Autor Subiect: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016  (Citit de 47608 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline CrissCriss

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 73
Re: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016
« Răspuns #15 : Luni, 03 Octombrie 2016, 14:46 »
Ziua buna la toata lumea,
Eu zic sa mai asteptam un pic sa vedem cati bucuresteni ne strangem si sa vedem cum ne organizam sa plecam cu catel si purcel, pe tren sau minibus sub forma de gramada organizata sau ca sardelute prin masinute  :). Oricum am observat dupa ce am tot intrat pe forum ca in unele actiuni s-au organizat transporturi cu microbuze din Bucuresti si cred ca ajutorul a venit din partea organizatorilor sau a firmei de turism, sau poate ma insel. Oricum o fi, taras-grapis, de ajuns acolo tot ajungem ca doar nu ne-am inscris degeaba :)
O zi placuta.

Offline Julia

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 31
Re: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016
« Răspuns #16 : Luni, 03 Octombrie 2016, 21:37 »
Buna CrissCriss,

De acord cu tine :), ai dreptate... Cred ca sunt nerabdatoare :), din cauza programului de la serviciu nu am putut alege o actiune mai apropiata ca timp si abia astept :).

Seara frumoasa!

Offline CrissCriss

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 73
Re: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016
« Răspuns #17 : Luni, 03 Octombrie 2016, 21:55 »
Hehe Iulia,
De acord cu tine cu nerabdarea, mi se parea o vesnicie pana in decembrie, asa ca am urmat un sfat citit undeva pe forum sa nu ma cramponez de actiunile dedicate celor noi si pt ca timpul mi-a permis, m-am mai inscris la o actiune prin noiembrie, sper sa fie de bun augur.
Seara frumoasa :)

Offline Diana75

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Re: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016
« Răspuns #18 : Luni, 03 Octombrie 2016, 22:47 »
Buna Violeta, sunt din Piatra Neamt si ar fi bine pentru mine daca am merge impreuna. Eu as vrea sa merg cu masina.Tu ce parere ai? Poate luam legatura. O seara buna tuturor.

Offline Danutdaniel

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016
« Răspuns #19 : Marți, 04 Octombrie 2016, 12:59 »
Sunt alegerile in week  ala si nu mai pot veni din pacate. Of of ca mi doream asta.

Offline kriss

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 143
Re: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016
« Răspuns #20 : Marți, 04 Octombrie 2016, 20:56 »
buna seara...lasa si si tu niste date de contact Danutdaniel...sa  putem lua legatura cu tine , sa stabilm ce si cum ...multumesc... :)
"Nu ceea ce ai, ceea ce esti, unde esti sau ceea ce faci te face fericit sau nefericit, ci ceea ce crezi despre toate acestea." – Dale Carnegie

Offline Danutdaniel

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016
« Răspuns #21 : Marți, 04 Octombrie 2016, 22:03 »
Of am zis mai sus ca nu mai pot veni pt ca s alegerile parlamentare pe 11 dec. Imi pare rau si va doresc distractie maxima. Imi trimiteti si mie poze! Si impresiile.. Apropo eu sunt dispus la socializare cu cei din buc in special. Daca e cineva interesat  imi las fb aici...... Mi am dorit mult sa vin dar nu a fost sa fie.

Offline kriss

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 143
Re: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016
« Răspuns #22 : Marți, 04 Octombrie 2016, 22:16 »
  :oops: scuze ...se pare ca nu am vazut mesajul tau de renuntare...oricum multumesc pentru promtitudine ... sunt sigura ca nu vei pierde ocazia pe viitor , sa participi la unele din frumoasele excursii organizate aici.. numai bine ..
"Nu ceea ce ai, ceea ce esti, unde esti sau ceea ce faci te face fericit sau nefericit, ci ceea ce crezi despre toate acestea." – Dale Carnegie

Offline Doc

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Re: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016
« Răspuns #23 : Miercuri, 05 Octombrie 2016, 10:40 »
Bun? ziua, mi-am luat inima în din?i ?i m-am înscris la ac?iunea din 9-11 decembrie pt cei nou veni?i!  Multe emo?ii!
Eu sunt din Roman ?i voi merge cu ma?ina!  Cine mai e interesat? 

Offline Daniela Armonia

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016
« Răspuns #24 : Joi, 06 Octombrie 2016, 00:00 »
Buna....sunt din Bacau si doresc sa ma alatur pe langa cineva care merge cu masina la Sibiel .

Offline OanaDaniela

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016
« Răspuns #25 : Joi, 06 Octombrie 2016, 16:55 »
Buna, tocmai m-am inscris la "Prieteni noi de sarbatori 9 -11 decembrie 2016 insa sunt din Sibiu. Exista posibilitatea sa accesez intalnirea fara cazare? Sunt 20 de km intre Sibiu si Sibiel pe care pot sa-i fac oricand dimineata devreme sau seara foarte tarziu.

Offline lavinia

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 70
Re: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016
« Răspuns #26 : Vineri, 07 Octombrie 2016, 13:51 »
Buna ziua

Si eu m am inscris la aceasta actiune.Am mai fost pe 30 spt la sarbatoarea toamnei la sibiel si a fost f frumos.gazdele f.primitoare, mancarea excelenta, muzica la fel.abia astept.
 Lavinia

Offline lavinia

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 70
Re: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016
« Răspuns #27 : Vineri, 07 Octombrie 2016, 13:53 »
Sunt din Bucuresti.

Offline Balaita Violeta

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 82
Re: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016
« Răspuns #28 : Sâmbătă, 08 Octombrie 2016, 08:31 »
Buna dimineata! Pana in acest moment suntem 3 persoane din Bacau ( eu, Magda cu masina si Daniela) , Diana din PNeamt  cu masina, Doc din Roman cu masina. Eu as propune , daca suntei de acord bineinteles , sa ne adunam toate 5 la Bacau si sa mergem cu masina Magdei (sau cu cea mai incapatoare si buna masina) si astfel nu ne vom plictisi pe drum, ne cunoastem, vom povesti si vom face economie la transport :). Oricum tinem legatura, pana atunci mai e timp, poate mai apare cineva si mergem cu 2 masini.
Astept raspunsul vostru, zi faina sa aveti. Violeta

Offline Diana75

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Re: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016
« Răspuns #29 : Sâmbătă, 08 Octombrie 2016, 16:35 »
Eu sunt de acord sa mergem toate cinci, am o singura problema : unde-mi cazez masina la Bacau?