Autor Subiect: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016  (Citit de 47778 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13254
Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016
« : Luni, 07 Decembrie 2015, 08:38 »
Nu mai sunt locuri disponibile dar am organizat inca un eveniment similar in week-endul urmator. Rezervarile sunt deschise se pot face aici: http://www.singlescamp.ro/eveniment/petreceri-voie-buna-si-traditii-marginimea-sibiului-16-18-decembrie-2016/

Tarif:  390 RON/persoana  cazare in camera DBL
Check in: 9 decembrie
Check out: 11 decembrie
Cazare: Pensiunea Sibiel www.sibiel.eu
Servicii incluse:
• cazare 2 nopti, mic dejun inclus
• doua cine
• pranz - pomana porcului
• dj party-uri vineri si sambata seara
• dance lessons - cu profesor de dans
Nu sunt incluse:
• transport pana la locatie
• bauturi, decat cele de wellcome si de la taiatul porcului
Grup: 30 persoane
Program:
vineri 9 decembrie Check in ora 15.00 la Sibiel. Wellcome! Prezentarea participantilor, indoor entertainment, cina si de la 20.30 DJ Party!!!!
sambata 10 decembrie. Personalul pensiunii se va ocupa, pana va treziti de pregatirea traditionala de bucate din porc, astfel incat o sa incepem ziua cu pita de casa, sorici si...o palinca. Asta afara. Apoi micul dejun si iesim la o plimbare pe malul raului. La intoarcere ne asteapta pomana porcului cu preparatele proaspete....Dupa amiaza, lectii de dans, ceva fun....Seara party!
duminica 11 decembrie. Micul dejun, apoi proiectam cateva poze si filmulete "proaspete si cateva montaje din alte excursii.
Inscrierile se fac pe site-ul www.singlescamp.ro, la “Rezervari” Dupa inscriere veti primi un Email de rezervare de la agentie. Daca nu l-ati primit in 5 zile, am rugamintea sa contactati agentie la adresa de Email: office@bonvoyagesibiu.ro. Plata se efectueaza in contul SC Bon Voyage srl Sibiu.Rezervarea devine activa in momentul achitarii avansului. Ocuparea locurilor se va face in ordinea platii avansurilor.
Observatii. Este o actiune deschisa celor nou intrati, profil de varsta 35 - 55 ani, comunicativ, tolerant, sociabil si fara tabieturi. Programul este colectiv, adresat unui grup, nu tintit pe individual, astfel incat ca organizatori nu avem posibilitatea sa satisfacem cereri personale....
Tinta acestui eveniment este acomodarea cu noi a celor care doresc sa participa la excursiile Single Camp, relationarea, formarea unor prietenii, a unor nuclee zonale...

Mos Nicolae sa va aduca noi prieteni!

Offline michaela.mami

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 49
Re: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016
« Răspuns #1 : Joi, 08 Septembrie 2016, 22:43 »
Hello! Astept si eu actiuni in vestul tarii. Nu de alta,..... dar macar sunt aproape de casa :)))Daca nu ma simt bine... ma "topesc" . Mai ales ca nu stii cu cine mergi............  :2funny:
:)

Offline Claudita

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
Re: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016
« Răspuns #2 : Vineri, 09 Septembrie 2016, 08:13 »
Buna michaela.mami

Eu sunt din Jud Satu Mare , tu de unde esti ?


Imi doresc sa facem un grup in zona de vest a tarii pentru a petrece timp in natura ,excursii etc etc

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016
« Răspuns #3 : Vineri, 09 Septembrie 2016, 08:32 »

dar macar sunt aproape de casa :)))Daca nu ma simt bine... ma "topesc" . Mai ales ca nu stii cu cine mergi............  :2funny:

Da, stiu ca sunt persoane care isi pregatesc si acest plan B. Pana acum n-am auzit sa plece careva. Dimpotriva, nu se mai dau ....intorsi acasa. :2funny:
daca imi amintesc bine, cred ca exista si o astfel de relatare aici: http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2178.0.html

Chiar asa, un pic  :offtopic:, o sa va rog, cand reveniti sa completati pe topicul link-uit mai sus, cu ce nelinisti ati plecat la drum si cum vi s-au risipit/sau nu :)
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Julia

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 31
Re: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016
« Răspuns #4 : Marți, 27 Septembrie 2016, 12:27 »
Buna!

Exista participanti care pleaca din Bucuresti? Ar fi minunat daca ne-am putea organiza pentru transport, din pacate eu nu am masina personala...dar chiar si cu trenul ar fi mai amuzant daca am fi mai multi  :)


Offline CrissCriss

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 73
Re: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016
« Răspuns #5 : Marți, 27 Septembrie 2016, 13:20 »
Buna si de la mine.
Eu am achitat ieri excursia si sper sa fi prins un loc. Sunt tot din Bucuresti si ma bag la un transport in comun, fie el cu vreun minibus sau chiar cu trenul. Deci daca se face vreo lista cu doritori, inscrieti-ma din oficiu :)

Offline Julia

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 31
Re: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016
« Răspuns #6 : Miercuri, 28 Septembrie 2016, 09:48 »
Buna dimineata!
Si eu astept confirmarea locului. CrissCriss tinem legatura!  :). Daca mai sunt inscrisi din Bucuresti, zic sa ne "auzim" aici.

O zi cu soare va doresc!

Offline michaela.mami

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 49
Re: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016
« Răspuns #7 : Vineri, 30 Septembrie 2016, 20:15 »
Buna michaela.mami

Eu sunt din Jud Satu Mare , tu de unde esti ?


Imi doresc sa facem un grup in zona de vest a tarii pentru a petrece timp in natura ,excursii etc etc

din oradea./ scuze. abia acum am vazut intrebarea... nu prea ma descurc inca cu chat-ul, aici. sper ca si acest raspuns sa ajunca unde trebuie. :)
:)

Offline Diana75

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Re: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016
« Răspuns #8 : Vineri, 30 Septembrie 2016, 21:54 »
Buna seara,
am achitat si eu excursia, sunt din Piatra Neamt.

Offline Balaita Violeta

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 82
Re: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016
« Răspuns #9 : Duminică, 02 Octombrie 2016, 09:31 »
Buna dimineata! Mai e cineva din Bacau sau imprejurimi, care ar vrea sa mearga ,pentru a fi mai placut si mai usor cu transportul ?

Offline Danutdaniel

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016
« Răspuns #10 : Duminică, 02 Octombrie 2016, 22:07 »
Din bucuresti sunt. Si m am inscris azi. Si am rezervat si pt excursia la sibiel din dec. Plec cu masina cine vrea sa calatorim impreuna poate sa spuna

Offline michaela.mami

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 49
Re: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016
« Răspuns #11 : Duminică, 02 Octombrie 2016, 22:14 »
Din bucuresti sunt. Si m am inscris azi. Si am rezervat si pt excursia la sibiel din dec. Plec cu masina cine vrea sa calatorim impreuna poate sa spuna

:) daca ma iei din oradea, vin si eu cu tine :)
:)

Offline Julia

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 31
Re: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016
« Răspuns #12 : Duminică, 02 Octombrie 2016, 22:27 »
Din bucuresti sunt. Si m am inscris azi. Si am rezervat si pt excursia la sibiel din dec. Plec cu masina cine vrea sa calatorim impreuna poate sa spuna

Buna! Eu vreau  :). CrissCriss?

Offline Danutdaniel

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016
« Răspuns #13 : Duminică, 02 Octombrie 2016, 22:55 »
E departe oradea. Poate ne vedem acolo. Pt cei din buc....cum facem? Poate ne vedem toti intr o zi la un suc.daca simtiti ca si mine bineinteles

Offline coral

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 18
Re: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016
« Răspuns #14 : Duminică, 02 Octombrie 2016, 23:41 »
Claudita,
eu de exemplu sunt din baia mare si m am inscris si eu la excursia din sibiel, din dec. Poate vom merge impreuna! :)