Autor Subiect: Trei zile la castel 27 - 29 martie 2015  (Citit de 31098 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline doina savu

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 99
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Trei zile la castel 27 - 29 martie 2015
« Răspuns #105 : Marți, 24 Martie 2015, 22:59 »
1. Cristina L.
2. Venera  I
3. Dorina  S
4. Doina S.
Doina

Offline oti

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 208
Re: Trei zile la castel 27 - 29 martie 2015
« Răspuns #106 : Marți, 24 Martie 2015, 23:14 »
1. Cristina L.
2. Venera  I
3. Dorina  S
4. Doina S.
5. Otilia B.
Pasul indispensabil pentru a obtine lucrurile pe care ti le doresti in viata este acesta: hotaraste-te ce vrei.

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Trei zile la castel 27 - 29 martie 2015
« Răspuns #107 : Miercuri, 25 Martie 2015, 13:33 »
Lista completa este la mine, de data aceasta am urmarit-o eu, offline.

Informatia despre masina si sofer:  Bogdan 0756.07.07.83  Mercedes Sprinter B-184-NEW

L-am sunat eu, vroiam sa mai luam un punct la iesirea din Bucuresti, dar Bogdan este la Salonic, doar dimineata ajunge in tara.

Offline cris_gl

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 91
Re: Trei zile la castel 27 - 29 martie 2015
« Răspuns #108 : Joi, 26 Martie 2015, 08:48 »
      Domni si domnite , gata pregatirile ? Se apropie vremea  intoarcerii in timp , dar..............in toate timpurile voia buna a fost la purtator ( nu o uitati acasa ) .
      Deabia astept sa ne revedem sanatosi si voiosi . :dance: :dance: :dance:

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Trei zile la castel 27 - 29 martie 2015
« Răspuns #109 : Joi, 26 Martie 2015, 10:29 »
Sper ca toata lumea sa fie in maxima dispozitie...Conteaza mult ca atmosfera rafinata si usor aristocratica sa fie si vesela... :)

Am pregatit tot ce depindea de mine, colaboratorii mi-au transmis ca sunt si ei gata...Ceva emotii pe partea asta, dar odata ce intram in program sper ca trec... ::)

Stiri proaspete:

am fixat a doua statie de urcare, este Piata Charles de Gaulle, punctul de intalnire cu microbuzul fiind iesirea din statia de metrou Aviatorilor . Acolo pt cei care vin cu masinile este si loc de parcare. Ora 5.15 Deci AGIP Pacii 5.00, Charles de Gaulle 5.15.

Va rog luati toate masurile profilactice pt a nu intarzia. Asigurati-va ca nu tineti pe ceilalti asteptand si ca nu influentati programul zilei. Orice intarziere afecteaza actiunile de la castel de vineri.

Vremea: cam capricioasa vad in prognoza,  :-[ dar poate cine stie, pana maine se mai schimba... ::) O sa fie 14 - 16 grade, deci primavara, dar cu  amentintari de ploaie... :( Pt iesirea de sambata e indicat sa aveti la voi ceva de ploaie si chiar umbrele. In rest nu depindem foarte mult de vreme, totul se petrece in interior...

Offline oti

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 208
Re: Trei zile la castel 27 - 29 martie 2015
« Răspuns #110 : Joi, 26 Martie 2015, 22:24 »
am vorbit cu Barbosul... si vremea in zona noastra o sa fie superba.  :worthy:
Pasul indispensabil pentru a obtine lucrurile pe care ti le doresti in viata este acesta: hotaraste-te ce vrei.

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Trei zile la castel 27 - 29 martie 2015
« Răspuns #111 : Duminică, 29 Martie 2015, 21:08 »
Doar maine am sa transmit pozele si filmele...Dupa 3 zile la castel au urmat 3 ore de vise...Tot cu cavaleri si domnite... :) Voi?

Offline guitarman

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 29
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Trei zile la castel 27 - 29 martie 2015
« Răspuns #112 : Duminică, 29 Martie 2015, 23:34 »
Buna tuturor!
Ce sa spun Gigi... Mai intai am intrat in hainele noastre, apoi am parasit Castelul, pe urma am intrat in trafic si totul parca a fost un vis...dar un vis frumos pentru care te felicit si iti multumesc! Raman fotografiile, dar mai ales amintirile din suflet... Pacat ca a trebuit sa renuntam atat de repede, nu atat la tinutele noastre , cat la rasfatul de acolo... Doua seri minunate, presarate cu momente deosebite, impreuna cu oameni frumosi, atat la chip, cat si la suflet. Pana data viitoare sa incercam sa ne invesmantam sufletele in haine de cavaleri si domnite!  :)

Offline cris_gl

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 91
Re: Trei zile la castel 27 - 29 martie 2015
« Răspuns #113 : Luni, 30 Martie 2015, 09:43 »
      E dimineata  si  ma uit la cafeaua din fata mea.  O ceasca simpla pe un birou banal . Inca mai visez , ma mai cred domnita . Inca va simt linga mine pe toti  domnii si toate domnitele , cu fetele si sufletele vesele .  A fost o intoarcere in timp  minunata ,plina de rafinament ,plina de buna dispozitie si  oameni frumosi  la chip si  suflet .   
      Gigi .........iar ai reusit sa ne surprinzi deosebit de placut.

      Ca intre noi fara sa  afle  toata lumea ,  cum iti reuseste mereu ?

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Trei zile la castel 27 - 29 martie 2015
« Răspuns #114 : Luni, 30 Martie 2015, 10:21 »
Am transmis fotografiile (un folder comun ce contine pozele facute de mine si cele facute de Romi), filmuletele si cantecele medievale. Sunt un forward de pe office@sibiel.eu via wetransfer.com. Totul in doua Email-uri, primul a plecat spre voi, urmatorul peste o ora. Daca la 12.00 nu aveti ambele Email-uri va rog sa-mi scrieti pe office@singlescamp.ro si am sa va retransmit.

Impresiile mele sunt acum doar sub forma de fotografii, am sa revin insa pe acest topic...



























































 

Offline acbard

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 103
Re: Trei zile la castel 27 - 29 martie 2015
« Răspuns #115 : Luni, 30 Martie 2015, 20:45 »
Frumosi Nasi !!   :flori:

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Trei zile la castel 27 - 29 martie 2015
« Răspuns #116 : Luni, 30 Martie 2015, 21:04 »
Mulțumesc Fine!  :)

Offline oti

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 208
Re: Trei zile la castel 27 - 29 martie 2015
« Răspuns #117 : Joi, 09 Aprilie 2015, 10:08 »
multumesc, iulian pentru imaginile inedite pe care le-ai transmis. ca si in alte dati ai surprins esenta evenimentului. au ramas amintiri frumoase.
aceleasi multumiri si lui samizei si lui gigi pentru organizarea evenimentului. cel putin pentru o zi nu a  mai contat singuratatea cotidiana si m-am transpus intr-o alta lume.  ::)
Pasul indispensabil pentru a obtine lucrurile pe care ti le doresti in viata este acesta: hotaraste-te ce vrei.

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Trei zile la castel 27 - 29 martie 2015
« Răspuns #118 : Joi, 09 Aprilie 2015, 10:40 »
Multumim mult Iulian!  :flori: Un filmulet super! Cea mai tare faza, dansul premiatilor! Mi-a placut la nebunie...Am ras... ;D ;D ;D

Cine nu a primit filmul de la Iulian sa-mi scrie pe office@singlescam.ro si am sa-l transmit in fw.