plata pentru Delta si in functie de asta vedem cum facem daca te mai intereseaza.

Offline come undone

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 30
Re: Hai-da-hai la Maramu’! Excursie in Maramures 7 – 11 august 2013
« Răspuns #40 : Miercuri, 17 Iulie 2013, 16:58 »
din pacate eu nu o sa mai pot participa. In aceasta perioada e ziua mea si imi vin niste prieteni din Italia. Chiar imi pare rau pentru ca nu am fost nicioadata in Maramures... dar o sa fiu in apropiere .... la Capalna. 

@come undone - iata deci ca s-a eliberat un loc. O sa vorbesc cu Samiza luni sa vad daca pt sa mut avansul ca si plata pentru Delta si in functie de asta vedem cum facem daca te mai intereseaza.

Din pacate nu mai reusesc sa ajung, este tarziu acum sa cer concediu, imi pare rau si sper ca nu am incurcat pe nimeni.

Offline monica.deaconeasa

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 101
Re: Hai-da-hai la Maramu’! Excursie in Maramures 7 – 11 august 2013
« Răspuns #41 : Miercuri, 17 Iulie 2013, 20:11 »
buna seara. as dori si eu sa merge daca se mai poate.

Offline Mihaela39

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 35
Maramures
« Răspuns #42 : Joi, 18 Iulie 2013, 14:42 »
Monica, daca vrei poti merge in locul meu. Din pacate programul nu-mi mai permite participarea la aceasta actiune, desi am platit avansul.
Contacteaza-ma te rog pe e-mail: marmih_72@yahoo.com si dupa vorbesc si cu Samiza sa facem schimbarea.

Offline monica.deaconeasa

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 101
Re: Maramures
« Răspuns #43 : Joi, 18 Iulie 2013, 20:11 »
Monica, daca vrei poti merge in locul meu. Din pacate programul nu-mi mai permite participarea la aceasta actiune, desi am platit avansul.
Contacteaza-ma te rog pe e-mail: marmih_72@yahoo.com si dupa vorbesc si cu Samiza sa facem schimbarea.
Buna seara
acum ma vazut mesajul.
te voi contacta pe email

Offline PGabriela

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 273
Re: Hai-da-hai la Maramu’! Excursie in Maramures 7 – 11 august 2013
« Răspuns #44 : Vineri, 19 Iulie 2013, 15:57 »
Cu regret trebuie sa renunt la acest taseu. 
Am o problema de sanatate care nu se amelioreaza pana la data plecarii.
Am vorbit azi cu Gigi si m-a sfatuit sa scriu pe forum.

Daca este vreun doritor sa mearga = rog sa ma contacteze pe adresa
win.gabriela@yahoo.com
Sau pe facebook = Pustianu Gabriela
 :( :'(