Autor Subiect: Petrecere de sarbatori 11 - 13 decembrie 2015  (Citit de 33920 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13255
Petrecere de sarbatori 11 - 13 decembrie 2015
« : Vineri, 09 Octombrie 2015, 16:18 »
Tarif:  300 RON/persoana  cazare in camera DBL
Check in: 11 decembrie
Check out: 13 decembrie
Cazare: Pensiunea Sibiel www.sibiel.eu
Servicii incluse:
• cazare 2 nopti, mic dejun inclus
• o cina
• pranz - cina - pomana porcului
Nu sunt incluse:
• transport pana la locatie
• bauturi, decat cele de wellcome si de la taiatul porcului
Grup: 30 persoane
Program:
vineri 11 decembrie Check in ora 15.00 la Sibiel. O intampinare mai...altfel! Obiceiuri din Marginimea Sibiului. Prezentare. Cina ...party!
sambata 12 decembrie. Personalul pensiunii se va ocupa, pana va treziti de pregatirea traditionala de bucate din porc, astfel incat o sa incepem ziua cu pita de casa, sorici si...o palinca. Asta afara. Apoi micul dejun si plecam spre Cisnadioara sa vedem doua mestesuguri mai rare...apoi la Saliste, la ultimul  palarier. La intoarcere ne asteapta pomana porcului cu preparatele proaspete....Dupa amiaza, lectii de dans, ceva fun....Seara party!
duminica 13 decembrie. Micul dejun, apoi proiectam cateva poze si filmulete din excursiile 2016.
Inscrierile se fac pe site-ul www.singlescamp.ro, la “Rezervari” Dupa inscriere veti primi un Email de rezervare de la agentie. Daca nu l-ati primit in 5 zile, am rugamintea sa contactati agentie la adresa de Email: office@bonvoyagesibiu.ro. Plata se efectueaza in contul SC Bon Voyage srl Sibiu.Rezervarea devine activa in momentul achitarii avansului. Ocuparea locurilor se va face in ordinea platii avansurilor.
Observatii. Este o actiune deschisa tuturor celor din Singles Camp, indiferent de varsta, sex, apartenenta politica, religie. Celor carora le plac soricii, palinca, caltabos-ul, fasolea frecata si varza calita cu ciolan, carnatii de casa...Si sa petreaca!  *|* :dance:


Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Petrecere de sarbatori 11 - 13 decembrie 2016.
« Răspuns #1 : Vineri, 09 Octombrie 2015, 19:28 »
Hmmm, ce poză  indecentă ai postat, admin :crazy2:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13255
Re: Petrecere de sarbatori 11 - 13 decembrie 2016.
« Răspuns #2 : Vineri, 09 Octombrie 2015, 19:30 »
Sa o acopar?  ;D ;D ;D

Offline pinkpanthere

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 161
Re: Petrecere de sarbatori 11 - 13 decembrie 2016.
« Răspuns #3 : Vineri, 09 Octombrie 2015, 19:34 »
Nu ... nu! ::)

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13255
Re: Petrecere de sarbatori 11 - 13 decembrie 2016.
« Răspuns #4 : Vineri, 09 Octombrie 2015, 19:37 »
In timp ce postam, ma gandeam la tot felul de "prostii" din astea...Si la ce bine merg cu niste palinca fiarta cu cuisoare si piper...hmmm,  :whistle: pita de casa, jumeri cu ceapa rosie...gata nu mai scriu nimic... ::) Pana atunci sunt in cura de slabire.... :-[

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Petrecere de sarbatori 11 - 13 decembrie 2016.
« Răspuns #5 : Vineri, 09 Octombrie 2015, 19:52 »
da....pune-i un beeeeep  ;D
Chiar că trebuie un post lung și negru în pregătirea acestei acțiuni.  ^-^
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13255
Re: Petrecere de sarbatori 11 - 13 decembrie 2016.
« Răspuns #6 : Vineri, 09 Octombrie 2015, 20:08 »
Eu am inceput de pe gueleta...Desi am mancat de cate ori mi s-a pus in fata si am baut bere ca un adevarat marinar, am venit cu kg in minus... :dance: Am continuat cu regim fara paine...si se simte...Doua luni...o sa lase loc suficient pt 2 excese...ca doar sunt sarbatorile si orice se iarta.... ::)

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Petrecere de sarbatori 11 - 13 decembrie 2016.
« Răspuns #7 : Vineri, 09 Octombrie 2015, 20:16 »
Mda, eu am început de anul trecut să pun câte 1 kg la 3 luni. :2funny:

Ce să facem și aici suntem în dezavantaj față de bărbați. Voi slăbiți mai ușor. :slap:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline MARC

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 38
Re: Petrecere de sarbatori 11 - 13 decembrie 2016.
« Răspuns #8 : Duminică, 11 Octombrie 2015, 14:10 »
Lasa Gigi.mai tragi 5-6 dansuri pe ritm de rock end roll(am vazut ca esti pasionat  :thumbup:) si-ai rezolvat problema!
Sau poate te-ai dedulcit si la..dansuri medievale! :applause:

Offline mihaela.nicolescu

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 73
  • Fericirea vine din interior!
Re: Petrecere de sarbatori 11 - 13 decembrie 2016.
« Răspuns #9 : Luni, 12 Octombrie 2015, 17:27 »
ce imbietoare pare friptura.... parca se simte mirosul de zapada , si se aude veselia de seara ....

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Petrecere de sarbatori 11 - 13 decembrie 2016.
« Răspuns #10 : Joi, 15 Octombrie 2015, 04:43 »
Eu când mă uit la friptura aia văd doar cântarul și ceaiul de gălbenele ;D
Dar, recunosc dacă mi s-ar pune dinainte, nimic n-ar mai conta. Poate doar paharul însoțitor și veselia de seară :giggle: :whistle:

Cică pentru 600 de calorii mâncate trebuie să alergi 8 km. Poate Marc poate echivala în ore de rock and roll. :dance:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline simo arad

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 103
Re: Petrecere de sarbatori 11 - 13 decembrie 2016.
« Răspuns #11 : Duminică, 18 Octombrie 2015, 12:37 »
Tocmai m-am inscris, sper ca mai sunt locuri. Probleme mari cu ...mancarea, mult prea buna ca sa pot sa rezist tentatiilor, dar mai bine imi spal pacatele dupa, decat sa-mi para rau ca nu am ”degustat” cate putin din bunatati :happy:. O sa fie incalzirea pentru revelion :dance: *|*.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13255
Re: Petrecere de sarbatori 11 - 13 decembrie 2016.
« Răspuns #12 : Luni, 19 Octombrie 2015, 08:19 »
Ieri am fost la Sibiel si am facut "prologul"... ;D

Offline codrina

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 126
Re: Petrecere de sarbatori 11 - 13 decembrie 2016.
« Răspuns #13 : Luni, 19 Octombrie 2015, 08:39 »
Gigi....pot achita?
Lidia

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Petrecere de sarbatori 11 - 13 decembrie 2016.
« Răspuns #14 : Luni, 19 Octombrie 2015, 08:51 »
Codrina, din ce vad in prezentarea lui Gigi,  pașii sunt cei obișnuiți - buton rezervare - email de la agentie - plata avans/rest de plată.... :blush:
Inscrierile se fac pe site-ul www.singlescamp.ro, la “Rezervari” Dupa inscriere veti primi un Email de rezervare de la agentie. Daca nu l-ati primit in 5 zile, am rugamintea sa contactati agentie la adresa de Email: office@bonvoyagesibiu.ro. Plata se efectueaza in contul SC Bon Voyage srl Sibiu.Rezervarea devine activa in momentul achitarii avansului. Ocuparea locurilor se va face in ordinea platii avansurilor.
[/quote]
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.