Autor Subiect: Sarbatoarea toamnei. Sibiel 26 – 28 septembrie 2014  (Citit de 46581 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline marycoray

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 30
Re: Sarbatoarea toamnei. Sibiel 26 – 28 septembrie 2014
« Răspuns #135 : Marți, 30 Septembrie 2014, 09:18 »
Am venit , si am gasit  acest loc , Sibiel , o priveliste frumoasa cu oameni minunati , mancare foarte gustoasa si indestulatoare ( noroc ca au mai fost si activitati intre mese) si am facut noi prietenii care sper sa dureze. Si acum inca povestesc despre cum a fost si ce am vazut .  Gigi nu prea ma pricep eu la cuvinte...dar .... iti multumesc ca existi  si bine ca te-am gasit .... ne vedem cat de curand in urmatoarea excursie.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13257
Re: Sarbatoarea toamnei. Sibiel 26 – 28 septembrie 2014
« Răspuns #136 : Marți, 30 Septembrie 2014, 11:00 »
Va multumesc si eu, tuturor! Mai explicam eu pe aici, ca degeaba esti un bun organizator, ca ai o gazda buna, ca locurile sunt superbe, daca grupul.... ??? Voi chiar v-ati strans aici in Singles Camp un grup excelent si e normal ca orice lucru bun pe care-l fac eu sa fie amplificat de atmosfera pe care o creati voi. Este foarte simplu de inteles. Se uita si comentam cu Feli si Gabi despre profilul vostru. Se mirau cum s-au strans atatia oameni faini la un loc... ::) Cu astfel de oameni poti face, ca organizator, lucrurile pe care le simti potrivite si ti le doresti, nu mai trebuie sa-ti iei masurile si marjele de risc. Care de regula afecteaza...

Bineinteles ca imi fac bine multumirile voastre, ca primesc astfel de feed-back-uri, dar bucuria mea este sa stiu ca intre voi s-au format niste legaturi. Ca lumea care vine la astfel de actiuni intelege ca atmosfera si cadrul pe care incerc sa le creez sunt pentru a genera niste relatii...Asta este satisfactia mea cea mai mare, sa vad ca s-au dezvoltat inceputuri de noi amicii, de prietenii...Asta incerc sa fac din Singles Camp si nu mai am mult si reusesc (simt asta...): sa creez un grup in adevaratul sens al cuvantului.

Offline florin69

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 96
Re: Sarbatoarea toamnei. Sibiel 26 – 28 septembrie 2014
« Răspuns #137 : Miercuri, 01 Octombrie 2014, 09:03 »
Salutare dragilor! Sau , mai bine zis , dragelor, ca oricum ati fost mai multe! Ce faceti, cum e viata dupa excursie? Mai exista? Eu abia acum ma desmeticesc si profit de aceasta ocazie, ca nu stiu cat ma tine, sa multumesc si eu inca odata lui GIGI & COMP. pt. INCA O ACTIUNE REUSITA!
 Dupa cum am spus si acolo, eu imi fac abonament, asa ca n-ar strica sa va ganditi si voi, acum cat mai e Sibielul la noi, ca acus vine Putin si-l ia si pe asta!
Pana atunci va pup pe toti(toate), va urez zile minunate si va astept sa ne intalnim si la alte actiuni SC. Si nu uitati, Nu lasati pe maine ce va puteti distra azi!!! *|* :yeah: :D
P.S. : n-am primit s ieu nici o poza, e cineva atat de amabil(A) sa-mi trimita si mie ceva? Multumesc anticipat.  ( florinionut67@yahoo.com)

dianna

  • Vizitator
Re: Sarbatoarea toamnei. Sibiel 26 – 28 septembrie 2014
« Răspuns #138 : Miercuri, 01 Octombrie 2014, 10:18 »
Am vazut si eu pozele din linkurile postate de embo si sunt convinsa ca a fost foarte frumos, ca de obicei, dar ma intreb daca e in regula ca pozele sa fie disponibile pentru oricine.

Tatiana

  • Vizitator
Re: Sarbatoarea toamnei. Sibiel 26 – 28 septembrie 2014
« Răspuns #139 : Miercuri, 01 Octombrie 2014, 10:22 »
Am vazut si eu pozele din linkurile postate de embo si sunt convinsa ca a fost foarte frumos, ca de obicei, dar ma intreb daca e in regula ca pozele sa fie disponibile pentru oricine.


eu zic ca daca ies pe strada si ma vede lumea, poate sa ma vada si  in poze pe net! :) desi sunt mult mai frumoasa in realitate  :yeah:


dianna

  • Vizitator
Re: Sarbatoarea toamnei. Sibiel 26 – 28 septembrie 2014
« Răspuns #140 : Miercuri, 01 Octombrie 2014, 16:37 »
Da, Tatiana, tu esti o ravisanta :) dar nu stiu daca toata lumea care apare in poze este de acord ca pozele sa fie publice.
Pentru ca practic pozele
Si acum, mult asteptatele poze!
Le puteti descarca de la urmatoarele link-uri:

mi se pare ca au devenit publice si mi se pare ca era o regula despre asta.

Offline ella

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 224
Re: Sarbatoarea toamnei. Sibiel 26 – 28 septembrie 2014
« Răspuns #141 : Miercuri, 01 Octombrie 2014, 19:09 »
Da, Tatiana, tu esti o ravisanta :) dar nu stiu daca toata lumea care apare in poze este de acord ca pozele sa fie publice.
Pentru ca practic pozele
mi se pare ca au devenit publice si mi se pare ca era o regula despre asta.

eu zic ca daca ies pe strada si ma vede lumea, poate sa ma vada si  in poze pe net! :) desi sunt mult mai frumoasa in realitate  :yeah:


Nu cred ca toata lumea are acceasi parere ,stiam si eu de o regula in acest sens.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13257
Re: Sarbatoarea toamnei. Sibiel 26 – 28 septembrie 2014
« Răspuns #142 : Miercuri, 01 Octombrie 2014, 20:27 »
Luat de gripa si de preocuparea ca actiunile Singles Camp 2015 sa fie lansate la timp, n-am fost atent la dialogul de aici...Da, intradevar regula este ca persoanelor CARE NU DORESC sa nu apara in fotografiile de pe forum, sa le fie respectata intimitatea...Dupa atmosfera excelenta de la Sibiel, Emil a dorit ca toata lumea care a participat sa se bucure de fotografii si probabil a uitat de acest amanunt, desi era indirect...Remarc insa ca cei mai multi nu mai au nici un fel de problema in a aparea cu fotografii in grupurile de excursii Singles Camp (de 5 ani lumea s-a dumirit despre ce este vorba aici - sunt zeci de mii de persoane care au auzit si inteleg ca este o forma de socializare prin turism, nimic altceva) regula se va mentine, repet pt cei care nu doresc sa apara. Cei care nu au nici o problema din a aparea in fotografii la munte, sau la actiunile noastre pot sa-si posteze fotografiile in care sunt ei si altii de la care au acceptul... :)

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13257
Re: Sarbatoarea toamnei. Sibiel 26 – 28 septembrie 2014
« Răspuns #143 : Miercuri, 01 Octombrie 2014, 20:59 »
Florin acum am citit ca nu ai primit poze. Ti le-am mai trimis odata...cu link de pe office@sibiel.eu

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13257
Re: Sarbatoarea toamnei. Sibiel 26 – 28 septembrie 2014
« Răspuns #144 : Vineri, 03 Octombrie 2014, 09:20 »
M-am tinut de cuvant si anul viitor am introdus in calendar "Nunta traditionala de la Sibiel". Puteti citi aici: http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2039.0.html
Inscrierile pt acest eveniment sunt deja deschise, dar doar pe forum!

Offline mihaela.nicolescu

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 73
  • Fericirea vine din interior!
Re: Sarbatoarea toamnei. Sibiel 26 – 28 septembrie 2014
« Răspuns #145 : Vineri, 03 Octombrie 2014, 15:50 »
Buna tuturor
recunosc ca eu am pus pe FB ceva poze , si le-am asteptat cu mare nerabdare pe ale celorlalti. Nu am "Taguit" pe nimeni - cei carora le-a placut s-au recunoscut si au dat Share ... Sunt amintiri ale unor clipe de mare exceptie - si nu vad de ce sa nu ne amintim de ele impreuna cu cei care ne cunosc

Si acum - asa cum se spune - UNTIL WE MEET AGAIN - va doresc sanatate tuturor
M

Offline Tania55

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 363
  • Tineretea = puterea de adaptabilitate
Re: Sarbatoarea toamnei. Sibiel 26 – 28 septembrie 2014
« Răspuns #146 : Sâmbătă, 04 Octombrie 2014, 00:15 »
Florin, eu ti-am trimis pozele facute de mine; in schimb nu am putut descarca pozele Corinei prin Wetransfer   :-\    :help: ;  imi place si imi doresc sa ma uit la poze .... ca sa raman in acea atmosfera minunata  :)

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13257
Re: Sarbatoarea toamnei. Sibiel 26 – 28 septembrie 2014
« Răspuns #147 : Duminică, 05 Octombrie 2014, 07:49 »
Aseara am fost cu nepotelul si am ajuns tarziu acasa, dar astazi dimineata primul lucru pe care l-am facut a fost sa descarc si sa vad filmul tau montaj pt Sarbatoarea Recoltei. Mi-a placut foarte foarte mult! Fericita, foarte fericita ideea cu catelul, un personaj potrivit sa urmareasca ce se intampla....Vad ca ai fost si tu si catelul peste tot: ai surprins cam tot ce se facea pe acolo...Si nu cred sa fie cineva care nu se regaseste in filmarile tale...Pe langa cca 250.000 de fotografii facute in Singles Camp, filmari de-ale mele si cateva montaje, pe hard-ul dedicat Singles Camp, la loc de cinste am colectia de filme facute de tine. Uneori cand sunt intr-o pauza si vreau sa ma relaxez, mai pun cate unul...Asa ii revad pe multi cu care am petrecut clipe atat de frumoase...Nostalgic dar si vesel in acelasi timp...Sa traiesti Iulian si sa ne mai faci!  :kissing:

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13257
Re: Sarbatoarea toamnei. Sibiel 26 – 28 septembrie 2014
« Răspuns #148 : Duminică, 05 Octombrie 2014, 20:31 »
Cine nu a primit Email filmul lui Iulian, sa-i scrie pe adresa: medrihan.iulian@yahoo.com. El a trimis tuturor dar de la unii a primit raspuns ca adresa este gresita... ???

Offline Onix

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 245
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Sarbatoarea toamnei. Sibiel 26 – 28 septembrie 2014
« Răspuns #149 : Duminică, 05 Octombrie 2014, 23:00 »
Multumesc Iulian!!!! Filmuletul este super !!!!!! :)
Multumesc tuturor pentru poze. Sa fiti sanatosi si fericiti.
Acest eveniment a fost extrem de agreabil, ca de altfel toate cele organizate de comunitatea Singles Camp.