Autor Subiect: Cum te simti acum?  (Citit de 1361481 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

silviu

  • Vizitator
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #7710 : Duminică, 26 Octombrie 2014, 11:03 »
suparat! s-a topit zapada :((

Offline aprilie

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 304
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #7711 : Joi, 30 Octombrie 2014, 12:24 »
In asteptare ... Astept actiunile interne din vara 2015 ... vreau sa am la ce sa visez in zilele mohorate ce vor urma   :)

Offline Florin1968

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 261
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #7712 : Joi, 30 Octombrie 2014, 13:21 »
O asteptare destul de lunga ! :(

Offline aprilie

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 304
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #7713 : Joi, 30 Octombrie 2014, 15:34 »
Poate nu m-am exprimat corect ... Astept acum sa publice Gigi actiunile din vara 2015 de pe intern. Am vazut ca a programat niste destinatii superbe dar .. toate in luna mai care nici macar nu este o luna de vacanta ... Transrarau, Valcea, Maramures ... in toate as fi vrut sa merg anul viitor daca m-ar fi avantajat perioada in care vor avea loc.
Imi pare rau, Gigi, stiu ca o sa te superi ca iar comentez ...  :flori:

Offline Florin1968

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 261
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #7714 : Joi, 30 Octombrie 2014, 15:39 »
O sa fii convocata in comisia de disciplina ? Vei fi sanctionata ! Sa vad cum o sate simti !

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13255
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #7715 : Vineri, 31 Octombrie 2014, 15:07 »
De ce sa ma supar? Anul trecut in toata luna august am avut programate actiuni in tara. Atunci mi s-a spus ca aceea e luna de concedii si ca ar prefera sa mearga afara in vacante, nu in excursii in tara...Deci? ??? ::) Cum s-ar putea impaca toata lumea?  :-\ Niciodata nu o sa poti mltumi pe toti si tocmai de aceea trebuie sa alegi ceea ce crezi ca e bine... :) Cu rabdare si fara sa te enervezi... :fight: Ca tot mai radeau unii de mine de cum pot sa fiu atat de calm... ;D ;D ;D

silviu

  • Vizitator
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #7716 : Sâmbătă, 01 Noiembrie 2014, 10:28 »
tot racit :( tusesc si-mi curge nasucu. chiar! voi de cate ori folositi batista de unica folosinta? :-\

Offline ella

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 224
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #7717 : Sâmbătă, 01 Noiembrie 2014, 14:06 »
De ce sa ma supar? Anul trecut in toata luna august am avut programate actiuni in tara. Atunci mi s-a spus ca aceea e luna de concedii si ca ar prefera sa mearga afara in vacante, nu in excursii in tara...Deci? ??? ::) Cum s-ar putea impaca toata lumea?  :-\ Niciodata nu o sa poti mltumi pe toti si tocmai de aceea trebuie sa alegi ceea ce crezi ca e bine... :) Cu rabdare si fara sa te enervezi... :fight: Ca tot mai radeau unii de mine de cum sa fiu atat de calm... ;D ;D ;D
Asa este Gigi, orice ai face nu ne poti multumi pe toti, tinand cont de fapul ca suntem atat de multi si diferiti(din fericire).Dar nici nu trebuie sa te afecteze nemultumirile noastre...Oricum ,stim ca faci tot ce se poate pentru a fi cat mai bine(cred ca nu este doar parerea mea).

silviu

  • Vizitator
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #7718 : Duminică, 02 Noiembrie 2014, 15:45 »
votat! O0

Offline Cory

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 550
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #7719 : Duminică, 02 Noiembrie 2014, 18:45 »
votat! O0
  :thumbup:    si eu, acum sunt  curioasa de rezultatul final  ???

silviu

  • Vizitator
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #7720 : Marți, 04 Noiembrie 2014, 09:35 »
fericit de rezultatul votului :thumbup: foaie verde de dudau, o sa fie si mai bine :strong:

Offline aprilie

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 304
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #7721 : Marți, 04 Noiembrie 2014, 13:39 »
De ce sa ma supar? Anul trecut in toata luna august am avut programate actiuni in tara. Atunci mi s-a spus ca aceea e luna de concedii si ca ar prefera sa mearga afara in vacante, nu in excursii in tara...Deci? ??? ::) Cum s-ar putea impaca toata lumea?  :-\ Niciodata nu o sa poti mltumi pe toti si tocmai de aceea trebuie sa alegi ceea ce crezi ca e bine... :) Cu rabdare si fara sa te enervezi... :fight: Ca tot mai radeau unii de mine de cum pot sa fiu atat de calm... ;D ;D ;D
Asteptarile pe care le avem de la oamenii pe care ii pretuim sunt pe masura aprecierii pe care le-o oferim. Probabil ca pretuirea mea pentru tine este foarte mare din moment ce ma asteptam sa gasesti un echilibru intre preferintele celor care au si posibilitati financiare si timp si doresc sa mearga in destinatii externe si dorintele celor care au obligatii, sunt parinti singuri cu copii la scoala si nu dispun nici de timp si nici de fonduri pentru super vacante dar care isi doresc totusi sa petreaca cateva zile printre oameni cu acelasi statut cu al lor, oameni deosebiti cum sunt cei din SC, intr-un cadru natural superb, cu un organizator de exceptie si la un pret pe masura posibilitatilor lor financiare ... :angel:

silviu

  • Vizitator
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #7722 : Sâmbătă, 08 Noiembrie 2014, 16:44 »
iubibil! :love:

Offline ella

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 224
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #7723 : Sâmbătă, 08 Noiembrie 2014, 17:20 »
Si s-a mutat vecina?

silviu

  • Vizitator
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #7724 : Duminică, 09 Noiembrie 2014, 16:34 »
 >:( vecina m-a tradat cu vecinu' :(
m-as iubi da' n-am cu cine :-\ asa ca, pap cascaval cu piper rosu si negru, beau tuica fiarta si ascult muzica de dor si jale :((