Autor Subiect: Tabara pentru cei nou intrati - Cisnadioara 26 - 28 aprilie 2013  (Citit de 39280 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline dagger_xxl

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
  • Bine ai venit in grupul nostru!
buna ziua ! in primul rand salut seful 8)pt modul de implicare in aceste activitati.....am achitat avansul pt cisnadioara si vin cu masina personala pe traseul...husi-barlad-adjud-onesti-targu secuiesc-brasov-sibiu...daca sunt doritori(oare) pe traseu putem merge impreuna...pot fi contactat la nr. 0755121163 sau mail la george_poghirca@yahoo.com...va pup si ne vedem la relax  :applause:un pahar de vin bun de la husi e din partea mea O0

catalin.p

  • Vizitator
                              Buna seara tuturor, astazi am achitat contravaloarea pentru Cisnadioara, am trimis mail Samizei, am discutat telephonic cu Gigi, sa ne vedem sanatosi la destinatie !
             Voi pleca din Bucuresti cu masina, asa ca cine doreste ma poate contacta pentru transport.
                              Am inteles ca la Sighisoara este foarte frumos, din pacate nu am putut ajunge ...
                                             Seara buna va doresc si weekend cat mai placut !!!    :)                           

Offline natalya

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 54
  • Momentul prezent este tot ceea ce avem
Din Iasi s-a inscris cineva?

Offline clara39

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 128
  • ..si maine va fi o noua zi.....
buna natalya..eu as vrea..mergi si tu?

Offline natalya

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 54
  • Momentul prezent este tot ceea ce avem
Re: Tabara pentru cei nou intrati - Cisnadioara 26 - 28 aprilie 2013/nou lansata
« Răspuns #34 : Marți, 02 Aprilie 2013, 06:10 »
Buna Clara, as vrea si eu sa merg. Cum putem lua legatura?

Offline dagger_xxl

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Tabara pentru cei nou intrati - Cisnadioara 26 - 28 aprilie 2013/nou lansata
« Răspuns #35 : Marți, 02 Aprilie 2013, 07:48 »
pt doamnele din iasi...eu sunt din husi si merg la cisnadioara...am vorbit deja cu diana din iasi si, in principiu, ar merge si ea....mai am 2 locuri in masina....transportul e aprx 600 lei...impartit la 4 = 150/persoana, maxi taxi din iasi e 140 lei dus-intors, am inteles de la diana...deci tot aia e.....daca va hotarati ne auzim la 0755121163 sau mail george_poghirca@yahoo.com...va pup si o zi perfecta

Offline clara39

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 128
  • ..si maine va fi o noua zi.....
Re: Tabara pentru cei nou intrati - Cisnadioara 26 - 28 aprilie 2013/nou lansata
« Răspuns #36 : Marți, 02 Aprilie 2013, 08:24 »
tel meu..0751780475..

Offline bog68

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 33
  • Sunt melancolic, dar mă tratez.
Re: Tabara pentru cei nou intrati - Cisnadioara 26 - 28 aprilie 2013/nou lansata
« Răspuns #37 : Marți, 02 Aprilie 2013, 12:15 »
Bună ziua!
Azi m-am înscris și eu pentru această excursie, însă am o nelămurire.
În mail-ul primit de la Ag. Bon Voyage mi se aduce la cunoștință că avansul trebuie plătit până la data de 05.aprilie,
iar restul până la 12 aprilie.
Pe forum, scrie că restul de plată se va achita la sosirea în unitatea de cazare.
Vă rog să-mi spuneți care este până la urmă varianta corectă, pentru a ști exact ce sumă trebuie să virez
în contul agenției.
De exemplu, aș putea să plătesc întreaga sumă până la data de 05.04.2013?
Vă mulțumesc și vă doresc o zi minunată!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Tabara pentru cei nou intrati - Cisnadioara 26 - 28 aprilie 2013/nou lansata
« Răspuns #38 : Marți, 02 Aprilie 2013, 15:34 »
Bogdan, astea sunt amanunte tehnice care tin de agentie. Bon Voyage se ocupa de tot ce tine de rezervare, avans, contracte etc. Deci daca sunt nelamuriri legate de partea asta, acolo trebuie discutat. Eu sunt mult timp plecat in actiunile Singles Camp si este posibil sa nu pot raspunde. Samiza nu citeste forumul, deci nu poate stii de intrebarile de aici. De aceea trebuie contactata Email. Este posibil sa apara cate o neconcordanta intre ce scrie aici si agentie.Ma refer acum la modul de plata nu la altceva. Este posibil ca un proprietar de locatie sa ceara achitarea completa pana la intrarea in pensiune sau hotel si atunci agentia isi ia masurile de siguranta pt situatia in care cineva plateste doar avansul si nu mai vine.Poti plati tot dintr-o data, poti plati in doua transe.

catalin.p

  • Vizitator
Re: Tabara pentru cei nou intrati - Cisnadioara 26 - 28 aprilie 2013/nou lansata
« Răspuns #39 : Marți, 02 Aprilie 2013, 21:03 »
     Buna seara, cine s-a inscris efectiv pentru Cisnadioara?
Din Bucuresti inteleg ca este Irina (Irina, te voi contacta la nr.de telefon afisat ! am observat dupa ultima mea postare ..)
     Gigi, te rog ca in limita timpului disponibil, sa afisezi lista cu cei inscrisi. Nu de alta, dar sa nu depasim numarul locurilor de cazare  ;)
         Seara minunata va doresc si  toate cele bune !     

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Tabara pentru cei nou intrati - Cisnadioara 26 - 28 aprilie 2013/nou lansata
« Răspuns #40 : Marți, 02 Aprilie 2013, 21:11 »
Astept sa se apropie de final si o postez. Cred panaa finalul saptamanii. Oricum am sa mai revin cu unele detalii.

catalin.p

  • Vizitator
Re: Tabara pentru cei nou intrati - Cisnadioara 26 - 28 aprilie 2013/nou lansata
« Răspuns #41 : Marți, 02 Aprilie 2013, 21:25 »
    Gigi, te rog sa-mi confirmi daca plata efectuata de mine (vineri-29.03), apare la agentie, sper sa nu fie ceva gresit. Am trimis mail agentiei dar inca nu am primit raspuns.
               Multumesc anticipat, seara cat mai placuta !

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Tabara pentru cei nou intrati - Cisnadioara 26 - 28 aprilie 2013/nou lansata
« Răspuns #42 : Marți, 02 Aprilie 2013, 21:33 »
Imi spune Samiza acum ca a vazut plata, dar ca nu a reusit sa raspunda la toate Email-urile.

catalin.p

  • Vizitator
Re: Tabara pentru cei nou intrati - Cisnadioara 26 - 28 aprilie 2013/nou lansata
« Răspuns #43 : Marți, 02 Aprilie 2013, 21:44 »
          OK, multumesc mult Gigi, ne mai auzim  :)

Offline meleia

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 24
  • Spulbera-mi mintile, Lumina ca sa raman doar Inima
Re: Tabara pentru cei nou intrati - Cisnadioara 26 - 28 aprilie 2013/nou lansata
« Răspuns #44 : Marți, 02 Aprilie 2013, 22:39 »
Buna seara prieteni, mai sunt locuri libere pentru aceasta excursie la Cisnadioara?
M-as lasa ratacita prin locuri cu soare, bobocei, luna plina, primavara.
Sunt din Pitesti.

Azi sunt pasare si cant la Poarta Sarutului.