Autor Subiect: Revelion Singles Camp 2015  (Citit de 56072 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Mihaela-Rodica

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
Re: Revelion 2015
« Răspuns #15 : Luni, 01 Septembrie 2014, 21:34 »
 Buna seara ,

Abia ce am inceput sa citesc postarile ...suna foarte bine Revelion 2015 la Govora....ma inscriu si eu ...primul pas ...voi pleca din Sibiu...am 4 locuri in masina ...cine mai vrea sa vina ?

 :dance: ..la Revelion 2015

Offline Tania55

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 363
  • Tineretea = puterea de adaptabilitate
Re: Revelion 2015
« Răspuns #16 : Luni, 01 Septembrie 2014, 21:59 »
" Daca totul merge bine, din Recas suntem doi (unul si una) care mergem la revelion 2015. Si noi intentionam sa mergem pana la Govora cu masina proprie. Noi fiind in "majoritate" :), poate vrei sa vi tu cu noi. Oricum, normal si economic ar fi sa ne grupam intr-o singura masina, indiferent in care, a ta sau a noastra. Dar pana atunci mai avem timp sa ne hotaram ce si cum. Salutari !"
dragii mei AVE CAESAR si cealalta persoana din recas...vin la recas cu masina si apoi mai departe vedem, daca nu mai este nimeni din Timisoara
va salut si va doresc numai bine pana ne scriem din nou
Buna ANCAJ si AVE CAESAR, sunt din Resita si m-as bucura tare mult daca m-ati lua si pe mine, bineinteles daca mai aveti loc si de bagaje, ca acolo unde sunt femei si bagajele sunt mai mari  :) ..... ; ... as putea veni in Timisoara sau Caransebes  .... mai vorbim ....   :-\   

Offline ave caesar

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 120
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion 2015
« Răspuns #17 : Joi, 04 Septembrie 2014, 12:45 »
Buna, Tania 55 ! Cu putina bunavointa te putem lua si pe tine, masina este de 5 locuri; in cel mai rau caz sacrificam unul din locuri pentru bagaje. In ce priveste ruta pe care o sa mergem, asta va depinde de conditiile meteo de atunci. Avem 2 variante: Lugoj-Deva-Sibiu-Ramnicu Valcea-Govora, sau Lugoj-Caransebes-Otelu-Rosu-Hateg-Petrosani-Targu-Jiu-Govora.
Daca mergem prin Deva, atunci te putem lua din Lugoj sau mergi pana la Timisoara si vi de acolo cu Ancaj pana la Recas, iar daca mergem prin Hateg atunci te putem lua din Caransebes.
Ne mai vorbim inainte cu cateva zile si stabilim. O zi buna !

Offline ancaj

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
Re: Revelion Singles Camp 2015
« Răspuns #18 : Miercuri, 10 Septembrie 2014, 10:31 »
 :smitten: http://forum.singlescamp.ro/Smileys/alive_smilies/majoreta.gif Ce frumos suna toate mesajele... sunt tentata sa vin pana la Sibiu cu masina mea, iar apoi din Sibiu sa vin cu tine Mihaela-Rodica, se poate sa ma hotarasc sa merg prin Resita ...loc de bagaje avem ... :happy: (ai sa ai) eu nu am asa multe bagaje...evit sa iau multe cu mine la drum si daca nu mai vine nimeni cu noi...ai loc si pe bancheta din spate... :giggle:

Offline ave caesar

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 120
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2015
« Răspuns #19 : Duminică, 14 Septembrie 2014, 13:33 »
Ok, Ancaj, e bine ca ti-ai anuntat din timp intentia de a merge cu masina proprie pana la Sibiu si intr-o eventuala trecere prin Resita esti dispusa sa o iei si pe Tania 55 cu tine.
In concluzie, noi, cei doi din Recas, mergem pe cont propriu cu masina mea pana la Govora. Ne vedem acolo.  :)

Offline nina_nicoleta

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 23
  • ATENTIE ! SINGLES CAMP - CREEAZA DEPENDENTA.
Re: Revelion Singles Camp 2015
« Răspuns #20 : Duminică, 14 Septembrie 2014, 14:47 »
Ce frumos..  :'(
nina_nicoleta

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13255
Re: Revelion Singles Camp 2015
« Răspuns #21 : Vineri, 19 Septembrie 2014, 08:41 »
Am mentionat si in partea de oferta, scriu si aici: nu mai sunt locuri disponibile in regim single. Cele anuntate s-au epuizat.

Offline gabriela.gheorghe

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 30
Re: Revelion Singles Camp 2015
« Răspuns #22 : Vineri, 19 Septembrie 2014, 08:54 »
buna tuturor!
voi fi si eu la Revelion, am platit deja avansul, sper din suflet sa nu apara nimic pana atunci, care sa-mi schimbe planurile...eu vin de la Pitesti, o alternativa ar fi microbuzul din Bucuresti la care cel mai probabil ma voi inscrie, daca pana atunci nu se va gasi un binevoitor cu care sa impart impresii pana la Govora  ;)

Offline ancaj

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
Re: Revelion Singles Camp 2015
« Răspuns #23 : Marți, 23 Septembrie 2014, 12:02 »
Inca mai este mult pana la revelion, nu stiu exact care are sa fie ruta, am sa ma hotarasc in cel mai scurt timp si va scriu sa puteti sa decideti si voi Tania55 si Mihaela-Rodica, incercam sa mai scriem si stabilim pana la urma. Va doresc zile frumoase pana ne "auzim".... in scris :yeah: :giggle:

Offline codrina

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 126
Re: Revelion Singles Camp 2015
« Răspuns #24 : Sâmbătă, 04 Octombrie 2014, 22:38 »
Buna seara
Din oferta dvs am inteles ca pentru Revelion s-ar pune la dispozitie un microbuz pe ruta Bucuresti - Govora. M-as inscrie si eu.

In cazul in care exista participanti din Bucuresti care se incumeta sa mearga cu autoturismul personal si mai au loc disponibil  :help:v as ruga sa ma aveti si pe mine in vedere...(nu am bagaj mare.. :box: :happy:.sunt simpatica..zic eu..sociabila..si... .impartim si benzina..)

Multumesc anticipat


Lidia

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13255
Re: Revelion Singles Camp 2015
« Răspuns #25 : Duminică, 05 Octombrie 2014, 07:13 »
Da Codrina, este asa cum ai inteles. Va fi un microbuz care pleaca din Bucuresti si transporta pe cei care se inscriu la transportul grupat in Govora. Cand ne apropiem de eveniment am sa deschid lista de inscriere. Este posibil sa avem nevoie de doua microbuze...dar o sa vedem atunci... :)

Offline codrina

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 126
Re: Revelion Singles Camp 2015
« Răspuns #26 : Duminică, 05 Octombrie 2014, 22:44 »
Multumesc pentru informatie...vestea este foarte buna
Lidia

Offline irlandezul

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Revelion Singles Camp 2015
« Răspuns #27 : Sâmbătă, 18 Octombrie 2014, 20:12 »
Buna seara,
m-am  inscris si eu pentru Revelion, mai precis...am achitat avansul. Voi veni din Bucuresti ...si ar fi de apreciat un microbuz. Ma gindeam sa inchiriez o masina in caz ca nu va fi disponibil unul...

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13255
Re: Revelion Singles Camp 2015
« Răspuns #28 : Sâmbătă, 18 Octombrie 2014, 20:35 »
O sa fie cel putin unul sau poate chiar un autocar...

Offline codrina

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 126
Re: Revelion Singles Camp 2015
« Răspuns #29 : Sâmbătă, 18 Octombrie 2014, 22:06 »
Cand considerati ca ar trebui sa va anunt daca vreau sa merg cu microbuzul/autocrul spre Govora? Trebuie sa urmarim forumul..sau e suficient un mail pentru a va anunta?
Lidia