Autor Subiect: Carnaval la Sibiel 4 - 6 martie 2016. Editia VI-a!  (Citit de 39136 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline cartex

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 152
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Carnaval la Sibiel 4 - 6 martie 2016. Editia VI-a!
« Răspuns #105 : Marți, 08 Martie 2016, 07:57 »
A fost un eveniment deosebit de frumos in care fiecare s-a implicat sa fie cit mai mai aproape de tema actiunii. Mastile au fost de exceptie si mi-a facut o reala placere sa vad oameni prezentindu-si personajele atit de expresiv. Toate au fost frumoase si placute privirilor , dar tin sa felicit echipa tiganilor in mod special pentru prestatia lor foaaaaarte expresiva. A trebuit sa avem grija la lucrurile de valoare pe care le aveam la noi  >:D , dar a meritat !!!!
Multumim organizatorilor  extraordinari, asa cum ne-au obisnuit deja si intregii echipe care a fost pe linga noi si ne-a facut weekendul atit de special!!!
Sa ne revedem cu bine la fel de voiosi si dornici de distractie!

Offline Onix

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 245
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Carnaval la Sibiel 4 - 6 martie 2016. Editia VI-a!
« Răspuns #106 : Miercuri, 09 Martie 2016, 10:37 »
O petrecere reusita, ca de fiecare data!
Gigi, te rog sa imi trimiti si mie pozele, am primit doar doua filmulete. Multumesc anticipat !  :flori:

Offline Misona

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 290
Re: Carnaval la Sibiel 4 - 6 martie 2016. Editia VI-a!
« Răspuns #107 : Miercuri, 09 Martie 2016, 11:17 »
Da.. a fost o petrecere foarte reusita din toate punctele de vedere! Am apreciat in mod deosebit ca toti participantii si-au dat silinta pentru a onora evenimentul si a prezenta costume care mai de care mai haioase, mai interesante, mai colorate... ar fi nedrept sa uit de mastile care completau misterul participantilor :)

Multumiri speciale si gazdelor noastre si intregului personal de la Sibiel care au grija mereu ca sederea noastra acolo sa fie o amintire deosebita si sa ne simtim ca acasa.
De abia astept urmatoarea actiune la Sibiel... Serbarile Toamnei, daca nu ma insel ??? ::)
Viata e ca o piesa de teatru - nu conteaza cat de mult dureaza, ci cum se desfasoara. (Seneca)

Offline ioanabil

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 240
Re: Carnaval la Sibiel 4 - 6 martie 2016. Editia VI-a!
« Răspuns #108 : Joi, 10 Martie 2016, 10:08 »
Frumoase locuri, frumosi oameni, frumoasa primire, frumoase masti..... frumoase amintiri.

Offline anda.o

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 16
Re: Carnaval la Sibiel 4 - 6 martie 2016. Editia VI-a!
« Răspuns #109 : Joi, 10 Martie 2016, 13:46 »
Un alt carnaval foarte reusit, unde buna dispozitie a fost la ea acasa, asa cum numai Gigi si Samiza stiu sa ne primeasca  :flori:
dar nici participantii nu s-au lasat mai prejos  ;) 
Multumesc oameni frumosi!  :applause:

P.S. Daca v-a disparut ceva va rog sa spuneti! Ca il luam la intrebari pe sutul nostru din satra  ;)

Offline Rentzi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 482
Re: Carnaval la Sibiel 4 - 6 martie 2016. Editia VI-a!
« Răspuns #110 : Sâmbătă, 12 Martie 2016, 12:29 »
P.S. Daca v-a disparut ceva va rog sa spuneti! Ca il luam la intrebari pe sutul nostru din satra  ;)


Mi-au disparut caii de la bicicleta... ("K'aveam shasa kai frumosh...")

Offline Rentzi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 482
Re: Carnaval la Sibiel 4 - 6 martie 2016. Editia VI-a!
« Răspuns #111 : Sâmbătă, 12 Martie 2016, 12:57 »
Renumele Carnavalului de la Sibiel a depasit nivelul national, trecand de cel european, ba chiar si de cel mondial, exemplificat de participarea extraordinara si plenipotentiala a unui reprezentant al civilizatiilor extraterestre:


Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13225
Re: Carnaval la Sibiel 4 - 6 martie 2016. Editia VI-a!
« Răspuns #112 : Sâmbătă, 12 Martie 2016, 13:26 »
Adevarul ca aparitia lui Alien a fost una pe care am super-gustat-o.. ;D ;D ;D

SIMONA_ARAD

  • Vizitator
Re: Carnaval la Sibiel 4 - 6 martie 2016. Editia VI-a!
« Răspuns #113 : Sâmbătă, 12 Martie 2016, 18:02 »
Siii ....sa nu uitam cat de rasfatate am fost noi, fetele. :D
 Flori, sampanie, dans...tortul ,care a fost delicios.   :flori:... *|*.
Adevarul este ca ...mai vreau!
Va imbratisez cu drag pe toti!

Offline bruno

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 137
Re: Carnaval la Sibiel 4 - 6 martie 2016. Editia VI-a!
« Răspuns #114 : Miercuri, 23 Martie 2016, 15:46 »
Buna gig, am primit doar filmulete 2 si 3.
LIPSESTE FILMULET UNU SI POZELE.TE ROG SA IMI TRIMITI.

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13225
Re: Carnaval la Sibiel 4 - 6 martie 2016. Editia VI-a!
« Răspuns #115 : Miercuri, 23 Martie 2016, 16:45 »
Bruno, imi pare rau, acum nu mai am cum acum. Link-ul nu mai este valabil. Atunci am spart filmele in 3...le-am arhivat, mi le-am transmis si apoi vi le-am transmis voua....Ia un pic de timp si acum chiat nu am deloc. Lucrez la ghidaje, se apropie plecarile si mai am foarte mult de lucru. Cand o sa ne vedem undeva ia-ti un stick, eu le am la mine si ti le copiez direct. E mai usor....

Offline EmBo

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 907
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Carnaval la Sibiel 4 - 6 martie 2016. Editia VI-a!
« Răspuns #116 : Vineri, 25 Martie 2016, 11:30 »
Va invit sa puneti fotografii realizate in aceasta actiune la topicul de concurs foto:
http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2267.0.html
 
Curaj!
Merita!
Nu neaparat pentru premiu,  desi este unul consistent (500 lei), ci pentru a dovedi celorlalti ca actiunea la care ati participat v-a placut, v-ati simtit bine si simtiti nevoia impartasirii acestor sentimente si noua, tuturor celorlalti care nu am participat.

Nu se admit scuze ca: nu am facut poze (stiu ca toata lumea are cateva cadre cel putin facute cu telefonul), nu am timp acum sa caut (cateva minute sunt suficiente ca sa revedeti fotografiile facute), nu am facut poze prea bune (asta lasati-ne pe noi sa decidem si in plus ele se pot ajusta ulterior postarii cu ajutorul meu).

In concluzie, nu fiti timizi, va vreau in concurs, mai sunt doar cateva zile si se incheie perioada de postare, iar daca aveti probleme cu redimensionarea, blurarea chipurilor sau prelucrarea, va ajut eu dupa ce le postati.

Offline EmBo

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 907
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Carnaval la Sibiel 4 - 6 martie 2016. Editia VI-a!
« Răspuns #117 : Luni, 25 Aprilie 2016, 23:02 »
Daca ati participat la aceasta actiune, nu uitati sa postati fotografii la Concursul de Fotografie!
In cateva zile se incheie postarea si pierdeti posibilitatea castigarii premiilor.

Puteti pune fotografii in topicul dedicat, AICI.