Autor Subiect: Gradina zanelor: Parcul National Cozia 11 – 13 mai 2012  (Citit de 70220 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Gradina zanelor: Parcul National Cozia 11 – 13 mai 2012
« Răspuns #225 : Joi, 07 Februarie 2013, 19:39 »
wow. sunt fără cuvinte. azi am primit newsletterul și am simțit o atracție inexplicabilă pentru această acțiune. Acum mă uit la poze și mă întreb dacă au și rol de...(auto)evaluare, (auto)selectare a participanților. :D.
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Mimi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 378
Re: Gradina zanelor: Parcul National Cozia 11 – 13 mai 2012
« Răspuns #226 : Vineri, 08 Februarie 2013, 18:14 »
Wow,ce bine ca am vazut pozele abia dupa ce am achitat avansul...sper ,totusi, sa ma descurc...

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13227
Re: Gradina zanelor: Parcul National Cozia 11 – 13 mai 2012
« Răspuns #227 : Vineri, 08 Februarie 2013, 18:17 »
Mimi cu siguranta te vei descurca, nu-ți fa probleme! Știu cum urci și..  :dance:

Offline Mimi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 378
Re: Gradina zanelor: Parcul National Cozia 11 – 13 mai 2012
« Răspuns #228 : Vineri, 08 Februarie 2013, 18:33 »
 Multumesc de incurajare,Gigi !

Offline mvjhon

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 27
  • Daca nu ai noroc, trebuie doar sa lupti mai mult.
Re: Gradina zanelor: Parcul National Cozia 11 – 13 mai 2012
« Răspuns #229 : Luni, 11 Martie 2013, 10:42 »
Cred ca intre timp Iulia le-a primit de la mine. Le-am trimis in valuri... Atata am invartit pozele astea... si acum le mai frunzaresc...  ::) Cineva care le-a vazut (si care, din pacate, n-a fost) mi-a scris  "Marie,.... de 3 ore ma tot uit la poze....... "
Cine mai vrea, sa ceara si i se va da!  :)


A-nceput de ieri sa-mi bata cate-un gand, acum a stat :) si de cand am vazut unele poze de aici, imi vine in minte melodia think twice

Mari_a te rog sa-mi dai si mie pozele, sa vad la ce ar trebui sa ma inham. Sau Gigi sau Oricine mai urmareste topicul asta si are pozele.
Multumesc.
Don't worry if you're SINGLE. God is looking at you right now, saying "I'm saving this one for someone SPECIAL."

Mari_a

  • Vizitator
Re: Gradina zanelor: Parcul National Cozia 11 – 13 mai 2012
« Răspuns #230 : Luni, 11 Martie 2013, 10:59 »
Am in calculatorul asta pozele facute anul trecut de Gigi la Cozia - eu nu am urcat tot traseul pe jos - o parte l-am facut cu masina. Jhon, da-mi pe mail adresa ta si ti le pot trimite.
A fost foaaarte frumos, peisaje super, verdele de mai minunat insa, pentru mine, cam complicat de sarit din piatra-n piatra precum caprele negre!  :D

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Gradina zanelor: Parcul National Cozia 11 – 13 mai 2012
« Răspuns #231 : Luni, 11 Martie 2013, 11:16 »
”Nimic nu se face fara efort, nici o satisfactie nu va fi obtinuta vreodata fara un strop de sudoare”  by Gigi :giggle:

Eu, ca una deja înhămată la această întrecere cu caprele negre nu vreau să mă las deloc descurajată. Am citit acolo că nu e periculos și că dificultatea e medie, imaginile sunt mirifice.
Și de-oi fi ultima din grup, că cineva trebuie să fie, tot mă târâi. Drept e că întoarcerea, coborârea cu microbuzul de pe Vf Cozia, a cântărit greu în decizia finală;D Și bălăceala de la întoarcere. Și lalelele. Și tot ce promite descrierea acțiunii, pozele pe care le-am găsit pe net, încurajarea unei prietene, profesioniste în ale muntelui, care știe ce pot eu, începătoarea amatoarea de mine și nu m-ar fi lăsat să mă arunc în ceva ce mă depășește  :dance:

  *|*Abia aștept. Sănătoasă să fiu, că doar nu m-a întinde răceala asta rezistentă până în mai. :hammer:
Pana atunci - aerobic la greu!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline IuliaT

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 141
Re: Gradina zanelor: Parcul National Cozia 11 – 13 mai 2012
« Răspuns #232 : Joi, 21 Martie 2013, 17:33 »
Mimi la Cozia inceputul este mai pieptis...dar daca incepi asediul dupa 15 min. oricum  nu mai e alt cale decit inainte.
Merita cu varf si indesat excursia, iar ca relaxare dupa trasee montane se poate o face o baie la strandurile termale din zona.
So...distractie placuta si poate apucati naricisele salbatice, noi am gasit doar niste stinjenei si mosdreanul(nu stiu daca am tinut mine corect numele) dar tot a meritat.
Si era sa uit de tocanita de plerotus de padure.