Autor Subiect: Descopera Dobrogea de Nord 14 - 16 octombrie 2016  (Citit de 30650 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline cornelia-cristina

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Descopera Dobrogea de Nord 14 - 16 octombrie 2016
« Răspuns #105 : Marți, 18 Octombrie 2016, 10:06 »
superbe!!!!

Offline ancab

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 19
Re: Descopera Dobrogea de Nord 14 - 16 octombrie 2016
« Răspuns #106 : Marți, 18 Octombrie 2016, 19:46 »
Salutare tuturor,

        Cateva impresii: pentru mine a fost prima actiune SC la care am participat. Am avut un grup extraordinar!
        Am apreciat grija organizatorilor de a ne crea conditiile cele mai bune: cazare, informare, transport si ATMOSFERA! Cei su state mai vechi in SC au avut grija ca atmosfera sa fie una specifica SC.
        A fost o experienta placuta care mi-as dori sa o repet!

        Felicitari embo pentru fotografii! Sunt extraordinare!

Offline Del

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 48
Re: Descopera Dobrogea de Nord 14 - 16 octombrie 2016
« Răspuns #107 : Marți, 18 Octombrie 2016, 23:08 »
De?i sunt abia la a doua participare la o ac?iune organizat? de singles camp&travel am început s? m? simt ca între prieteni. Atmosfera a fost relaxat? (mai ales la întoarcere), am râs (am avut ?i câteva remarcate- se ?tiu ele- care au colorat sonor excursia), am dansat, am degustat ?i câteva licori la cram?. Obiectivele turistice vizitate au fost foarte interesante. Mi-a pl?cut în mod special modul fluid  în care se îmbin? apa ?i p?mântul, puzzle-ul dintre cele dou? elemente în zona celor trei lacuri. M-a impresionat ?i cetatea Histria, aceast? bucat? de Grecie d?ruit? nou? pentru a pune bazele celei mai vechi a?ez?ri urbane din ?ar?, impreun? cu toate materialele arheologice g?zduite de modernul muzeu al cet??ii.
Ar mai fi multe de spus dar se pare c? mi-am cam pierdut abilitatea de a descrie locuri (prin neutilizare, desigur). Mul?umim lui Sel pentru c? ne-a asigurat un week-end reu?it ?i a f?cut fa?? tuturor provoc?rilor noastre :applause:. Era s? uit, le mul?umim muuuult prietenilor nostri din Br?ila care ne-au întâmpinat cu atâta c?ldur? ?i ne-au f?cut s? ne sim?im bineveni?i :applause:

Offline alexa_acreo

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 18
Re: Descopera Dobrogea de Nord 14 - 16 octombrie 2016
« Răspuns #108 : Miercuri, 19 Octombrie 2016, 19:23 »
Superbe fotografii! Braila este mult mai frumoasa vazuta prin ochii lui Ebo. Multumim!

Sunt la a patra iesire cu singles camp. M-am simtit foarte bine si sper sa ne revedem curand.

Multumim pentru cazare!!!!!!!!

Multumesc pentru unguent, leocoplast,  medicamente, sfaturi,... se stiu ei aceia datorita carora am trecut mai usor peste un moment mai greu...carora le-a pasat, care m-au facut sa ma simt ca intr-o mica familie.  Datorita lor m-am incapatinat, m-am mobilizat si am bifat toate obiectivele propuse pentru ultima zi... 

Raman cu amintiri frumoase!

Offline Lely

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Re: Descopera Dobrogea de Nord 14 - 16 octombrie 2016
« Răspuns #109 : Joi, 20 Octombrie 2016, 17:03 »
    Buna ziua!
    A fost o excursie frumoasa alaturi de oameni pe care imi doresc sa ii mai intalnesc si cu alte ocazii. Sincer, nu ma asteptam sa ma simt atat de bine, am ras, am cantat, am vazut locuri pe care nu le vazusem si mi s-a deschis apetitul pentru noi experiente SC. Multumesc celor care au facut ca totul sa se desfasoare cu bine, multumesc pentru fotografii si sper sa ne revedem!
    Cu bine! :)

Offline EmBo

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 907
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Descopera Dobrogea de Nord 14 - 16 octombrie 2016
« Răspuns #110 : Luni, 14 Noiembrie 2016, 16:58 »
Daca ati participat la aceasta actiune nu uitati sa postati fotografii la Concursul de Fotografie!
In cateva zile se incheie perioada de postare si pierdeti posibilitatea castigarii premiilor.

Puteti pune fotografiile in topicul dedicat, AICI.