Autor Subiect: Napoli. Coasta Amalfi. Capri. Sorrento. Pompeii. Sejur Ischia 4 - 13 iunie 2015  (Citit de 27377 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13265
Nu stiu, este doar impresia mea sau asa este...De cate ori merg la Napoli am impresia ca oamenii aia indiferent cat de saraci sau de ce probleme au, sunt veseli...Ochii lor sunt vii, chipurile destinse...Vorbesc de dimineata pana seara, nu se mai opresc ... cate-n luna si-n stele...Canta, danseaza, terasele lor sunt vesnic pline...Merg cu toata familia, bunica, bunicul, matusile, nepotii, ii vezi ocupand cate o masa din aia lunga de pizzerie...
Nu-i intereseaza ca in fata gunoiul e pana-n usa, nu-i afecteaza in nici un fel galagia vecinilor, cea venita din strada...

Mi-am amintit de Tarantella din Nasu...am cautat pe youtube si am dat de un dans caracteristic lor, iute si vesel...Cum sa nu inveselesti cand asculti o astfel de muzica... :dance: *|* :dance: Cand sunteti un pic tristi sau cineva v-a suparat ascultati asa ceva...

 
www.youtube.com/watch?v=zd68UBpmLVU

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13265
Re: Napoli. Coasta Amalfi. Capri. Sorrento. Pompeii. Sejur Ischia 4 - 13 iunie 2015
« Răspuns #31 : Duminică, 18 Ianuarie 2015, 10:51 »
Mai este un singur loc disponibil!

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13265
Inchid rezervarile pentru a nu se creea probleme de over booking. In acest moment exista o inscriere ferma si pentru ultimul loc. Daca se confirma, o inchiderea rezervarilor are sa apara si pe site.

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13265
Un loc liber dintr-o renuntare!

mih_45

  • Vizitator
Am achitat avansul - anul trecut , o a doua transa ecum 2 luni. Cam pe cand ar trebui platit si restul ?? Caci nu mai este mult - mai sunt 2 luni pana la plecare !! Eu inca nu am primit mail pentru ultima plata si la sf lunii nu sunt in tara . Astept cu nerabdare plecarea......
Mihaela

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13265
Ia re rog legătură în agentie: 0745 106526. Eu sunt în Apuseni...

Offline Codru

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 77
Re: Napoli. Coasta Amalfi. Capri. Sorrento. Pompeii. Sejur Ischia 4 - 13 iunie 2015
« Răspuns #36 : Duminică, 05 Aprilie 2015, 12:08 »
Din ce zone ale tarii ne adunam  :yeah:? Eu vin din Timisoara

Offline codrina

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 126
Re: Napoli. Coasta Amalfi. Capri. Sorrento. Pompeii. Sejur Ischia 4 - 13 iunie 2015
« Răspuns #37 : Duminică, 05 Aprilie 2015, 13:59 »
Eu din București. ..și apropo...La mulți ani!
Lidia

Offline Codru

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 77
Re: Napoli. Coasta Amalfi. Capri. Sorrento. Pompeii. Sejur Ischia 4 - 13 iunie 2015
« Răspuns #38 : Duminică, 05 Aprilie 2015, 14:33 »
La multi ani Codrina  :flori: !

Offline codrina

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 126
Re: Napoli. Coasta Amalfi. Capri. Sorrento. Pompeii. Sejur Ischia 4 - 13 iunie 2015
« Răspuns #39 : Duminică, 05 Aprilie 2015, 16:55 »
La mulți ani, Codru! :thumbup:
Lidia

Offline codrina

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 126
Re: Napoli. Coasta Amalfi. Capri. Sorrento. Pompeii. Sejur Ischia 4 - 13 iunie 2015
« Răspuns #40 : Duminică, 05 Aprilie 2015, 16:58 »
Party!  *|*
Lidia

mih_45

  • Vizitator
eu vin din BUCURESTI!! mai e putin si plecam...

Offline doina savu

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 101
  • Bine ai venit in grupul nostru!
tot Bucuresti! :)
Doina

Offline codrina

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 126
Tot București. ... :thumbup:j
Lidia

CristianT

  • Vizitator
Re: Napoli. Coasta Amalfi. Capri. Sorrento. Pompeii. Sejur Ischia 4 - 13 iunie 2015
« Răspuns #44 : Miercuri, 29 Aprilie 2015, 07:43 »
Si eu tot din  București.