Autor Subiect: Drumetii in Muntii Fagaras&Transfagarasan 05 - 07 august 2016  (Citit de 25861 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Drumetii in Muntii Fagaras&Transfagarasan 05 - 07 august 2016
« Răspuns #105 : Miercuri, 17 August 2016, 10:18 »
heiii, au inceput sa circule fotografiile pe email :thumbup:
Multumim, Lidia, pentru adrese, Tania :kissing: :kissing: pentru primul pachet cu imagini. Deocamdata le-am receptionat, cu vizionarea...astept un ragaz :strong: Promit sa trimit si eu cat mai curand. Salutari, tuturor!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline EmBo

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 907
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Drumetii in Muntii Fagaras&Transfagarasan 05 - 07 august 2016
« Răspuns #106 : Duminică, 28 August 2016, 17:25 »
Cativa dintre voi au indraznit si au postat imagini in Concursul de Fotografii.
Va invit pe toti ceilalti sa o faceti:

Daca ati participat la aceasta actiune, nu uitati sa postati fotografii la Concursul de Fotografie!
Puteti pune fotografii in topicul dedicat, AICI:
http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2313.0.html

Daca nu stiti cum sa puneti fotografiile pe forum, cititi AICI:
http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,540.msg118276.html#msg118276

Offline Tania55

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 363
  • Tineretea = puterea de adaptabilitate
Re: Drumetii in Muntii Fagaras&Transfagarasan 05 - 07 august 2016
« Răspuns #107 : Luni, 12 Septembrie 2016, 13:17 »
Lidia si Wonderland ! .... inca asteptam pozele voastre   :-\

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Drumetii in Muntii Fagaras&Transfagarasan 05 - 07 august 2016
« Răspuns #108 : Luni, 12 Septembrie 2016, 19:44 »
Tania, numai eu sau Lidia am ramas cu restante? ::)
Ihmmm, eu n-am nu stiu ce poze, facute cu telefonul.... dar am sa incerc sa trimit azi sau maine. Mai vrea cineva?
De la Lidia si io astept.  :worthy:  :magic:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Drumetii in Muntii Fagaras&Transfagarasan 05 - 07 august 2016
« Răspuns #109 : Luni, 12 Septembrie 2016, 21:02 »
Hai, ca am zis sa nu las pe maine, ca poate iar uit. Am trimis. Verificati sa nu expire link-ul de pe we transfer. Enjoy!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Tania55

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 363
  • Tineretea = puterea de adaptabilitate
Re: Drumetii in Muntii Fagaras&Transfagarasan 05 - 07 august 2016
« Răspuns #110 : Luni, 12 Septembrie 2016, 22:52 »
Multumim pentru poze, Wonderland   :kissing:

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Poze - Lidia_ Drumetii in Muntii Fagaras&Transfagarasan 05 - 07 august 2016
« Răspuns #111 : Marți, 13 Septembrie 2016, 20:56 »
Dar ce poze frumoase ne-a trimis Lidia :smitten:. N-am rezistat sa nu postez cateva dintre ele. M-am gandit eu asa, ca nu se va supara. Iar voi veti avea motive de reverie si zambet. 
 :slap: Acum imi amintesc, eu una am lasat balta postarea pozelor si impresiilor din a doua si a treia zi. Noroc de krondia  :thumbup:

Ihmmm, sper ca nu incalc vreo regula de protejarea imaginii?  Mie asa mi s-a parut, ca nu pot fi identificate persoanele. Daca cineva are alta parere...sa strige tare si admin va sterge poza. :coolsmiley:




Imi permit sa decretez: dintre toate imaginile cu telecabina, asta e cea mai tare!




In urmatoarele, chiar nu-mi fac griji ca ar putea fi recunoscut cineva.  :thumbup: :thumbup: :giggle:










Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Drumetii in Muntii Fagaras&Transfagarasan 05 - 07 august 2016
« Răspuns #112 : Marți, 13 Septembrie 2016, 21:05 »
Toate pozele sunt exceptionale, dar ultima este absolut grozava! Super ochi de profesonist! Felicitari Lidia! Multumesc Wonderland pentru postare!

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Drumetii in Muntii Fagaras&Transfagarasan 05 - 07 august 2016
« Răspuns #113 : Marți, 13 Septembrie 2016, 21:07 »
Cu drag!
Pare de ... calendar. Asa, in afara concursului. :smitten:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Tania55

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 363
  • Tineretea = puterea de adaptabilitate
Re: Drumetii in Muntii Fagaras&Transfagarasan 05 - 07 august 2016
« Răspuns #114 : Marți, 13 Septembrie 2016, 22:48 »
Multumim Lidia pentru poze, sunt exceptionale !    :kissing:

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Drumetii in Muntii Fagaras&Transfagarasan 05 - 07 august 2016
« Răspuns #115 : Miercuri, 14 Septembrie 2016, 09:20 »
In ce priveste pozele trasnmise de mine, we transfer m-a informat ca 9 persoane le-au descarcat.
Mi-ar placea sa aflu, aici, daca ati gasit macar o poza care v-a inveselit, v-a bucurat, v-a trezit amintiri din excursie.
Ca sa continui in nota lui Gigi de la topicul de feedback din Maramures... ar fi frumos daca mai multi dintre cei noi v-ati lasa un gand pentru cei de anul viitor.
Mai ales ca au fost cateva persoane pentru care aceasta prima iesire a fost speciala. Nu e pacat sa nu impartasim? :whistle:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Drumetii in Muntii Fagaras&Transfagarasan 05 - 07 august 2016
« Răspuns #116 : Miercuri, 14 Septembrie 2016, 10:46 »
Am abandonat de ceva vreme practica de a trimite tuturor participantilor fotografiile facute. Si am mai explicat de ce. Ai remarcat si tu wonderland si altii care au facut efortul de a transmite tuturor: putina lume descarca si sunt foarte foarte putini care confirma. Si atunci ca orice persoana care face ceva fara sa primeasca vreo reactie, ai senzatia ca actiunea ta a ajuns in stratosfera nu spre cei carora te-ai adresat. Si te intrebi: are rost sa fac asta din nou si din nou si ca sa rimeze, fara un ecou?

Asa ca am luat decizia de a trimite doar celor care isi doresc imaginile mele. Intreb pe forum, pentru ca aici se desfasoara dialogul nostru "oficial", cine isi doreste fotografiile mele. Si le trimit doar acelor persoane.

In trecut trimiteam atasat link-ului de descarcare si lista de participanti si adresele de Email. Ce se intampla cu adresele? Erau share-uite cu alte persoane, chiar din afara Singles Camp si folosite in total alt scop decat cel al comunicarii. Am constatat ca deja din timpul excursiei cei care prefigureaza formarea unui nucleu sau a unei prietenii, isi fac schimbul de Email-uri si de numere de telefon, deci actiunea mea nu-si mai are rost, este redudanta. Cei dezinteresati de socializarea post excursie, sunt doar travaleri, nu intreaba, nu iau adrese, si singurul lor scop este acela de a fi intr-o excursie a caror obiective i se par interesante, nu au nevoie de adrese, altfel le-ar fi cerut de la cei fata de care simt ca au afinitati. De aceea am renuntat, asta mai demult la transmiterea adreselor de Email.

Anul trecut am inceput, dar am avut atat de mult de lucru la lansarea site-ului, intrasem intr-o asemenea criza de timp, incat nu am putut sa finalizez ceea ce-mi dorisem cu segmentare celor care participa la actiunile Singles Camp&Travel. In premiera va spun insa ce o sa se intample in 2017 si modul in care voi face diferenta intre membrii Singles Camp si travaler.

Peste 10 zile am sa transmit un mesaj prin  newsletter care o sa imparta, functie de rasunsurile primite, baza de inscrisi in grup in 2 mari categorii, iar una dintre acestea in alte 3. Va fi astfel:

- membrii inactivi - cei care nu-mi comunica intentia de a participa la actiunile noastre. O sa fie trecuti intr-o baza de date separata, care o sa primeasca informatii doar lunar si doar generale.
- membrii activi - cei care-mi comunica intentia de a participa la actiuni Singles Camp&Travel in 2017.

In ceea ce-i priveste pe cei activi, dar si pe cei care o sa se inscrie in cursul anului in comunitate, vor fi diferentiate:

- tarif standard - pentru travaler. Numesc travaler pe cei care doar participa la actiuni, nu au nici o activitate post excursie pe forum (descriere si postare imagini)
- tarif redus - pentru membrii Singles Camp. Numesc membru Singles Camp, DOAR pe cei care participa la actiuni (minim 3 pe an sau care au deja 10 excursii cu noi) dar care au atasat si o activitate de descriere si imagini pe forum
- reduceri si gratuitati: - pentru goldenmembrii. Numesc goldenmembrii pe acei membrii care au si activitate de postare articole sau indrumare noi veniti


Trebuie ca intr-un fel sa arat recunostiinta si apreciere celor care ajuta Singles Camp. Este o mare diferenta intre ei si cei care doar participa la excursii.  ::) :)

Offline EmBo

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 907
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Drumetii in Muntii Fagaras&Transfagarasan 05 - 07 august 2016
« Răspuns #117 : Miercuri, 14 Septembrie 2016, 17:30 »
 :applause:

Asteptam de ceva vreme acest pachet de masuri care sa stratifice putin masa neuniforma de membri ai comunitatii SinglesCamp.

Offline Geoge Carmen

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
Re: Drumetii in Muntii Fagaras&Transfagarasan 05 - 07 august 2016
« Răspuns #118 : Luni, 26 Septembrie 2016, 16:34 »
Multumesc Lidia dentru poze