Autor Subiect: Revelion Singles Camp 2015  (Citit de 56125 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13262
Re: Revelion Singles Camp 2015
« Răspuns #30 : Duminică, 19 Octombrie 2014, 10:18 »
Lista de rezervari loc in microbuz o sa fie doar aici pe forum si o sa se deschida la 1 decembrie.

Offline CGM

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Re: Revelion Singles Camp 2015
« Răspuns #31 : Duminică, 19 Octombrie 2014, 20:12 »
Buna,
M-am inscris pentru revelion, dar nu am primit nici-un raspuns. La un moment dat prietena mea a fost contactata telefonic, ni s-a spus ca vom fi contactate, dar am ramas la faza de contacte.
Ce facem?
Cornelia

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13262
Re: Revelion Singles Camp 2015
« Răspuns #32 : Duminică, 19 Octombrie 2014, 20:26 »
Daca nu ati primit Email-ul de rezervare se poate sa-l aveti in SPAM. Samiza da intai un tf, apoi transmite Email-ul. Verificati si acolo, daca nu-l gasiti scrieti un Email pe adresa agentiei office@bonvoyagesibiu.ro

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13262
Re: Revelion Singles Camp 2015
« Răspuns #33 : Vineri, 14 Noiembrie 2014, 08:04 »
Am discutat cu Samiza inainte de a pleca la targ. In acest moment mai sunt 15 locuri. Cine doreste sa participe cam este momentul...sa nu fie apoi prea tarziu!  ???

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13262
Re: Revelion Singles Camp 2015
« Răspuns #34 : Sâmbătă, 15 Noiembrie 2014, 11:14 »
Ne apropiem de sfarsitul de an...Nu mai e mult...un vot si gata!

E timpul sa incepem sa povestim aici... ce ne luam in bagaje, cu ce venim, cum va fi vremea, ce o sa facem cele 4 zile...

Pai hai sa incepem cu ce ne luam in bagaje... :)
Va recomand troller, hainele stau mai bine asezate pe drum si ajungeti cu ele intr-o stare de tinuta mai buna decat daca le-ati inghesui intr-o geanta...Nu faceti economie de haine, cu siguranta o sa aveti unde purta si tinute de seara, dar si casual sau sport.
Seara de Revelion este una festiva si chiar daca suntem neconventionali, potrivit este sa intampinam anul intr-o tinuta care sa fie in armonie cu evenimentul. In general serile la masa se merge imbracat adecvat unei petreceri la restaurant, nu neaparat scortos sau exagerat de pregatit, dar oricum diferit de ceea ce purtam pe strada...sau in sala de sport... stiti bine cum arata si cum se remarca cate cineva care apare imbracat in trening la bufetul de seara de la hotelurile de vacanta  ???
Luati cu voi haine sport, subtiri dar si mai groase (in special pentru taiatul porcului - unde se sta si se mamanca afara) care sa va ofere comoditate in miscari. Mergem in excursii, ne plimbam...
Daca doriti masaj sau un pic de balaceala, un costum de baie...
Atentie la incaltaminte, pe langa cea pregatita pentru seara festiva (puteti sa va luati orice, este cald, suprafata salii este mochetata si  perfecta, sa aveti si ceva calduros si comod pentru excursie. Mergem la Olari sa vedem cum se face ceramica, stam la taiatul porcului afara, vizitam si 2-3 manastiri, culele de la Maldarasti, asigurati-va ca nu va ingheata picioarele sau ca o sa mergeti greu...
Caciulita, manusi, fular daca e rece...
Trusa de medicamente, cele pe care stiti ca le luati in asemenea ocazii... mancam mult, consumam alcool, nu ne odihnim suficient, asa ca luati-va cu voi ce aveti nevoie...
Aparat foto, cu baterii de rezerva sau acumulatori si spatiu suficient de memorie...Este pacat sa nu aveti amintiri...

Anul trecut am facut o tombola si a iesit tare bine...Asa ca fiecare participant este invitat sa aduca un obiect cat mai haios, dar nu ceva sa depaseasca 10 RON. Ceva intre 5 - 10 RON, cat mai vesel si mai potrivit pentru ca lumea sa rada!

Apoi daca aveti ocazia, vedeti in magazine, iesiti din tara in perioada asta sau poate deja aveti pregatite...coifuri de petrecere, masti haioase, fluerici care se umfla si desfac, tot felul de accesorii care stiti ca se folosesc la trecerea dintre ani...Nu confetti sau lucruri care sa se prinda de mocheta...Am da de lucru prea mult oamenilor de acolo...

Anul trecut am avut bucuria sa-l avem pe Viorel intre noi si o seara a fost absolut fantastica. Ne-a cantat impreuna cu Rada la chitara, a fost un moment special. Asa ca daca aveti instrumente usor de dus si aveti disponibilitatea sa cantati celorlalti ar fi perfect...si binevenit!

La Sarbatoarea toamnei am avut o zmba neasteptata, s-a creat si atunci o atmofera excelenta. Daca va ganditi la ceva asemanator pt dimineti ar fi tare potrivit...Haideti sa folosim spatiul acesta de pe forum sa venim fiecare cu idei si sa vedem ce putem face pt ca petrecerea noastra sa iasa mai bine... *|* :dance: :thumbup:

Offline liliana2016

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Revelion Singles Camp 2015
« Răspuns #35 : Sâmbătă, 15 Noiembrie 2014, 14:58 »
Buna! am platit avansul pentru revelion; cand trebuie platita suma ramasa?merci

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13262
Re: Revelion Singles Camp 2015
« Răspuns #36 : Sâmbătă, 15 Noiembrie 2014, 15:02 »
Liliana, nu eu ma ocup de partea de plati si de incasari. Ia te rog legatura cu agentia. Verifica mai intai Email-ul de rezervare de la Bon Voyage, acolo stiu ca de obicei este mentionata data urmatoarei plati. Email-ul agentiei: office@bonvoyagesibiu.ro  :)

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13262
Re: Revelion Singles Camp 2015
« Răspuns #37 : Luni, 17 Noiembrie 2014, 11:36 »
Asa cum mentionam in mesajul de lansare a acestui eveniment, o sa se organizeze transport pe ruta Bucuresti - Pitesti - Rm Valcea - Govora. Si dus si intors. Mijlocul de transport o sa fie dimensionat functie de numarul de inscrisi, astfel incat toti cei care comunica in timp util sa poata sa aiba loc.
In acest moment nu va pot spune cat costa, calculatia depinde de numarul de inscrisi si de vehicul. Cu cat mai multi cu atat mai ieftin. Valoarea facturii firmei de transport o sa se imparta la numarul celor care vor beneficia de acest serviciu.

Cum se face inscrierea:
- luati cu copy/paste ultimul tabel (verificati sa fie ultimul, pt ca altfel lasati pe dinafara pe alti inscrisi)
- treceti ceea ce ati selectat in mesajul de reply, adaugandu-va individual acolo. Este nevoie de numele de familie si daca doriti sa nu va apara prenumele complet, treceti doar prima litera din el. Exemplu: Ionescu D (D de la Diana). Nu treceti nickname-uri sau prenume + initiala din prenume, sunteti multi inscrisi si pot aparea confuzii.

- daca urcati pe traseu (exemplu Pitesti sau Rm Valcea), mentionati in dreptul numelui si acest lucru. Exemplu: Ionescu D - urcare Pitesti

Am rugamintea ca totul sa se faca ingrijit si atent.
Nu postati mesaje, gen "ma numesc x treceti-ma si pe mine la transport". Totul este foarte simplu, suntem o comunitate de persoane high educated, toti avem abilitati si cunostiinte de folosire a calculatorului. Daca intampinati probleme, sunati-ma, va explic, astfel incat sa stiu ca pe viitor veti stii cum se face inscrierea intr-o lista. :)

Lista:
1.
2.
3.
4.
5.
6.

Offline codrina

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 126
Re: Revelion Singles Camp 2015
« Răspuns #38 : Luni, 17 Noiembrie 2014, 13:44 »
Lista:
1. Andriescu Codrina
2.
3.
4.
5.
6.
Lidia

Offline Silvia_C

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 28
Re: Revelion Singles Camp 2015
« Răspuns #39 : Luni, 17 Noiembrie 2014, 14:22 »
Lista:
1. Andriescu Codrina
2. Ciulei Silvia
3.
4.
5.
6.

Offline Smaranda

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 25
Re: Revelion Singles Camp 2015
« Răspuns #40 : Luni, 17 Noiembrie 2014, 18:38 »
Lista:
1. Andriescu Codrina
2. Ciulei Silvia
3. Apostol E.
4.
5.
6.

Offline Serena

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 72
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2015
« Răspuns #41 : Luni, 17 Noiembrie 2014, 19:32 »
Lista:
1. Andriescu Codrina
2. Ciulei Silvia
3. Apostol E.
4. Niţă Dana  :applause:
5.
6.

Offline Valerica

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Re: Revelion Singles Camp 2015
« Răspuns #42 : Marți, 18 Noiembrie 2014, 16:50 »
  Buna ziua,

Sunt pentru prima data in acest grup, particip la REVELION 2015, ASTEPT CU NERABDARE MOMENTUL !

Referitor la transport, daca sunt persoane interesate sa  mergem cu autoturism, eu ma ofer sa mergem 2-3-4 persoane. Ar fi o problema cu starea drumurilor in acea perioada...dar vedem din timp cum se anunta vremea...

Valerica  :applause:

Offline codrina

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 126
Re: Revelion Singles Camp 2015
« Răspuns #43 : Marți, 18 Noiembrie 2014, 19:15 »
Buna seara Valerica
Asta este singura problema. Nu stim cum va fi vremea de aceea tb sa fim siguri de transport.Sigur ca as vrea sa ne unim 2 3 4...dar..ce facem daca vremea este urata? Domnul Gigi...tb sa stie din timp cate persoane doresc transportul asigurat...
Lidia

Offline natalya

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 54
  • Momentul prezent este tot ceea ce avem
Re: Revelion Singles Camp 2015
« Răspuns #44 : Marți, 18 Noiembrie 2014, 21:22 »
Lista:
1. Andriescu Codrina
2. Ciulei Silvia
3. Apostol E.
4. Niţă Dana  :applause:
5. Lia Neamtu
6