Autor Subiect: Descopera Dobrogea de Nord 7 - 9 august 2015  (Citit de 37040 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline noiembrie

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 759
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Descopera Dobrogea de Nord 7 - 9 august 2015
« Răspuns #45 : Marți, 28 Iulie 2015, 08:10 »
Buna dimineata!
Si eu imi doresc sa merg,daca apar renuntari!
Multumesc !

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13250
Re: Descopera Dobrogea de Nord 7 - 9 august 2015
« Răspuns #46 : Marți, 28 Iulie 2015, 11:33 »
Pe perioada acestei excursii si eu si Samiza o sa fim in Andalusia, cu grupul de Spania - Maroc.

Asa cum am anuntat insotitorul de grup va fi Sel (Adrian Vidan)  0722 351.482.

Microbuzul pleaca din  Bucuresti - vineri 7 august, ora 15.00 din fata McDonald Dristor (imbarcare ora 14.50 maxim). Am rugamintea sa nu se intarzie peste ora anuntata.

sofer: Iogiban Ciprian 0748 111.963

Auto Microbuz Mercedes Sprinter alb  numar de inamtriculare B 277 NEW

Va doresc o excursie frumoasa, sper intr-un grup bun, la fel cum am inteles ca a fost ultimul, cel din Delta 2!

Offline Liliana Tudorache

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 175
Re: Descopera Dobrogea de Nord 7 - 9 august 2015
« Răspuns #47 : Marți, 28 Iulie 2015, 11:40 »
Multumim si va dorim sejur placut !

Offline Flora

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Descopera Dobrogea de Nord 7 - 9 august 2015
« Răspuns #48 : Joi, 30 Iulie 2015, 16:53 »
Buna ziua tuturor! Azi am aflat că, în perioada 6-9 august trebuie să particip la niște cursuri, așa că, din păcate nu mai pot merge în această frumoasă excursie. Nu știu care este procedura, dar poate este cineva interesat să meargă in locul meu.
Vă doresc numai bine și un pic de răcoare!

Offline ofemasec

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Re: Descopera Dobrogea de Nord 7 - 9 august 2015
« Răspuns #49 : Joi, 30 Iulie 2015, 18:19 »
buna,
eu as fi interesata sa merg. Pentru mine ar fi prima excursie si nu stiu care este procedura.

micaba

  • Vizitator
Re: Descopera Dobrogea de Nord 7 - 9 august 2015
« Răspuns #50 : Joi, 30 Iulie 2015, 18:55 »
Buna ziua tuturor! Azi am aflat că, în perioada 6-9 august trebuie să particip la niște cursuri, așa că, din păcate nu mai pot merge în această frumoasă excursie. Nu știu care este procedura, dar poate este cineva interesat să meargă in locul meu.
Vă doresc numai bine și un pic de răcoare!
buna, Flora!
si eu as fi interesata sa merg
daca te decizi sa imi cedezi locul - am vazut ca mai sunt si alti interesati -, da-mi adresa de mail sa ne intelegem pentru plata
multumesc
o seara buna

Offline Karmen Rodika

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 53
Re: Descopera Dobrogea de Nord 7 - 9 august 2015
« Răspuns #51 : Sâmbătă, 01 August 2015, 09:24 »
Buna ziua...multumesc Gigi pentru raspuns...intre timp m-am hotarat sa merg  cu grupul de la Bucuresti...mai este nevoie de inscrierea pe lista?
cred ca nu..
 :laugh:o zi buna sa aveti..

Offline Flora

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Descopera Dobrogea de Nord 7 - 9 august 2015
« Răspuns #52 : Sâmbătă, 01 August 2015, 17:55 »
Bună seara! Se pare ca perioada de cursuri se modifică, între 13-16
 august, sper să am noroc și să merg totuși în excursie. Voi anunța luni.
 Weekend senin!

 

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Descopera Dobrogea de Nord 7 - 9 august 2015
« Răspuns #53 : Duminică, 02 August 2015, 17:09 »
buna,
eu as fi interesata sa merg. Pentru mine ar fi prima excursie si nu stiu care este procedura.

Ofemasec, indiferent ce excurie de interesează, important e sa citesti cu atentie pagina 1 a topicului. Din pacate aici scrie ca nu mai sunt locuri :blush:
Nu mai este nici un loc liber.

Inscrieri si rezervari: Pe site www.singlesacamp.ro la Rezervari. Plata se efectueaza la fel ca la toate celelalte excursii, in urma Email-ului de Rezervare primit de la Agentia de turism Bon Voyage.

Doar daca se anunta cineva  (de acelasi sex, că altfel se strica socoteala cu aranjamentele in camere  :giggle:) ca renunta, desi timpul e cam scurt, trebuie sa gasiti o modalitate de a intra in contact sa faceti...schimbul. Evident sa anuntati si pe Samiza in acelasi timp.

Dar regula generala pentru inscrieri și rezervări e cea tracuta de Gigi. Intri pe site (nu pe forum), apesi butonul Rezervari - iti apare o lista cu excursii și o bifezi pe cea dorita. Primesti email de la agentie de pe office@bonvoyage.ro. La inceput e bine sa verifici si in Spam. În email ti se dau detaliile de plata (data limita, cont), platesti, anunti tot prin email ca ai platit si....gata.

A....ba nu, mai e ceva. Urmaresti cu atentie pe forum (nu pe site) informatiile despre plecare și incerci sa ”cunosti”partenerii de drum. Succes!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline ofemasec

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Re: Descopera Dobrogea de Nord 7 - 9 august 2015
« Răspuns #54 : Duminică, 02 August 2015, 17:50 »
Ofemasec, indiferent ce excurie de interesează, important e sa citesti cu atentie pagina 1 a topicului. Din pacate aici scrie ca nu mai sunt locuri :blush:Doar daca se anunta cineva  (de acelasi sex, că altfel se strica socoteala cu aranjamentele in camere  :giggle:) ca renunta, desi timpul e cam scurt, trebuie sa gasiti o modalitate de a intra in contact sa faceti...schimbul. Evident sa anuntati si pe Samiza in acelasi timp.

Dar regula generala pentru inscrieri și rezervări e cea tracuta de Gigi. Intri pe site (nu pe forum), apesi butonul Rezervari - iti apare o lista cu excursii și o bifezi pe cea dorita. Primesti email de la agentie de pe office@bonvoyage.ro. La inceput e bine sa verifici si in Spam. În email ti se dau detaliile de plata (data limita, cont), platesti, anunti tot prin email ca ai platit si....gata.

A....ba nu, mai e ceva. Urmaresti cu atentie pe forum (nu pe site) informatiile despre plecare și incerci sa ”cunosti”partenerii de drum. Succes!

Multumesc pentru precizari wonderland.
Vazusem ca nu mai sunt locuri, dar anunțase cineva că ar fi posibil să nu mai participe. Partea cu renunțările și schimbul nu prea o știam. Am înteles acum că trebuie să se ia legătura cu cel care renunță.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Descopera Dobrogea de Nord 7 - 9 august 2015
« Răspuns #55 : Duminică, 02 August 2015, 19:13 »
Pentru situatia care te intereseaza pe tine mai exista si varianta sa suni la agentie sa vorbesti cu Samiza si sa o rogi sa te anunte daca se elibereaza un loc. Mai rar, dat fiind ca responsabilitatea gasirii unui inlocuitor revine celui care renunta.
De obicei cei vechi au prioritate :angel:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline CatalinaI

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Descopera Dobrogea de Nord 7 - 9 august 2015
« Răspuns #56 : Duminică, 02 August 2015, 21:15 »
Buna, dragilor. Si eu sunt pe lista pentru excursie, prima impreuna cu acest grup, care, din ce am tot citit, pare minunat. Abia astept sa va cunosc  :)

Offline codrina

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 126
Re: Descopera Dobrogea de Nord 7 - 9 august 2015
« Răspuns #57 : Duminică, 02 August 2015, 21:32 »
Bine ai venit în grup....Catalina... :flori:
Lidia

CristianT

  • Vizitator
Re: Descopera Dobrogea de Nord 7 - 9 august 2015
« Răspuns #58 : Luni, 03 August 2015, 08:47 »
 
La drept vorbind, Gigi e din an in an mai tanar! :offtopic:
:D

Offline Flora

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Descopera Dobrogea de Nord 7 - 9 august 2015
« Răspuns #59 : Luni, 03 August 2015, 14:23 »
De obicei cei vechi au prioritate :angel:

Din păcate, cursurile se vor ține tot în perioada 6-9 august, în concluzie locul meu este disponibil pentru cine dorește. Poate voi fi mai norocoasa în excursia de la Sighișoara. Adresa mea e email este teodorsilvestru@gmail.com.
Numai bine!