Autor Subiect: Carnaval la Sibiel. A V-a editie. 6 - 8 martie 2015  (Citit de 57149 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Carnaval la Sibiel. A V-a editie. 6 - 8 martie 2015
« Răspuns #30 : Vineri, 09 Ianuarie 2015, 06:05 »
In actiunile Singles Camp odihna e....activa :giggle:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline costinjb

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 134
Re: Carnaval la Sibiel. A V-a editie. 6 - 8 martie 2015
« Răspuns #31 : Sâmbătă, 10 Ianuarie 2015, 10:38 »
 Pt. Dnul.Gigi,din pacate datorita serviciului nu am siguranta ca o sa pot participa la Carnavalui de la Sibiel.Asa ca ma retrag cu parere de rau.(Constantin B). :idiot2:

Offline Nicoleta Iulia

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Re: Carnaval la Sibiel. A V-a editie. 6 - 8 martie 2015
« Răspuns #32 : Duminică, 11 Ianuarie 2015, 18:27 »
Florin
2.Onix
3.Cristina Lazar
4.Elena
5. Dana N.
6. Constantin B.
7. Nicoleta Iulia

M-am inscris si eu.

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Carnaval la Sibiel. A V-a editie. 6 - 8 martie 2015
« Răspuns #33 : Duminică, 11 Ianuarie 2015, 19:55 »
Trebuie sa deschid curand si lista de transport....

Offline costinjb

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 134
Re: Carnaval la Sibiel. A V-a editie. 6 - 8 martie 2015
« Răspuns #34 : Duminică, 11 Ianuarie 2015, 21:34 »
Florin
2.Onix
3.Cristina Lazar
4.Elena
5. Dana 6.Nicoleta Iulia
M-am inscris si eu.

Offline costinjb

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 134
Re: Carnaval la Sibiel. A V-a editie. 6 - 8 martie 2015
« Răspuns #35 : Duminică, 11 Ianuarie 2015, 21:36 »
Florin
2.Onix
3.Cristina Lazar
4.Elena
5. Dana N.
6
. Nicoleta Iulia

M-am inscris si eu.

Offline costinjb

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 134
Re: Carnaval la Sibiel. A V-a editie. 6 - 8 martie 2015
« Răspuns #36 : Duminică, 11 Ianuarie 2015, 21:38 »
Florin
2.Onix
3.Cristina Lazar
4.Elena
5. Dana N.
6. Nicoleta Iulia

M-am inscris si eu.

Offline costinjb

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 134
Re: Carnaval la Sibiel. A V-a editie. 6 - 8 martie 2015
« Răspuns #37 : Duminică, 11 Ianuarie 2015, 21:40 »
Florin
2.Onix
3.Cristina Lazar
4.Elena
5. Dana
7. Nicoleta Iulia

M-am inscris si eu.

CristianT

  • Vizitator
Re: Carnaval la Sibiel. A V-a editie. 6 - 8 martie 2015
« Răspuns #38 : Joi, 15 Ianuarie 2015, 11:19 »
Dar, acum imi dau seama ca e in schimbare modul de rezervare si se face, deocamdata o lista aici.
Atunci, cred ca e de ajuns sa iei lista cu nume cu copy paste si te adaugi :)
Nu cred ca e in schimbare modul oficial de rezervare. Lista e doar de optiuni. Si ca sa mai vedem cine vine!
Gigi te rog sa inlaturi confuzia! :-\
Eu m-am inscris pe site si daca ma tine Dumnezeu sanatos o sa particip cu multa veselie.

PS Wonderland in ce o sa te costumezi?  :D

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Carnaval la Sibiel. A V-a editie. 6 - 8 martie 2015
« Răspuns #39 : Joi, 15 Ianuarie 2015, 11:28 »
Nu, va rog mult nu interpretati nimic si sper sa nu se creeze confuzii  ??? :) Nu este nici o schimbare nici in ceea ce priveste inscrierea, nici rezervarea locului, nici inscrierea pt microbuz.

Inscrierea se face pe site pe www.singlescamp.ro la Rezervari
Rezervare inseamna plata avansului dupa ce anterior se primeste de la agentie, ca urmare a inscrierii.
Inscriere la microbuz cu plecare din Bucuresti - lista se deschide de mine pe topicul actiunii, cu cca o luna inainte de eveniment. Fiecare se adauga, preluand cu copy/paste ultima lista si isi adauga numale. Nu are sens mai devreme, pt ca lista se mai schimba, mai apar renuntari si adaugari...

Asa se procedeaza de 5 ani... :)

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Carnaval la Sibiel. A V-a editie. 6 - 8 martie 2015
« Răspuns #40 : Joi, 15 Ianuarie 2015, 20:12 »
PS Wonderland in ce o sa te costumezi?  :D

in...omul invizibil, CristianT 8)  :kissing:

Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Carnaval la Sibiel. A V-a editie. 6 - 8 martie 2015
« Răspuns #41 : Duminică, 18 Ianuarie 2015, 10:59 »
Locurile in Pensiunea Sibiel s-au epuizat. Rezervari se mai fac doar cu cazare la Pensiunea Andrei sau Gentiana.

Cu ceea ce Samiza anticipeaza ca incasari luni 19.01.2015, locurile Pensiunii Sibiel s-au ocupat in totalitate. Cine doreste sa participe si accepta cazarea in alta locatie, se poate inscrie, urmand a fi repartizat la doua pensiuni apropiate. Toate mesele si programul vor fi la Pensiunea Sibiel.

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Carnaval la Sibiel. A V-a editie. 6 - 8 martie 2015
« Răspuns #42 : Luni, 02 Februarie 2015, 07:56 »
Mai avem o luna pana la Carnaval, asa ca e timpul sa deschidem lista de inscriere pentru transport. Asa cum stiti aici este singurul loc in care se fac inscrieri, nu pe Email, nu in agentie la Samiza. Cei care au mai participat stiu lucrul acesta, ma adresez cu aceasta precizare celor noi si explic cum se face inscrierea.

Cei care doresc sa mearga in mod organizat si grupat cu microbuzul pe ruta Bucuresti - Pitesti - Valcea, se vor inscrie, aici pe lista deschisa pe forum, cu numele si initiala prenumelui (nu cu nickname-ul de pe forum). Exemplu Popescu R. Se preia cu copy/paste ultima lista (atentie sa nu luati una mai veche si sa lasati alti inscrisi pe dinafara :)  ::)  ??? ) si se adauga pe pozitia urmatoare numele si initiala prenumelui.


Cat costa transportul? Transportul nu este inclus in tariful de eveniment, fiecare isi alege si organizeaza calatoria pana la Sibiel asa cum crede ca ii este mai comod. Pentru cei din Bucuresti (sau cu conexiune la traseu) organizez off agentie, un transport cu microbuzul. Este comod si foarte important da posibilitatea unei cunoasteri prealabile evenimentului. Intotdeauna recomand celor care se pot conecta la acest microbuz sa foloseasca acest mod de calatorie. Tariful de transport/persoana se calculeaza impartind costurile generate de microbuz si sofer. Din Bucuresti pana la Sibiel sunt 300 de km, dus si intors 600 km. Tariful per km este 2,2 RON + TVA, costul de transport este deci 1636 RON. La aceasta se adauga cazarea si masa soferului, minim cu cazare in sat, regim single si masa la noi este 320 RON. Total costuri de transport 1956 RON. Suma se imparte la numarul de persoane care calatoresc cu microbuzul, proportional cu numarul de km (daca urca din Valcea sau Pitesti achita mai putin). Ca o proiectie si exemplu daca urca 19 persoane adica maxim, tariful este 1956/19 = cca 100 RON, dus si intors. Este ieftin si comod. Microbuzele firmei cu care lucram de aproape un an sunt fabricatie 2014, deci noi... Pana dati pe transport cu autocarul Bucuresti - Sibiu si inapoi 84 RON, sa calatoriti cu te miri cine langa sau in jur, apoi sa fiti preluati din gari sau autogari si transferati la Sibiel, spun eu ca e mult mai bine ceea ce va recomand eu...

Lista de transport Bucuresti - Pitesti - Valcea - Sibiu - Sibiel (19 locuri)

1.
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Offline kriss

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 143
Re: Carnaval la Sibiel. A V-a editie. 6 - 8 martie 2015
« Răspuns #43 : Luni, 02 Februarie 2015, 22:06 »
Lista de transport Bucuresti - Pitesti - Valcea - Sibiu - Sibiel (19 locuri)

1.Lazar Cristina *|*
2
3
"Nu ceea ce ai, ceea ce esti, unde esti sau ceea ce faci te face fericit sau nefericit, ci ceea ce crezi despre toate acestea." – Dale Carnegie

Offline Silvia_C

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 28
Re: Carnaval la Sibiel. A V-a editie. 6 - 8 martie 2015
« Răspuns #44 : Marți, 03 Februarie 2015, 08:57 »
Lista de transport Bucuresti - Pitesti - Valcea - Sibiu - Sibiel (19 locuri)

1.Lazar Cristina *|*
2.Ciulei S
3. Visan I