Autor Subiect: Tur Coasta Amalfi, Sorrento, Napoli, Capri, sejur Ischia 26 mai - 04 iunie 2016  (Citit de 25137 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline simo arad

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 103
Re: Tur Coasta Amalfi, Sorrento, Napoli, Capri, sejur Ischia 26 mai - 04 iunie 2016
« Răspuns #15 : Vineri, 27 Noiembrie 2015, 19:08 »
cred ca sunt printre cei 6, am platit avansul ieri:thumbup:
ne vedem la Herculane *|*

Offline bruno

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 137
Am fost deja acolo de acum 15 ani e pot sa va asigur ca sunt locuri minunati ca nu se gasesc oriunde pe lumea. Din alta parte Italia e foarte frumoasa oriunde e din parerea ma merita sa fie vizitata de cand in cand. Am vazut ca cum de obicei Gigi organizeaza excursii cu programe mereu deosebite, cu itinerarii neaparat turisticii, si de aceea nu cred ca cand am fost singur am vazut tot ce voi vedea acum. Sper sa pot sa vin si eu impreuna cu acest grup ca se anunta foarte entuziast. Am deja rezervat si vedem ce se intempla. :thumbup: :whistle: :thumbup:

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13253
Mai sunt doar 6 locuri!

Offline maria2015

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 49
"excursie Coasta Amalfi 37 EUR - organizata cu 2 microbuze si ghizi locali.  Inscrierea la aceasta excursie trebuie comunicata inca din faza de rezervare"
Abia acum am vazut aceasta precizare. Vreau sa anunt ca ma inscriu in aceasta excursie.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13253
Practic la aceasta excursie sunt mai multe inscrieri decat locuri. Ca rezervari, au ramas 4 locuri. Inscrierile raman deschise, iar ocuparea ultimelor locuri se va face in ordinea platii avansurilor.


Offline simo arad

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 103
Re: Tur Coasta Amalfi, Sorrento, Napoli, Capri, sejur Ischia 26 mai - 04 iunie 2016
« Răspuns #20 : Sâmbătă, 30 Ianuarie 2016, 19:12 »
Si eu ma inscriu la "excursie Coasta Amalfi 37 EUR - organizata cu 2 microbuze si ghizi locali, de fapt in orice excursie care se face, nu vreau sa ratez nimic :) :dance:

Offline totoescua

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 124
Re: Tur Coasta Amalfi, Sorrento, Napoli, Capri, sejur Ischia 26 mai - 04 iunie 2016
« Răspuns #21 : Sâmbătă, 30 Ianuarie 2016, 19:36 »
Ma înscriu la excursia cu 37eur si la tot ce se organizează  , din câte văd pe forum o sa fim un grup fain si vesel 😄 

Offline arsel

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 52
Re: Tur Coasta Amalfi, Sorrento, Napoli, Capri, sejur Ischia 26 mai - 04 iunie 2016
« Răspuns #22 : Miercuri, 03 Februarie 2016, 11:05 »
Si eu ma înscriu la excursia de 37 euro si la toate actiunile organizate. Cred ca trebuie
si numele : Elena Arsene.

Offline Misona

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 290
Re: Tur Coasta Amalfi, Sorrento, Napoli, Capri, sejur Ischia 26 mai - 04 iunie 2016
« Răspuns #23 : Miercuri, 03 Februarie 2016, 13:49 »
Si eu ma inscriu la excursia de 37 euro si la toate actiunile care se organizeaza  *|*
Viata e ca o piesa de teatru - nu conteaza cat de mult dureaza, ci cum se desfasoara. (Seneca)

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13253
Re: Tur Coasta Amalfi, Sorrento, Napoli, Capri, sejur Ischia 26 mai - 04 iunie 2016
« Răspuns #24 : Miercuri, 03 Februarie 2016, 14:09 »
Am transmis deja cererea noastra colaboratorilor din Positano. Banuiesc ca toata lumea vrea sa ajunga pe Coasta Amalfi este din punctul meu de vedere cel mai important punct al calatoriei noastre.

Offline MAC

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 180
Re: Tur Coasta Amalfi, Sorrento, Napoli, Capri, sejur Ischia 26 mai - 04 iunie 2016
« Răspuns #25 : Vineri, 05 Februarie 2016, 12:14 »
Pentru confirmare...Si eu particip la tot ce e in program.Si la ce nu e in program.  :)

Offline ingrid

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 40
Ma inscriu si eu la toate excursiile in acest tur.

Offline bruno

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 137
Re: Tur Coasta Amalfi, Sorrento, Napoli, Capri, sejur Ischia 26 mai - 04 iunie 2016
« Răspuns #27 : Marți, 09 Februarie 2016, 08:17 »
Si eu voi participa la toate excursiile prevazute in acest eveniment

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13253
Re: Tur Coasta Amalfi, Sorrento, Napoli, Capri, sejur Ischia 26 mai - 04 iunie 2016
« Răspuns #28 : Marți, 09 Februarie 2016, 08:41 »
Nu stiu cum o sa te descurci pe acolo cu italiana, Bruno... ;D ;D ;D

Offline bruno

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 137
Re: Tur Coasta Amalfi, Sorrento, Napoli, Capri, sejur Ischia 26 mai - 04 iunie 2016
« Răspuns #29 : Duminică, 14 Februarie 2016, 09:20 »
Voi face un curs repede pe internet si vei vedea ca invat repede limbile straine   ;D :thumbup: :yeah: