Autor Subiect: Revelion Singles Camp 2016. SPA&Party!  (Citit de 106923 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Revelion 2016. SPA&Party!
« Răspuns #15 : Vineri, 17 Iulie 2015, 15:05 »
Daaa :applause: :applause: :2funny: , sigur stie .. mai ales ca s-au inscris rapid toti si au ocupat toate locurile ... de aceea era asa mare hai si numara mereu cine merge , ca eu am ramas pe afara .. ;D :D.
Intradevar a fost un grup foarte frumos , daca ai primit pozele de la noi ai vazut ca s-a dansat prin toata curtea ... nu conta pe ce melodii.
Rasete si glume la tot pasul si am tot avut pasi de facut ... o zi intreaga de mers prin Cheile Nerei .
Apropoo de Cristi au fost 3-4  , ma cam incurca  Virgil ca nu raspundea cand il stigam Cristi ;D

Drum bun si ai grija de sanatate,  :)



mih_45

  • Vizitator
revelion 2016. SPA&Party! buna Mark
« Răspuns #16 : Vineri, 17 Iulie 2015, 15:35 »
am mai dori noi 2 locuri in ford - daca mai sunt disponibile - Buc - Revelion si retur  - ce zici ?
tu esti in tura de 4 sau de 3 nopti ?
mai este pana atunci , dar ,./......

Mihaela si Doina

Offline MARC

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 38
Re: Revelion 2016. SPA&Party!
« Răspuns #17 : Vineri, 17 Iulie 2015, 17:20 »
Silvia+Mihaela+Doina,confirm solicitarea voastra,atentie ,plecarea este in data de 30 decembrie. :o
Nu am retinut daca ne cunoastem :slap:,eu am fost o singura data (pana acum) cu Single,la tura CHEILE NEREI.
Oricum,poate ne vedem pana la revelion si la alte ture. :magic:
Cat priveste dansatul,aveam emotii ca o sa stau pe margine :(((mi-am rupt pantofiorii de dans,la CHEILE TISITEI,vezi foto pe facebook),dar   :thumbup:,mi-am cumparat unii profesionisti,zilele trecute   :applause:
Rodica,amore mio :smitten:,pana la revelion,ca sa iasa de pomina,trebuie sa facem repetitii individual si in grup  la urmatoarele ture!  *|*

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Revelion 2016. SPA&Party!
« Răspuns #18 : Sâmbătă, 18 Iulie 2015, 12:27 »
Mai ..'nebunaticule "  :flori:..cam greu cu repetitiile,   dar asa cum ziceai si tu mai sunt actiuni pana atunci .. asa si "felele de la Capalna" ar avea de repetat, juriul si super juriul  si ei ar trebui sa se pregateasca .....

Eu am sa incerc sa postez diverse melodii..... Domni si doamne , invatati pasii acasa ..sa ne fie mai usor la repetitii. ;D
 
Fetelor aveti griza ca inradevar este un mare dansator.. :thumbup: l-am cam calcat pe picioare  :) dar a e un dragut si nu comenteaza.

Offline MARC

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 38
Re: Revelion 2016. SPA&Party!
« Răspuns #19 : Sâmbătă, 18 Iulie 2015, 23:57 »
 :flori: :thumbup:

mih_45

  • Vizitator
Re: Revelion 2016. SPA&Party!
« Răspuns #20 : Luni, 20 Iulie 2015, 16:09 »
Pai - Marc - este ok daca mergi cu masina - sa discut cu Doina. Tu mergi indiferent de vreme cu masina ?? despre plecare pe data de 30 - pe la ce ora te-ai gandi tu ??   Sa stiu sa discut cu Doina.
De cunoscut nu cred ca ne cunoastem - eu anul acesta am fost doar in Napoli - dar anul trecut am bifat cam 10 actiuni superbe....
putem sa luam leg pe yahoo mess- mih_45  sau la un telefon.
bine ca am luat-o din timp!!

Online Bon Voyage

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 547
Re: Revelion 2016. SPA&Party!
« Răspuns #21 : Luni, 20 Iulie 2015, 16:11 »
Situatia la aprtamente:

1 Silvia C
2 Mihaela N +Doina S
3 Dorina P
4 Stefan A + Mihai M
5. Laurentiu
6. Daniela C + Lenuta Z
7. Elena P + Diana L  (junior suite)

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1480
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Revelion 2016. SPA&Party!
« Răspuns #22 : Luni, 20 Iulie 2015, 16:39 »
Citat
junior suite


Oare cam asa arata?




Offline Silvia_C

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 28
Re: Revelion 2016. SPA&Party!
« Răspuns #23 : Marți, 21 Iulie 2015, 09:13 »
 Buna MARC :pleasantry:

 O adresa de mail poti sa-mi dai. :food: Sa putem discutra, in legatura cu plecarea. *|* *|*

Offline MARC

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 38
Re: Revelion 2016. SPA&Party!
« Răspuns #24 : Marți, 21 Iulie 2015, 16:03 »
Buna Silvia,id mess/mail-mhmiramar.

micaba

  • Vizitator
Re: Revelion 2016. SPA&Party!
« Răspuns #25 : Marți, 21 Iulie 2015, 18:57 »
bine v-am gasit!
am o intrebare punctuala, dupa ce am vazut lista cu de-ale mancarii: ar fi posibil si meniu vegetarian?
ca sa stiu daca trebuie sa-mi iau sau nu mancare la pachet

multumesc

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Revelion 2016. SPA&Party!
« Răspuns #26 : Marți, 21 Iulie 2015, 19:28 »
Bine ai venit micaba! Da, întotdeauna este posibil. Doar dacă suntem la cabane de munte e mai greu...Dar aici suntem intr-o locație premium.

micaba

  • Vizitator
Re: Revelion 2016. SPA&Party!
« Răspuns #27 : Marți, 21 Iulie 2015, 19:40 »
mltumesc pentru raspuns si pentru promptitudine :)
in general, nu am probleme, intotdeauna exista salate sau garnituri, dar meniul de revelion e intotdeauna sofisticat si salata simpla e cam marginalizata

sper sa imi confirme agentia ca mai sunt locuri

pana atunci, petrecere frumoasa in sejururile verii! (la care eu nu am mai gasit loc liber :( )

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Revelion 2016. SPA&Party!
« Răspuns #28 : Miercuri, 22 Iulie 2015, 12:29 »
Cu siguranta inca mai sunt locuri.
Aici gasesti informatii despre locurile disponibile (e un link care apare in partea de sus a forumului)
http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2125.0.html

Daca ai completat formularul de rezervare - primesti un email de la agentie, cu datele pentru plata. Daca e prima data cand te inscrii intr-o excursie, e bine sa verifici si in Junk/Spam/Bulk.

Aici se face inscrierea, cu click pe butonul Rezervari http://www.singlescamp.ro/

Dupa ce faci plata - scrie un email ca sa anunti. Nu vei primi (din motive obiective, explicate pe forum in diferite locuri)  email de confirmare, dar va trebui sa ai incredere sau sa dai un telefon la agentie.


Zi cu zambet si vara cu racoare!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

micaba

  • Vizitator
Re: Revelion 2016. SPA&Party!
« Răspuns #29 : Joi, 23 Iulie 2015, 22:37 »
buna tuturor,

tocmai am aflat ca sunt suspendate cursele aeriene catre Targu Mures

mai este cineva din Bucuresti inscris pentru revelion cu care as putea calatori pana acolo?
fie sa particip la transport, fie sa inchiriem o masina impreuna?

astept cu interes

o seara buna tuturor!