Autor Subiect: Sarbatoarea Toamnei 30 septembrie - 2 octombrie 2016 Editia VI  (Citit de 52957 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Sarbatoarea Toamnei 30 septembrie - 2 octombrie 2016 Editia VI
« Răspuns #15 : Luni, 15 August 2016, 10:49 »
Salut Gigi! Am incercat sa ma inscriu la acest eveniment si acolo e afisat ca nu mai sunt locuri.
Si pe site, si pe forum scrie ca aproape nu mai sunt locuri la Pensiunea Sibiel (doar 1 loc pentru barbati), dar cei care se inscriu vor fi cazati la Pensiunea Andrei.

Sunt înscris? si am rezervat un loc la s?rb?toarea toamnei. As dori detalii pentru plata cazare si transport dac? mai este liber un loc în microbuz. Va multumesc.
Detaliile pentru plata actiunii (cazare, masa si surprizele aferente) se primesc pe email imediat dupa completarea formularului de rezervare de pe site. Deci, daca ai rezervat, cauta email-ul. Daca nu vine in 2-3 zile, nici in Inbox, nici in spam, poti sa scrii un email pe office@bonvoyagesibiu.ro

Despre transport, e dupa cum scrie si pe forum, in descriere, si pe site:

Citat
Cand ne apropiem de actiune, o sa deschidem pe forum o lista pentru inscrierea la microbuz de Bucuresti. Pretul transportului nu intra in tariful excursiei si se va achita impartind valoarea cursei la numarul de pasageri. Un transport cu microbuzul Bucuresti – Sibiu – Bucuresti = 600km*2,2RON/km*1,20 TVA + 300 masa si cazarea soferului.

Se va deschide o lista de transport mai aproape de data plecarii, apoi in functie de numarul de persoane se va stabili tariful. De obicei se plateste la fata locului. :)
Succes!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline simona liliana

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Re: Sarbatoarea Toamnei 30 septembrie - 2 octombrie 2016 Editia VI
« Răspuns #16 : Miercuri, 17 August 2016, 09:12 »
buna..ne mai putem inscrie pt excursia sarbatoarea toamnei din 30 sept?si cum se procedeaza?multumesc
..sunt din craiova,ma pot deplasa cu masina personala..
Simona

Offline Bon Voyage

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 547
Re: Sarbatoarea Toamnei 30 septembrie - 2 octombrie 2016 Editia VI
« Răspuns #17 : Miercuri, 17 August 2016, 16:35 »
Nr de inscrisi la aceasta actiune este f mare si depaseste capacitatea locurilor de cazare de la Pensiunea Sibiel cit si de la urmatoarea pensiune rezervata . Am  rugamintea ca cei inscrisi deja sa transmita pe e-mail agentiei daca rezervarea ramine ferma .In cazul in care voi primi raspunsuri afirmative voi extinde nr de locuri de cazare si voi rezerva cea de-a treia pensiune.

Offline simona liliana

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Re: Sarbatoarea Toamnei 30 septembrie - 2 octombrie 2016 Editia VI
« Răspuns #18 : Miercuri, 17 August 2016, 21:14 »
..multumesc.. :) :applause:
Simona

Offline costinjb

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 134
Re: Sarbatoarea Toamnei 30 septembrie - 2 octombrie 2016 Editia VI
« Răspuns #19 : Vineri, 19 August 2016, 13:41 »
Doresc s? m? înscriu la S?rb?toarea Toamnei,cu cazare la pensiunea Sibiel,dac? nu este tîrziu.

Offline costinjb

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 134
Re: Sarbatoarea Toamnei 30 septembrie - 2 octombrie 2016 Editia VI
« Răspuns #20 : Vineri, 19 August 2016, 17:14 »
Vreau sa ma înscriu, la S?rb?toarea Toamnei. Cum procedez,cum pl?tesc?

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Sarbatoarea Toamnei 30 septembrie - 2 octombrie 2016 Editia VI
« Răspuns #21 : Vineri, 19 August 2016, 17:38 »
Costin, Samiza este pe drum spre Bucuresti pt check in-ul grupului de Austria, iar eu sunt la Munchen, in asteptarea celor care fac parte din acesta. Nu am cum sa-ti raspund acum. Ia luni legatura cu Samiza, dar dupa cate stiu eu la Pensiunea Sibiel nu mai sunt demult locuri. office@bonvoyagesibiu.ro.

Offline costinjb

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 134
Re: Sarbatoarea Toamnei 30 septembrie - 2 octombrie 2016 Editia VI
« Răspuns #22 : Vineri, 19 August 2016, 18:33 »
Merci pt promptitudine,poate la o alta pensiune apropiat?....

Offline costinjb

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 134
Re: Sarbatoarea Toamnei 30 septembrie - 2 octombrie 2016 Editia VI
« Răspuns #23 : Vineri, 19 August 2016, 18:35 »
Cum pot lua legatura cu dna Samiza?

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Sarbatoarea Toamnei 30 septembrie - 2 octombrie 2016 Editia VI
« Răspuns #24 : Vineri, 19 August 2016, 18:47 »
Uite mai sus, ultimul meu mesaj, ti-am dat adresa de email. Luni poti sa o suni la birou 0269 239095.

Offline costinjb

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 134
Re: Sarbatoarea Toamnei 30 septembrie - 2 octombrie 2016 Editia VI
« Răspuns #25 : Vineri, 19 August 2016, 20:01 »
Multumesc,am s? sun luni.S? aveti vreme bun?.

Offline Elizafaith

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Sarbatoarea Toamnei 30 septembrie - 2 octombrie 2016 Editia VI
« Răspuns #26 : Sâmbătă, 20 August 2016, 08:54 »
Buna dimineata,
Si pe mine ma intereseaza sa particip la SarbatoareaToamnei, daca mai exista locuri disponibile...

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Sarbatoarea Toamnei 30 septembrie - 2 octombrie 2016 Editia VI
« Răspuns #27 : Sâmbătă, 20 August 2016, 09:04 »
Daca la editia a VI-a e nevoie de 3 pensiuni, oare la a X-a vor fi ajungand toate pensiunile din Sibiel? :faint: :2funny:

Oricum, pentru cei interesati, cred ca ultimul mesaj de la agentie e relevant.
Nr de inscrisi la aceasta actiune este f mare si depaseste capacitatea locurilor de cazare de la Pensiunea Sibiel cit si de la urmatoarea pensiune rezervata . Am  rugamintea ca cei inscrisi deja sa transmita pe e-mail agentiei daca rezervarea ramine ferma .In cazul in care voi primi raspunsuri afirmative voi extinde nr de locuri de cazare si voi rezerva cea de-a treia pensiune.


Eu inteleg ca s-au cam ocupat locurile si la Pensiunea Sibiel si la Andrei. Pentru situatia finala si decizia extinderii (sau expanisunii?!) cazarii si in a treia pensiune...se asteapta rezervari ferme. Pe principiul primul venit, primul servit.
Eu zic sa nu mai intrebati ci sa rezervati si sa achitati. Nu de alta, dar imbulzeala se anunta mare si paranghelia pe cinste!D :)

PS - rezervarile se fac aici: http://www.singlescamp.ro/eveniment/sarbatoarea-toamnei-30-septembrie-2-octombrie-2016-editia-vi/
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Doris

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Re: Sarbatoarea Toamnei 30 septembrie - 2 octombrie 2016 Editia VI
« Răspuns #28 : Duminică, 21 August 2016, 13:34 »
Eu am achitat avansul pentru Sarbatoarea Toamnei si voi participa negresit! :)
Saptamana viitoare voi achita si restul cv . Sper ca am locul rezervat pt pensiunea Sibiel !?

Offline doina savu

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 99
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Sarbatoarea Toamnei 30 septembrie - 2 octombrie 2016 Editia VI
« Răspuns #29 : Duminică, 21 August 2016, 22:23 »
Bun? seara. Ref transport Buc-Sibiel, exist? ?i varianta microbuz? Poate mi-a sc?pat mie aceast? info. 
Ref over looking, cred c? ar trebui deschis? lista Ptr 2017!  Ce p?rere ave?i? Va doresc o sapt rodnic?!
Doina