Autor Subiect: Circuit de 4* Portugalia si sejur la Cascais 01 - 10 septembrie 2016  (Citit de 14243 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Circuit de 4* Portugalia si sejur la Cascais 01 - 10 septembrie 2016
« Răspuns #15 : Duminică, 11 Septembrie 2016, 14:20 »
N-au trecut decat cateva ore de la sosirea mea acasa si sunt din nou pe baricade... :) Pregatesc excursiile de Praga si cea de 1 Decembrie pe care vreau sa o lansez in seara aceasta...

Citeam ce am scris inainte de plecare si ma gandeam... ::) ??? :) :whistle: Nu prea tare insa, de teama sa nu fac zgomot cu atata scartait de creier... :)

Da, am avut vreme tare buna, perfecta chiar, am nimerit la Cascais in cel mai potrivit moment al anului, la Festivalul Luminilor, ne-am rasfatat in ospitalitatea celor de la Vila Gale si am avut sansa unui semi - apus de soare grozav, inspumat si dramatic la Porto.

Am avut bucuria sa cunosc cativa new entry persoane foarte foarte placute, deschise, sociabile, cu care am petrecut seri minunate, cu care am ras, am glumit, cu care m-am simtit la fel ca in cercurile mele de prieteni...Cu care am ajuns (record!!!) de doua ori la fado, am ascultat-o din nou pe Maria Viana in Club do Jazz...Si da! cu care am fost in locul meu preferat Mc Neill, un irish pub cu muzica live...Si nu doar o data... ::) :) Am mancat sardine pe saturate, am sorbit din licorile pline de aroma ale Lusitaniei...Si cele ale lui Sir Arthur Guiness...Ne-am plimbat pe faleza, in parc unde am admirat explozia de lumini din Cascais...Un grupulet tare tare fain, mi-ar face mare placere sa va reintalnesc...

M-am despartit in fuga de grup, a trebuit sa ajung intr-o jumatate de ora la Augara Militari pt a lua autobuzul spre Sibiu, asa ca nu mi-am luat nici la revedere, nici ramas bun...O fac acum la cateva ore dupa despartire...

Celor care doresc, am sa le transmit fotografiile facute de mine...Astept un semn aici pe forum pana maine seara si incep expedierea...Am explicat unora, nu mai transmit bloc pentru ca am constatat in timp ca doar o parte le descarca...??? :-\

Offline doina savu

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 99
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Circuit de 4* Portugalia si sejur la Cascais 01 - 10 septembrie 2016
« Răspuns #16 : Duminică, 11 Septembrie 2016, 20:30 »
Buna tuturor! A fost o vacanta frumoasa, Ptr mine de neuitat din mai multe puncte de vedere...😀. Am cunoscut oameni minunati cu care m-am simtit f bine si m-am bucura sa ma revad cu ei. Despre poze, astept fisierul tau "by default" :). Stii doar ca esti un fotograf exceptional, dovada pozele care mi le-ai facut de mi-a crescut moralul. Salutari tuturor, ma duc la Betadina😃 😥
Doina

Offline mirelam

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 94
Re: Circuit de 4* Portugalia si sejur la Cascais 01 - 10 septembrie 2016
« Răspuns #17 : Duminică, 11 Septembrie 2016, 23:46 »
Buna seara, am revenit cu bine dintr-o vacanta exceptionala, cu un grup minunat, cu foarte multe activitati, dar si lenevit pe plajele din Cascais. Pe scurt, vreme frumoasa, oameni luminosi si veseli. De mult nu am mai ras...atat de zgomotos...de fapt...de la excursia de la Azuga. Astept cu nerabdare si pozele profesionale de la Gigi, cat si urmatoarele vacante si mini vacante. Cu mult drag, Mirela
PS: eu am distribuit pozele mele

Offline cristinabotea

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
Re: Circuit de 4* Portugalia si sejur la Cascais 01 - 10 septembrie 2016
« Răspuns #18 : Luni, 12 Septembrie 2016, 21:53 »
Buna seara la toata lumea!
O excursie perfecta, cea mai buna alegere. Am cunoscut oameni minunati, pe care abia astept sa-i revad. Astept si eu pozele facute de profesionistul Gigi, caruia tin sa-i multumesc pentru organizare si sfaturile pentru obiectivele de vizitat.
Cu drag,

Offline Onix

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 245
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Circuit de 4* Portugalia si sejur la Cascais 01 - 10 septembrie 2016
« Răspuns #19 : Sâmbătă, 17 Septembrie 2016, 12:38 »
Evident si eu astept cu nerabrare pozele lui Gigi  ;) !
A fost înc? o excursie reusita, cu un grup de oameni frumo?i ?i voio?i cu care am petrecut momente extrem de agreabile. Ca din fiecare excursie mi-am îmbog??it colectia de prieteni. Peisajele  minunate, mancarea excelent?, locurile frumoase pe care le-am v?zut m-au f?cut s? m? deconectez, s? m? întorc acas? cu "bateriile înc?rcate"
Stiu c? suntem mereu "pe fug?" a?a c? nu este o problem? c? nu ne-am luat toti r?mas bun, ?tiu sigur c? ne vom revedea întotdeauna cu mare pl?cere în viitoarele ac?iuni. Pe curând omeni minuna?i!  :)

Offline CristinaSM

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Circuit de 4* Portugalia si sejur la Cascais 01 - 10 septembrie 2016
« Răspuns #20 : Luni, 19 Septembrie 2016, 12:32 »
Buna tuturor!
Ca toata lumea, si eu astept pozele lui Gigi (sper ca nu este prea tarziu..).
Visavis de vacanta,  nu prea mai am ce sa adaug, ati scris voi cam tot... Multumim inca o data, Gigi!
O zi minunata tuturor!

Offline Onix

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 245
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Circuit de 4* Portugalia si sejur la Cascais 01 - 10 septembrie 2016
« Răspuns #21 : Sâmbătă, 15 Octombrie 2016, 10:35 »
Voi ati primit poze de la Gici, ca eu.......nu  :surrender:

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Circuit de 4* Portugalia si sejur la Cascais 01 - 10 septembrie 2016
« Răspuns #22 : Sâmbătă, 15 Octombrie 2016, 19:44 »
Onix, ti-am trimis pe adresa cu care esti inregistrata pe forum. Oricum acum e tardiv, chiar daca gasesti email-ul link-ul nu mai este activ. O sa revin cu el inca o data dupa ce ma linistesc cu lansarea excursiilor 2017.

Offline EmBo

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 907
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Circuit de 4* Portugalia si sejur la Cascais 01 - 10 septembrie 2016
« Răspuns #23 : Luni, 14 Noiembrie 2016, 16:56 »
Daca ati participat la aceasta actiune nu uitati sa postati fotografii la Concursul de Fotografie!
In cateva zile se incheie perioada de postare si pierdeti posibilitatea castigarii premiilor.

Puteti pune fotografiile in topicul dedicat, AICI.