Autor Subiect: Viena romantica si traditionala. Parfumul viilor din Burgenland 7 - 12 mai 2016  (Citit de 20821 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline AlinaS

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Foarte fain tot ce am vazut, iar pozele din natura sunt absolut superbe; mi se pare ca m-au incarcat cu ceva energie :) si clar mi-au facut seara mai placuta. Si este de admirat ce multe informatii sunt postate. Multumim Gigi

Offline Dana C

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 48
Gigi,prezentarea facuta de tine ma face(mental)sa plec spre aceste locuri chiar si pe jos! :applause:
 Imi pare rau ca nu am putut veni cu voi,..data viitoare ! *|*

Offline Tania55

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 363
  • Tineretea = puterea de adaptabilitate
Minunata excursie, minunate locuri pe care le-ati vazut si précis ati facut multe fotografii; ar fi pacat sa nu postati fotografii (cel mult 2 pe luna) in editia actuala a concursului de fotografie SinglesCamp:
http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2298.0.html   

Aveti incredere in voi.
Eu am castigat, pana acum, un voucher de 200 lei si 2 dintre fotografiile mele vor fi incluse in selectia pentru realizarea calendarului SinglesCamp.   :)
Succes.  ;)

Offline Rentzi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 482
Ce fotografii sa mai punem Tania, ca le-a pus Gigi pe toate... Si mai sunt si bine facute!
Cu greu o sa gasim 2 fotografii care sa nu semene cu ale lui Gigi si in plus sa arate ceva interesant si sa aiba si calitate adecvata. Adica sa si avem ceva sanse de castig... Cred ca mai mari sanse am la ghicit clasamentul....

Offline Rentzi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 482
Acum ca avem voie 4 fotografii, am gasit si eu vreo 8....  M-am hotarat sa postez aici cele 8 fotografii pe care le-am gasit, din care 4 fotografii le-am postat deja la sectiunea pentru concurs...

Foto 1:



Foto 2:



Foto 3:



Foto 4:



Foto 5:



Foto 6:



Foto 7:



Foto 8:


Offline Niculina

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 35
Re: Viena romantica si traditionala. Parfumul viilor din Burgenland 7 - 12 mai 2016
« Răspuns #35 : Miercuri, 26 Octombrie 2016, 23:21 »
Am revazut cu drag pozele postate de Gigi aici si mi-am amintit de o excursie frumoasa, cu un grup de oameni frumosi la chip si suflet.Am fost cu SC si in Adriatica, Irlanda, Scotia, Spania, etc, etc, toate fff ,,faine,,(cuvant ,,nemoldovenesc,, dar cuprinzator) si m-a apucat un dor de duca si sper sa prind si eu un loc pe undeva, ca locurile se ocupa  ff rapid.Numai actiuni frumoase pe viitor.