Autor Subiect: Trei zile la castel "reload". 2 - 4 octombrie 2015  (Citit de 18087 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Trei zile la castel "reload". 2 - 4 octombrie 2015
« : Miercuri, 04 Februarie 2015, 14:08 »
Tariful acestui eveniment este de 700 RON. Include serviciile de cazare, mic dejun, mese, transport zonal si tot ceea ce tine de colaboratori. Vor fi destul de multi oameni din exterior cu care veti fi in contact sau vor sta in spatele „scenei”, ei concura impreuna cu mine si gazdele la reusita evenimentului.

O parte din costumatie va asteapta deja acolo…o sa mai aveti nevoie doar de ceva lejer pt o deplasare pe care o s-o facem si de o tinuta mai speciala despre care am sa va mai dau amanunte pe Email…Tot atunci si despre destinatie si locatie.

Nu este inclus si transportul pana la locatie. Pt cei din Bucuresti va fi un microbuz, iar costul va depinde de numarul celor care aleg sa mearga astfel (este foarte important ca toti sa inteleaga ca este mai comod, mai placut si mai…ieftin pt ceilalti daca se inscriu). Costul microbuzului cu 19 locuri pana la destinatie: 1.800 – 1.900 RON. Daca se umple, tariful dus si intors: cca 100 RON.

Pentru ca multi dintre cei inscrisi in primavara la "Trei zile la castel" nu au reusit sa rezerve loc, am tinut sa repet evenimentul. L-as fi dorit mai apropiat de cel de sfarsit de martie, dar din pacate disponibilitatile mele si ale castelului nu s-au suprapus.

Perioada este una potrivita si chiar daca majoritatea programului se desfasoara indoor, mai conteaza si vremea de afara...Si cum inceputul de octombrie in general este cald zic ca o sa fie bine...

Evenimentul va folosi sablonul celui din martie, adresabilitatea va fi aceiași, nu faca altceva decat dau copy/paste la ceea ce apare pe topicul de martie. Dupa desfasurarea acestuia o sa mai postez fotografii si filmulete astfel incat veti avea ocazia sa va dati in linii mari seama ce o sa se intample.

Actiunea este una cu profil foarte tintit, sunt invitati sa participe cei carora le place rafinamentul, sunt iubitori de arta, de muzica de salon, de cultura in general si care au si un strop de aristocratie in atitudine, care si-au dorit si vor sa traiasca cateva zile in trecut cu cateva sute de ani...

Am sa recreez atmosfera dintr-un castel, nu cu butaforie, nu cu scenarii sau lucruri artificiale. Cadrul este unul cat se poate de real, vom sta intr-un loc in care traia inalta aristocratie....Vom fi doar noi acolo, toate serviciile, entertainmentul vor fi doar pentru noi. Programul este unul inedit, este gandit de mine, este o premiera ca ansamblu de elemente. Tin sa fie o surpriza desi o sa mai aflati cate ceva dupa evenimentul din martie, in acelasi timp imi doresc sa pastrez acest proiect intr-o anumita intimitate informationala. Descopar cu placere si mandrie pe de-o parte, dar si cu putina suparare ca multe din proiectele mele sunt copiate si lucruri la care am lucrat poate luni de zile sunt luate de-a gata de altii, fara macar o intrebare de permisivitate sau un cuvant de multumire...Si macar daca ar fi doar asta, dar mai creeaza si confuzii...Asa ca o sa-i rog pe cei care  vor participa, sa pastreze o anume confidentialitate a programului...

Nu este o joaca, nu este o incercare, nu este o actiune tip teambuilding. Toate elementele de program sunt verificate, fiecare colaborator a mai facut asa ceva, doar ca nu au fost puse niciodata impreuna...

Sunt 28 locuri disponibile, iar rezervarea se va face nu in ordinea inscrierilor ci a platii avansurilor.

Tariful acestui eveniment este de 700 RON. Include serviciile de cazare, mic dejun, mese, transport zonal si tot ceea ce tine de colaboratori. Vor fi destul de multi oameni din exterior cu care veti fi in contact sau vor sta in spatele „scenei”, ei concura impreuna cu mine si gazdele la reusita evenimentului.

Toate serviciile de masa si cazare vor fi in ton cu ceea ce spune titlu. Mancarurile, bauturile vor fi speciale, festive...

O parte din costumatie va asteapta deja acolo…o sa mai aveti nevoie doar de ceva lejer pt o deplasare pe care o s-o facem si de o tinuta mai speciala despre care am sa va spun ceva mai incolo…Tot mai incolo (daca nu cumva cei care vor merge in martie o sa scape secretul... ???) si despre destinatie si locatie.

Nu este inclus si transportul pana la locatie. Pt cei din Bucuresti va fi un microbuz iar costul va depinde de numarul celor care aleg sa mearga astfel (este foarte important ca toti sa inteleaga ca este mai comod, mai placut si mai…ieftin pt ceilalti daca se inscriu). Costul microbuzului cu 19 locuri pana la destinatie: 1.800 – 1.900 RON. Daca se umple, tariful dus si intors: cca 100 RON.

Pt cei care vin sau se pot conecta cu Sibiul, pleaca si de acolo un microbus, costa 35 RON dus si intors pana in Sibiu.

Inscrierile  se fac pe site-ul www.singlescamp.ro, la “Rezervari” Bifati "Trei zile la castel II 2 - 4 octombrie 2015". Dupa inscriere veti primi de la Bon Voyage Sibiu, agentia care se ocupa de Singles Camp, un Email cu toate detaliile de plata si conditiile. In situatia in care in termen de 5 zile de la inscriere nu ati primit Email-ul de rezervare de la agentie, adresati-va va rog la Email: office@bonvoyagesibiu.ro









Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Trei zile la castel "reload". 2 - 4 octombrie 2015
« Răspuns #1 : Luni, 30 Martie 2015, 10:29 »
Tocmai ce am revenit de la Castel, evenimentul din martie. Au fost 3 zile minunate, cu 30 de oameni minunati. M-am bucurat mult sa vad ca ceea ce am gandit ca program a placut...Am incercat o combinatie intre aristocratic, rafinat, cult si fun, pt ca trebuie sa mai si radem... :) Si se pare ca am reusit, din moment ce lumea a plecat tare incantata...Si de aceea totul o sa se pastreze pt octombrie, locatie, meniuri, colaboratori, care trebuie sa va spun ca au fost fantastici.

Nu-i iscoditi prea mult pe cei care au fost, e pacat sa aflati din "secretele" mele....Mizez mult pe elementul surpriza...Am postat pe actiunea din martie cateva fotografii, ca de obicei fara personaje, sunt cateva repere pt voi cei care o sa mergeti in octombrie. Puteti urmari si topicul actiunii din martie: http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2081.0.html


























































Offline Mirela55

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 37
Re: Trei zile la castel "reload". 2 - 4 octombrie 2015
« Răspuns #2 : Luni, 30 Martie 2015, 11:14 »
Offfffff si mai sunt 6 luni pana atunci. Am devenit nerabdatoare. Sanatosi sa fim ca restul vine de la sine, nu-i asa? :dance:

Offline liliana2016

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Trei zile la castel "reload". 2 - 4 octombrie 2015
« Răspuns #3 : Luni, 30 Martie 2015, 15:34 »
 :applause: :applause: :applause:
arata superb!!!

Offline PYN

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 18
Re: Trei zile la castel "reload". 2 - 4 octombrie 2015
« Răspuns #4 : Luni, 10 August 2015, 16:48 »
Mi-as dori si eu sa ajung....

Offline Mirela55

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 37
Re: Trei zile la castel "reload". 2 - 4 octombrie 2015
« Răspuns #5 : Luni, 10 August 2015, 16:53 »
Si ce te opreste? Mai sunt locuri. *|*😄 *|*

Offline Tania55

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 363
  • Tineretea = puterea de adaptabilitate
Re: Trei zile la castel "reload". 2 - 4 octombrie 2015
« Răspuns #6 : Vineri, 04 Septembrie 2015, 18:20 »
Oare unde va fi locatia ?  :(  Oare cum voi ajunge eu acolo ?   :(     :-\    :help:   

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Trei zile la castel "reload". 2 - 4 octombrie 2015
« Răspuns #7 : Sâmbătă, 05 Septembrie 2015, 11:29 »
Domnite si cavaleri! La mijloc de rapciune, o sa primiti veste de adunare la castel! Spre domnita Tania alerga deja... :) Si tot atunci vom vorbi de postalioane, trasuri si alte cele...Vreme buna!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Trei zile la castel "reload". 2 - 4 octombrie 2015
« Răspuns #8 : Sâmbătă, 05 Septembrie 2015, 13:45 »
Pana la depesa, deschidem lista de inscriere la microbuzul Bucuresti - Ploiesti - Castel. Explicam ca daca toate locurile (19) se ocupa, tariful dus - intors va fi cca 100 Ron (am dat explicatiile de calcul in mesajul principal).
Microbuz Bucuresti:
1.
2.

Din Sibiu am sa plec si eu cu o masina, cine are nevoie sa se inscrie aici:
Microbuz Sibiu:
1.
2.

Offline Tania55

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 363
  • Tineretea = puterea de adaptabilitate
Re: Trei zile la castel "reload". 2 - 4 octombrie 2015
« Răspuns #9 : Sâmbătă, 05 Septembrie 2015, 16:58 »
Microbuz Bucuresti:
1.
2.

Din Sibiu am sa plec si eu cu o masina, cine are nevoie sa se inscrie aici:
Microbuz Sibiu:
1. domnita Tania
2.

Boierule Gigi !! dar nu stiu ce sa pun in bagaj   :-\

micaba

  • Vizitator
Re: Trei zile la castel "reload". 2 - 4 octombrie 2015
« Răspuns #10 : Luni, 07 Septembrie 2015, 19:36 »
Microbuz Bucuresti:
1.Mihaela B. (micaba)
2.

Offline Karmen Rodika

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 53
Re: Trei zile la castel "reload". 2 - 4 octombrie 2015
« Răspuns #11 : Vineri, 11 Septembrie 2015, 22:31 »
Microbuz Bucuresti:
1.Mihaela B. (micaba)
2.Carmen T.

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Trei zile la castel "reload". 2 - 4 octombrie 2015
« Răspuns #12 : Vineri, 11 Septembrie 2015, 23:07 »
Oare o sa avem parte si de asa ceva!!!! :)

! No longer available


 ::)

! No longer available


 ::)

! No longer available


Oricum , parca nu-s asa de multe de retinut ca la prinita.. :D

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Trei zile la castel "reload". 2 - 4 octombrie 2015
« Răspuns #13 : Vineri, 11 Septembrie 2015, 23:16 »
 scuze "PERINITA"

Offline cris_gl

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 91
Re: Trei zile la castel "reload". 2 - 4 octombrie 2015
« Răspuns #14 : Sâmbătă, 12 Septembrie 2015, 12:34 »
      Rodica , la cum te-am cunoscut in Delta , cu siguranta vei fi regina balului .  Totul va fi o trimitere in timp plina de dans si voie buna . Vei trai  citeva zile ca o domnita . Deabia astept  impresii  sa pot deschide  sertarul cu amintiri de la prima actiune de la castel .
    Distactie maxima, Rodi!