Autor Subiect: Revelion Singles Camp 2016. SPA&Party!  (Citit de 107354 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13257
Revelion Singles Camp 2016. SPA&Party!
« : Luni, 19 Ianuarie 2015, 09:18 »
Astazi, 23.12.2015, lista finala a participantilor a fost transmisa hotelului.
De asemenea, s-a efectuat plata integrala a serviciilor incluse in pachetul de Revelion.
Din aceste motive, va informam ca nu mai sunt posibile nici un fel de modificari/renuntari.

Va multumim pentru intelegere.

Nu mai sunt locuri disponibile.

Destinatie: Tg. Mures, jud Mures
Locatie: Hotel Business Conference&SPA 3* - inchiriat in regim de exclusivitate de Singles Camp
Check in: 31.12.2015
Check out: 03.01.2016
Numar de locuri disponibile: 106
Tarif: 1090 RON/persoana cazare in camera dubla
Nu mai sunt disponibile camere in regim single.
Pt cei care doresc suplimentarea pachetului cu o zi, tariful pentru o noapte de cazare (30/31.12)  in camera dubla, mic dejun si facilitati SPA  este 125 RON.
Servicii incluse in tarif:
-  3 nopti de cazare in camera dubla
-  acces wellness & spa nelimitat ( cel mai mare centru din Romania)
-  mic dejun 02.01 si 03.01   
-  brunch 01.01
-  masa festiva An Nou 31.12 – vezi meniu*                                                                   
-  cina bufet 01.01
-  cina servire individuala 3 feluri 02.01
- party-uri organizate in fiecare seara cu DJ, iar in 01.01 – surpriza!!!!
Tariful nu include:
transportul pana la locatie
Avansul este de 500 RON pt cei care au optat pt pachetul standard si 625lei cei ce doresc o noapte suplimentara
Diferenta maxim pina la 06.12.2015 (590lei ) nu mai tirziu.
Ocuparea locurilor se face in ordinea platii avansului, nu a inscrierii - la fel ca la toate actiunile Singles Camp.
Inscrierea la acest eveniment se poate face pe site-ul Singles Camp, accesand butonul "Rezervari", completand datele personale solicitate in fereastra deschisa, bifand in patratelul din dreptul "Revelion 2016" si apoi dand click pe "Trimiteti". Sau daca nu va descurcati, trimiteti un Email pe adresa office@singlescamp.ro, neuitand sa mentionati numele si prenumele, orasul din care veniti si numarul de telefon. Dupa inscriere, Samiza are sa va transmita din Bon Voyage Sibiu, un Email de rezervare care contine datele firmei si contul in care se face plata avansului. Rugamintea, ca intotdeaua, este sa raspundeti acestui Email, cand urmeaza sa achitati, sau daca ati facut-o deja. Astfel in agentie va exista permanent o evidenta a inscrierilor vs rezervari, importanta deopotriva pt noi, dar si pt cei care mai doresc sa se inscrie. Vom stii astfel in orice clipa, cate locuri sunt disponibile.
Daca nu ati primit in 3 zile Email-ul de rezervare adresati-va va rog agentiei, poate sa fie o eroare sau o omisiune.
Observatii:
- pot participa doar persoane single. Profil: comunicative, sociabile si…”petrecarete”  :dance: :)
- in restaurantul in care se serveste masa si o sa se petreaca Revelionul nu se fumeaza. De asemenea nici in clubul in care avem organizate party-uri in 01.01 si 02.01. Pentru fumatori va fi amenjat un spatiu generos cu fotolii si masute intr-una dintre salile de conferinte ale hotelului.
Prezentare locatie:
Construit in 2007, renovat în 2013, Business Hotel Conference Center & Spa 3* este situat pe drumul european E60 la 5 minute de mers cu maşina de centrul oraşului Târgu Mureş.
Camerele sunt moderne, au aer condiţionat, TV cu ecran plat cu canale prin cablu, minibar, birou şi baie. În camere este disponibil acces gratuit la internet Wi-Fi.
Din hotel se intra direct in zona SPA si tot fara sa se iasa din cladire se face accesul in restaurant si in club.
Hotelul pune la dispoziţie o parcare privată gratuită. Gara este la 10 minute de mers cu maşina, iar Aeroportul Târgu Mureş este la 20 de minute de mers cu maşina.







Camera hotel. Toate au vedere spre livada, niciuna spre sosea. Holurile au transparenta oferind o priveliste asupra orasului.







Centrul SPA:
- piscina
- jacuzzi
- sala de fitness
- tepidarium
- aroma sauna
- sauna finlandeza
- baia turceasca – masaj Hammam
- baie de aburi
- cromo/meloterapie
- dusurile fantezie
- fantana cu gheata
- zona de relaxare
- masaj (nu este inclus in tarif si este necesara programare). Masaj Sportiv, reflexoterapie, drenaj limfatic, masaj detoxifiant, masaj aniticelulitic, masaj cervical, masaj facial, masaj suedez, masaj de relaxare, masaj in baia turceasca, masaj cu pietre vulcanice, masaj pe pat de apa













Sala Bridge Banqueting (acolo unde vom petrece noaptea dintre ani si unde se va lua micul dejun, brunch-ul si cinele). Este singurul restaurant suspendat din Europa de Est. Traverseaza  soseaua E60!







Business Club (acolo unde vom avea party-urile in 01.01 si 02.01):







Meniu masa festiva Revelion:

Ultima gustare din an:
Rulada de porc cu sparanghel
Baghete de somon cu parmezan
Ciuperci umplute cu mousse de pui
Rulada de curcan cu mozzarella
Prosciuto Melone
Crochete de branza cu ciuperci
Frigarui de legume
Masline

Gustarea calda a Anului Nou
File de salau pane
Sos lemon butter
Broccoli, morcovi baby sote

Intampinarea noului an - 00.00
Cupa de sampanie

Specialitati de Sarbatori
Muschi de vita la cuptor
Sos Robert
Cartofi gratinati
Rizi bizi
Salata de ardei copti

Tortul festiv

Mix
: Alune, Saleuri, Fructe

Festinul noului an
Platou de branzeturi cu fructe

Bauturi incluse:

-  cocktail de bun venit
-  vin
-  bere
-  sampanie
-  sucuri
-  apa minerala/plata
- 2 cafele

Incepand de azi de pot face rezervari!



Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13257
Re: Revelion 2016. SPA&Party!
« Răspuns #1 : Marți, 14 Iulie 2015, 20:34 »
Am mult mai multe fotografii, dar fiind in criza de timp m-am limitat doar la cateva pe care le-am considerat mai importante. Am sa mai adaug -  cand mai prind un pic de timp liber... :)

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Revelion 2016. SPA&Party!
« Răspuns #2 : Marți, 14 Iulie 2015, 22:15 »
Heiii ,dansatori din toate actiunile ,pune-ti pantofiorii de dans la pachet si adunarea la Tg Mures😊. *|* :dance:

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Revelion 2016. SPA&Party!
« Răspuns #3 : Marți, 14 Iulie 2015, 22:48 »
Vai, am uitat , :2funny: :bow: obligatoriu, voia buna si costumul de baie....daca aveau si topogane...., da , poate iese sampania la piscina....  :worship:

mih_45

  • Vizitator
Revelion 2016. SPA&Party!
« Răspuns #4 : Miercuri, 15 Iulie 2015, 11:31 »
Deci - o actiune pe care o asteptam de mult ... m-am inscris si am dat si avansul .... Asa cum ziceau ceilalti am preg pantofii de dans si Ruxacul cu buna dispozitie ....

Offline doina savu

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 101
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion 2016. SPA&Party!
« Răspuns #5 : Miercuri, 15 Iulie 2015, 21:46 »
m-am inscris, am achitat avans si abia astept. nu am mai participat la acest eveniment dar am auzit ca e  super.  :D *|*
Doina

mih_45

  • Vizitator
Revelion 2016. SPA&Party!
« Răspuns #6 : Joi, 16 Iulie 2015, 10:14 »
Doina - ma bucur ca vom fi iar impreuna !!! Se contureaza o actiune frumoasa. Abia astept sa redescopar acea stare de bine si de veselie impreuna cu 100 oameni placuti! Multumiri pentru Gigi si Samiza

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13257
Re: Revelion 2016. SPA&Party!
« Răspuns #7 : Vineri, 17 Iulie 2015, 10:17 »
Situatia la apartamente:

1 Silvia C
2 Mihaela N +Doina S
3 Dorina P
4 Stefan A

Mai sunt 3...

Offline MARC

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 38
Re: Revelion 2016. SPA&Party!
« Răspuns #8 : Vineri, 17 Iulie 2015, 11:20 »
  :bow:M-am inscris,am platit,ofer 3 locuri(tur/retur) in FORD KUGA(tractiune 4X4),ruta Bucuresti-Tg.Mures,plecare din 30 12-2015.

P.S.Discount ptr.persoanele care dovedesc ca sunt pasionate de dans! :yeah:

Offline Silvia_C

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 28
Re: Revelion 2016. SPA&Party!
« Răspuns #9 : Vineri, 17 Iulie 2015, 11:34 »
  Buna, buna!! MARC

Ma inscriu pe lista :yeah:.....o sa  fim parteneri de drum *|*... si de dans :dance: :dance:

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13257
Re: Revelion 2016. SPA&Party!
« Răspuns #10 : Vineri, 17 Iulie 2015, 12:05 »
1 Silvia C
2 Mihaela N +Doina S
3 Dorina P
4 Stefan A + Mihai M
5. Laurentiu

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Revelion 2016. SPA&Party!
« Răspuns #11 : Vineri, 17 Iulie 2015, 13:45 »
Pentru transport conteaza localitatea de unde venim? :)

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13257
Re: Revelion 2016. SPA&Party!
« Răspuns #12 : Vineri, 17 Iulie 2015, 13:52 »
Rodica stiu ca la tine era o gluma legata de oferta lui Mihai. Dar daca veni vorba de trasport. Am ales special Tg Mures pt ca este in centrul tarii, se ajunge relativ usor din orice parte si foarte important are aeroport, CFR si legaturi cu autocare de linie. Este foarte simplu de organizat individual, dar asa cum spuneam o sa mai vedem, daca vad ca se solicita ajutor in organizarea unui transport o sa vad cum se poate iesi mai ieftin. Dar asta mai incolo...

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Revelion 2016. SPA&Party!
« Răspuns #13 : Vineri, 17 Iulie 2015, 14:19 »
Da Gigi ,normal ca glumeam  :D, intre timp am aflat ca Marco este posesorul pantofiorilor de dans din Cheile Nerei  *|* , deci e clar ca se va dansa in noaptea de revelion... :dance:
In privinta transportului , mai este o gramada pana atunci .. dar cine stie poate incercam o cuseta. :)

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13257
Re: Revelion 2016. SPA&Party!
« Răspuns #14 : Vineri, 17 Iulie 2015, 14:37 »
Se pare ca ati fost trupa faina acolo pe Cheile Nerei - am vazut ca o parte se reintalnesc in Samothraki (nu mai stiu cine merge dar imi aduc aminte ca Luci S iti poate spune  ;D ;D ;D), alta de Revelion...Apropo de Cheile Nerei - am fost coleg de camera in Retezat cu Cristi C si imi spunea ca i-a placut si lui tare mult...

Gata, ca trebuie sa plec...Ma asteapta drumul pana la Bucuresti apoi la Munchen...apoi la Innsbruck...Am sa va povestesc daca apuc. la intoarcere, desi nu prea stiu cum...Stau doar 2 zile si ....zbrrr la Malaga... :)