Autor Subiect: Sarbatoarea toamnei. Sibiel 26 – 28 septembrie 2014  (Citit de 46470 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline kriss

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 143
Rugaminte :)
« Răspuns #30 : Joi, 21 August 2014, 12:39 »
Va rog, sa ma ajutati cu o informatie pe care nu am reusit sa ma lamuresc, daca este cumva asigurat transportul pentru actiunea ce se v-a desfasura cu denumirea "Sarbatoarea toamnei.Sibiel 26-28 septembrie 2014”.Sunt din Bucuresti si asi dori sa stiu daca se asigura transportul de aici.Astept urgent va rog lamuriri sa m-ai am timp sa fac rezervarea.Va multumesc.
"Nu ceea ce ai, ceea ce esti, unde esti sau ceea ce faci te face fericit sau nefericit, ci ceea ce crezi despre toate acestea." – Dale Carnegie

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Sarbatoarea toamnei. Sibiel 26 – 28 septembrie 2014
« Răspuns #31 : Joi, 21 August 2014, 13:23 »
s-a mai discutat problema pe topicul asta. In general, transportul nu e....asigurat. In functie de doritori Gigi mai da o mana de ajutor in organizarea transportului - inchirierea unui microbuz, platit in functie de numarul de calatori.

Aici nu scrie, probabil inca nu s-a pus problema.
Dar la Sibiu e usor de ajuns, de acolo Gigi asigura transfer la Sibiel. Plus ca din Bucuresti se mai pot face grupaje - daca cineva vine cu masina - mai ia si pe altii, cheltuielile se impart...
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline kriss

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 143
Multumesc
« Răspuns #32 : Vineri, 22 August 2014, 18:39 »
 :)    Multumesc....Am facut plata avansului .....
"Nu ceea ce ai, ceea ce esti, unde esti sau ceea ce faci te face fericit sau nefericit, ci ceea ce crezi despre toate acestea." – Dale Carnegie

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Sarbatoarea toamnei. Sibiel 26 – 28 septembrie 2014
« Răspuns #33 : Sâmbătă, 23 August 2014, 05:32 »
:) .Am facut plata avansului .....

Asta e o informatie utila de trimis Samizei pe email-ul bonvoyage  ;)
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline kriss

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 143
multumiri pt. wonderland
« Răspuns #34 : Sâmbătă, 23 August 2014, 19:17 »
Asa am si facut.....multumesc.
"Nu ceea ce ai, ceea ce esti, unde esti sau ceea ce faci te face fericit sau nefericit, ci ceea ce crezi despre toate acestea." – Dale Carnegie

Offline kriss

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 143
:)
« Răspuns #35 : Sâmbătă, 23 August 2014, 19:20 »
Sper ca si pe viitor sa fii tot asa binevoitor si sa ne lamuresti si pe noi cei care abia am facut primul pas in grupul vostru... :)
"Nu ceea ce ai, ceea ce esti, unde esti sau ceea ce faci te face fericit sau nefericit, ci ceea ce crezi despre toate acestea." – Dale Carnegie

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Sarbatoarea toamnei. Sibiel 26 – 28 septembrie 2014
« Răspuns #36 : Sâmbătă, 23 August 2014, 22:19 »
oricat as incerca, nu pot fi decat...binevoitoare  ;D :kissing: :giggle:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline kriss

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 143
:oops:
« Răspuns #37 : Duminică, 24 August 2014, 01:19 »
  :oops:   scuze......multumesc inca o data si ma bazez pe tine si pe viitor.....esti un om de baza ....:) :) :)
"Nu ceea ce ai, ceea ce esti, unde esti sau ceea ce faci te face fericit sau nefericit, ci ceea ce crezi despre toate acestea." – Dale Carnegie

Offline mihaela.nicolescu

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 73
  • Fericirea vine din interior!
Re: Sarbatoarea toamnei. Sibiel 26 – 28 septembrie 2014
« Răspuns #38 : Marți, 26 August 2014, 11:07 »
S-a anuntat ceva pentru plata diferentei pt Sarbatoarea toamnei ?  Ca nu am primit nimic si nu vreau sa ratez evenimentul !

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Sarbatoarea toamnei. Sibiel 26 – 28 septembrie 2014
« Răspuns #39 : Marți, 26 August 2014, 11:58 »
Hei, cu siguranta in email-ul primit de la Samiza, in care e trecuta data pentru avans, e trecuta si data limita pentru restul de plata. Sau, cel putin la actiunile la care am participat eu, asa era. ::)
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline anab

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 16
Re: Sarbatoarea toamnei. Sibiel 26 – 28 septembrie 2014
« Răspuns #40 : Marți, 26 August 2014, 14:31 »
m-am inscris si eu la aceasta actiune. la mine scrie " Restul de plata pina in 08.09.2014"

Offline Mari_a

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 179
Re: Sarbatoarea toamnei. Sibiel 26 – 28 septembrie 2014
« Răspuns #41 : Marți, 26 August 2014, 21:21 »

Sibiel, anii '70

Offline CRINA 01

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 29
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Sarbatoarea toamnei. Sibiel 26 – 28 septembrie 2014
« Răspuns #42 : Miercuri, 27 August 2014, 15:41 »
acum ca m-am asigurat de un loc si eu, repun pe tapet subiectul transportului. Gigi, ceva -ceva? pana la urma, cati doritori sunt?

Offline maya13

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Re: Sarbatoarea toamnei. Sibiel 26 – 28 septembrie 2014
« Răspuns #43 : Miercuri, 27 August 2014, 22:29 »
Pentru cei care s-au inscris mai tarziu si nu mai sunt locuri la Pensiunea Sibiel
unde vor fi cazati?

Offline Mari_a

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 179
Re: Sarbatoarea toamnei. Sibiel 26 – 28 septembrie 2014
« Răspuns #44 : Miercuri, 27 August 2014, 22:53 »

[...] Inscrierile care vor urma vor beneficia de cazare la Pensiunea Gentiana si Andrei, locatii aflate in apropierea locatiei noastre. Mesele si programul sunt toate la Pensiunea Sibiel, doar cazarea se va face la celelalte doua pensiuni.