Autor Subiect: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!  (Citit de 62664 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline vasile ili

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 24
Re: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!
« Răspuns #210 : Sâmbătă, 16 Ianuarie 2016, 22:16 »
Wonderland, nu se construiesc inca podurile. Probabil, ca degraba o sa se intample ceva si atunci se vor construi.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!
« Răspuns #211 : Duminică, 17 Ianuarie 2016, 07:10 »
Podurile...sufletesti sa fie cat mai multe.  :thumbup:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!
« Răspuns #212 : Luni, 21 Noiembrie 2016, 19:48 »
Fara sa fi participat la actiunea asta, doar intrand in dialog pe forum, am avut sentimentul ca a fost un super grup, o super atmosfera.
Uitandu-ma pe forum, mi-am spus ca e una dintre actiunile cu cea mai bogata activitate online din ultimii ani.

Nu stiu ce s-a mai intamplat cu ei. 
Vasile pe unde o mai fi? Oare a vazut ca la anul vine Singles Campuul peste el la Chisinau?


 :offtopic: Zilele astea, fara sa vreau am vazut ca in 2015 - 2016 sunt multe actiuni fara nici o...replica la intoarcere. O tacere stranie, nejustificata si, mai ales, contrastanta cu ce se intampla pana prin 2014-2015.
Nu vreau sa exagerez, sunt si comentarii foarte frumos exprimate de cateva dintre persoanele new entry  care n-au simtit iesirile lor ca pe niste excursii oarecare... Care au inteles ca, fara impresiile lasate de ei, ceva se pierde. nu se mai creeaza puntea de care e nevoie pentru ca urmatorii new entry sa se simta incurajati sa paseasca.




Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!
« Răspuns #213 : Luni, 21 Noiembrie 2016, 20:15 »
Asa este, ceva din spiritul acela fain s-a dus... :'( Dar cine stie, poate ca totusi se va intelege rolul impresiilor... ???

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!
« Răspuns #214 : Luni, 21 Noiembrie 2016, 20:23 »
Poate e doar o perioada de...tranzitie. Eu zic sa nu te intristezi, admin. Am avut ocazia zilele astea, colindand pe forum, sa constat ca si in 2016 au fost cateva persoane care, cu singuranta, au inteles rolul impresiilor. :kissing:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!
« Răspuns #215 : Luni, 21 Noiembrie 2016, 20:58 »
Da, am vazut si eu si m-a bucurat.