Autor Subiect: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!  (Citit de 62675 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline lm

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!
« Răspuns #15 : Vineri, 30 Octombrie 2015, 10:38 »
Buna Camelia si Simona,
Sunt Luminita din Bucuresti si sunt la fel de "noua"! Astept cu nerabdare sa ne cunoastem.
Camelia, transportul nu este organizat, fiecare vine pe cont propriu.
Toate cele bune si pe curand!

Offline CameliaS

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 19
Re: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!
« Răspuns #16 : Vineri, 30 Octombrie 2015, 13:38 »
Va multumesc pentru raspunsuri. Eu sper totusi sa se organizeze un transport si din Bucuresti. Asteptam sa se remedieze problemele legate de IT si cu siguranta Organizatorii ne vor ajuta cu acest aspect.

Sa aveti o zi buna :)

Offline Lilly

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Va Salut pe toti cei care vom fi impreuna la Sibiel !
Sunt noua in Camp, nerabdatoare sa revin in Romania si sa ma bucur la maxim de locurile frumoase si mai ales de voi toti cu care voi fi impreuna !

SIMONA_ARAD

  • Vizitator
Va Salut pe toti cei care vom fi impreuna la Sibiel !
Sunt noua in Camp, nerabdatoare sa revin in Romania si sa ma bucur la maxim de locurile frumoase si mai ales de voi toti cu care voi fi impreuna !


Bine ai venit ,Lilly! Si eu sunt in prima activitatate in SC. Sigur va fi ceva de neuitat ,dupa spusele celor mai vechi.  :thumbup:

Offline Topcian Florica

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
Buna ziua si un salut calduros tuturor!
  Eu sunt, Florica, si ma alatur noilor veniti in acest grup, cu toata bucuria.
M-am inscris si voi participa la doua din actiunile grupului, " Prieteni noi de sarbatori" respectiv "Revelion 2015", cu plecare din Bucuresti.
Din tot ce am citit pe site si pe forum, am toata increderea ca o sa intalnesc oameni minunati, dispusi ca si mine, sa ne petrecem impreuna timpul de sarbatori si.......... Ce poate fi mai minunat decat......petrecerea timpului binecuvantat al sarbatorilor, intr-o companie si un mediu placut?
 Va imbratisez....virtual, cu drag, pe toti! :angel:
Florica
p.s. Daca se va organiza ceva transport  comun....ar fi super ok...macar pentru revelion...cu plecare - 30 dec. Sper sa aflu vesti pe aici, daca nu...ok, sunt deschisa la propuneri de calatorit impreuna ....cu  masina mea sau...a altcuiva....fiind iarna....nu la am cu mecanica...deloc....dar...sa speram ca nu va fi pana....nici macar de cauciuc .... nu ca as fi schimbat cauciucurile pentru ...sezon....:laugh:
 MARE E DUMNEZEU!    :-*

Offline Lilly

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!
« Răspuns #20 : Vineri, 13 Noiembrie 2015, 11:39 »
Buna dimineata dragii mei,

daca printre cei care vor veni la Sibiel exista cineva care pleaca sau trece prin Sibiu, il /o rog sa ma culeaga si pe mine  din Aeroport daca e posibil. Eu voi ateriza in Sibiu in jur de 11:40.
( Nu cunosc absolut deloc zona Aeroport Sibiu)
Sau daca cineva cunoaste zona si ma poate ajuta cu informatii utile de genul Transport cu Taxi/ etc.....

SIMONA_ARAD

  • Vizitator
Re: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!
« Răspuns #21 : Vineri, 13 Noiembrie 2015, 20:56 »
Bună seara,Lilly!
Eu te-aș lua cu mare drag din aeroport, dar ajung undeva spre seară la Sibiel. Plec în cursul după-amiezii din Arad,așa că voi deja veți fi la un pahar de vin în jurul focului când eu voi ajunge.
 :)

Offline bruno

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 137
Re: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!
« Răspuns #22 : Sâmbătă, 14 Noiembrie 2015, 21:04 »
buna seara  Topcian Florica  ,
eu am o masina 4x4, BMW, si as putea sa iti aduc la Sibiel si la Targu Mures pentru ca si eu particip la aceste doue evenimente.
Problema e ca locuiesc in Constanta si nu cunosc foarte bine Bucuresti.
As putea sa te iau undeva pe traseu, de pilda la intrare autostradei spre Pitesti sau un loc usor de gasi la marginea Bucurestiului.
Daca vremea va fi buna ne putem intilni spre ora 9, dar pentru detalii vedem cum ne lamurim.
Pentru Lilly pot sa spun ca as putea sa iti iau la aeroport ca stiu unde este, doar ca nu pot sa iti asigur la ce ora voi ajunge acolo.
Daca esti dispusa sa astepti cam 2 - 3 ore, putem sa mergem impreuna pana la Sibiel.
Voi face asta pentru un bun inceput la participare si prietenia nostra la singles camp.
Daca sinteti interesate scrieti ceva pe aici si vedem cum ne putem contacta direct  :thumbup:


Offline bruno

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 137
Re: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!
« Răspuns #23 : Sâmbătă, 14 Noiembrie 2015, 21:17 »
Pentru CameliaS,
cum am spus la Topcian Florica poti sa vii cu mine la Sibiel pentru  ca am un loc in masina.
Problema e cu locul de intilnire(vezi ce am zis la Topcian Florica), dar sigur putem gasi o solutie.
Astept un raspuns din partea ta si dupa vedem cum facem.
Abia astept sa facem prietenie.

Offline bruno

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 137
ciao Lilly,
eu voi trece pe Sibiu si pot sa iti iau la aeroport, dar nu cred ca voi ajunge la ora 12, venind din Constanta.
Daca me astepti cred ca voi ajunge la ora 14 circa, depinde si de vremea.
Daca esti interesata spune si vedem cum comunicam  :)

Offline Lilly

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!
« Răspuns #25 : Miercuri, 18 Noiembrie 2015, 14:55 »
Simona si Bruno, va multumesc pt raspuns.
Bruno, daca nu gasesc alta solutie te anunt din timp.
Va doresc o zi frumoasa !

Offline Topcian Florica

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
Re: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!
« Răspuns #26 : Miercuri, 18 Noiembrie 2015, 17:07 »
Buna ziua.
Bruno, iti multumesc pentru propunere si m-as bucura sa calatoresc impreuna cu tine si cu cei care doresc sa raspunda ofertei tale, fara grija ....cauciucurilor....
In privinta Bucurestiului, nici eu nu il cunosc .... doar lucrez in Bucuresti.
 Dar, ma voi gandi, sa vedem unde ar fi optim pentru tine sa ma iei si iti voi comunica.
 Unde ar fi optim pentru mine stiu dar...nu vreau sa te abati din drum. :magic:
 Presupun ca vii de la Constanta pe autostrada si....probabil o sa mergi pe una din variante pentru a ajunge la autostrada....spre Pitesti.
Nu stiu daca am voie sa-ti transmit, numarul de telefon aici, ca sa putem comunica cu privire la punctul de intalnire pe traseu si...la ora dar.....facem o incercare: 0736704691.
Cu multumiri!
Florica

Offline Marga

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 33
Re: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!
« Răspuns #27 : Miercuri, 18 Noiembrie 2015, 21:13 »
As fi interesat de plimbarea la Sibiel, se aduna ceva lume??
Buna! Si eu m-am înscris. Vine cineva din Constanta sau Galati?

Offline Marga

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 33
Re: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!
« Răspuns #28 : Miercuri, 18 Noiembrie 2015, 21:25 »
ciao Lilly,
eu voi trece pe Sibiu si pot sa iti iau la aeroport, dar nu cred ca voi ajunge la ora 12, venind din Constanta.
Daca me astepti cred ca voi ajunge la ora 14 circa, depinde si de vremea.
Daca esti interesata spune si vedem cum comunicam  :)
Buna seara tuturor! Daca mai e vreun loc liber in masina spre Sibiel (ptr 4-6 Dec), as merge si eu daca nu e prea mare deranjul. M-ar avantaja cineva din Constanta sau Galati.

Offline bruno

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 137
Re: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!
« Răspuns #29 : Miercuri, 18 Noiembrie 2015, 21:39 »
ciao Marga,
daca vrei poti sa vii cu mine, plecand din Constanta.
Asta e telefonul meu 0736939330. Suna si vedem cum facem.  :thumbup: