Autor Subiect: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!  (Citit de 62651 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Marga

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 33
ciao Marga,
daca vrei poti sa vii cu mine, plecand din Constanta.
Asta e telefonul meu 0736939330. Suna si vedem cum facem.  :thumbup:
Iti multumesc FOARTE MULT, Bruno!! Am notat nr de tel. si am sa te sun. Mii de multumiri! Fac cinste!

Offline Marga

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 33
Iti multumesc FOARTE MULT, Bruno! Am notat nr. de tel si o sa te deranjez cu un scurt telefon. Mii de multumiri si ne auzim curând!

Offline mihaif

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 38
Re: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!
« Răspuns #32 : Vineri, 20 Noiembrie 2015, 19:23 »
Buna seara tuturor,
Intr-un final m-am decis sa ma inscriu pentru Sibiel. Voi pleca din Bucuresti, ora inca nu este hotarata. Daca este cineva interesat/interesata de transport din Bucuresti sa-si manifeste interesul.

SIMONA_ARAD

  • Vizitator
Re: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!
« Răspuns #33 : Vineri, 20 Noiembrie 2015, 20:10 »
Buna seara ,Mihai!
Se pare  ca Bruno a strans toata echipa din Bucuresti . Doar daca faci un ocol pe la Arad... :)
Bine ai venit printre prieteni! :flori:

Offline CameliaS

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 19
Re: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!
« Răspuns #34 : Sâmbătă, 21 Noiembrie 2015, 11:52 »
Buna Mihai,

Eu sunt tot din Bucuresti si cred ca putem merge impreuna daca esti de acord. De asemenea Luminita (id: lm) este din Bucuresti si nu s-a pronuntat privind transportul.
Numarul meu de telefon este 0734.164.272.

Multumesc frumos,
Camelia

Offline Elisabeta

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 23
Re: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!
« Răspuns #35 : Sâmbătă, 21 Noiembrie 2015, 22:25 »
Buna seara tuturor, sunt Elisabeta din Medias, sunt noua si m-am inscris la evenimentul din Sibiel. Astept cu nerabdare sa ne cunoastem si sa ne distram!!

SIMONA_ARAD

  • Vizitator
Re: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!
« Răspuns #36 : Duminică, 22 Noiembrie 2015, 06:32 »
Buna seara tuturor, sunt Elisabeta din Medias, sunt noua si m-am inscris la evenimentul din Sibiel. Astept cu nerabdare sa ne cunoastem si sa ne distram!!
Bine ai venit, Elisabeta !  *|*. Sigur ne vom simti bine si mai ales cred ca este o zona minunata de frumusetile careia putem beneficia.

Offline mihaif

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 38
Buna Camelia,
O sa te sun ca sa stabilim detaliile.

Simona daca  nu era in directie total opusa sa stii ca nu era o problema sa ma abat de la drum.

Offline CameliaS

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 19
Buna Mihai!
Multumesc frumos.Astept atunci sa ne auzim la un telefon.

Offline vasile ili

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 24
Prieteni, eu vin cu masina din Republica Moldova si mai probabil, ca voi trece prin Brasov vineri. In caz, ca cineva este aproape de traseul meu, sant bucuros sa-mi faceti companie.

Offline Marga

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 33
Re: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!
« Răspuns #40 : Marți, 24 Noiembrie 2015, 06:29 »
Buna!!! Ohoooo!! Ai de mers ceva!! Ce traseu ai exact? Pe unde treci granița, pe la Galati cumva?

Offline Marga

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 33
Re: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!
« Răspuns #41 : Marți, 24 Noiembrie 2015, 06:54 »
Buna ILI!! In drumul tau din Republica Moldova treci cumva prin Galati?

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!
« Răspuns #42 : Marți, 24 Noiembrie 2015, 08:54 »
Vad ca lumea s-a organizat singura aici...f.bine! Asta imi aduce aminte de prima actiune Singles Camp, cand la fel oamenii au discutat, au planuit, s-au grupat si au ajuns cu totii deja prieteni la Sibiel. Este nevoie doar de un pic de interes si evident si de ceva timp alocat.
Modul acesta de comunicare inainte de excursie ajuta  mult: se stie cine vine, de unde...Vad ca destul de multi sunteti cei care ati scris aici...

Din pacate nu toata lumea insa intelege forumul si cat de important este sa-l urmaresti...Cineva care clar nu a urmarit ce apare aici, ne scria ieri si intreba daca evenimentul acesta se mai tine, ca sunt doar 5 inscrisi...De unde informatia asta, cum s-a ajuns la asemenea concluzie, chiar nu as putea spune... ??? Btw o sa fiti peste 30 participanti in seria aceasta, urmeaza ca Samiza sa-mi transmita azi lista si o sa va comunic.

Dupa grupajele facute, cu siguranta nu mai este nevoie de transport organizat, ar fi si f.scump pt cateva persoane. Daca sunt insa din Bucuresti, din tara care vin pana in Sibiu, e bine sa stiu la act ajung pt a le organiza transportul la Sibiel. Din Bucuresti se ajunge in conditii foarte bune cu Fany si cu Transmixt, stiu pt ca eu calatoresc pe ruta asta si imi este comod.

Astept deci pe cei care au nevoie de ajutor pt transfer Sibiu - Sibiel. 

Offline Elisabeta

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 23
Re: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!
« Răspuns #43 : Marți, 24 Noiembrie 2015, 12:42 »
Ma bucur ca avem aceasta posibilitate sa fim recuperati din Sibiu. Eu ajung la Sibiu la ora 13, 50 in gara si chiar m-as bucura daca careva din voi m-ar putea duce la Sibiel! Daca nu, am posibilitatea sa jung tot cu trenul in Sibiel, dar de acolo pana la pensiune eventual?

Offline carly

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
Re: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!
« Răspuns #44 : Marți, 24 Noiembrie 2015, 14:41 »
Hello :) Eu vin din Timisoara, mai este cineva din zona? Nu am transport  :help: