Autor Subiect: Maramures. Traditii, mestesugari, istorie si drumetii. 7 - 11 septembrie 2016  (Citit de 25902 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline maria2015

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 49
 :applause:Bravo, Diana! Ma bucur  nespus ca vii si tu.

Offline totoescua

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 124
Diana , ce surpriza faina ca decolam din acelasi oras ......

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1504
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Da, chiar ma întrebam zilele astea daca mai mergeti, nu prea urmarisem firul de discutie, nu ma avantaja perioada initiala. Incet-incet ne regasim :)

Offline IONICA DRINCA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Buna ziua,
Sunt NOU intrata in acest grup. Asteptam de mult o astfel de actiune pentru cei "singuri". Auzisem de astfel de intalniri, dar nu stiam cum sa procedez. Abia astept! De asemenea, astept variante de transport din Bucuresti. Multumesc! Toate cele bune TUTUROR!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13264
Ionica, in prezentarea actiunii, in mesajul principal apare si cum se ajunge din Bucuresti si Iasi.

"Servicii care nu sunt incluse:
     • transport pe ruta Iasi – Targu Neamt – Campulung Moldovenesc – Viseu de sus retur = 100 RON/pers
     • transport pe ruta Bucuresti – Ploiesti – Brasov – Sighisoara – Targu Mures – Nasaud – Viseu de sus + retur = 150 RON/pers
Cei care au sa urce pe traseu, folosind conexiunea la una dintre cele doua rute, vor achita proportional cu km parcursi."
 
Inscrierea la transport se va face pe forum, incepand cu 2 saptamani inainte de plecare. O sa se deschida o lista si fiecare va nota de unde pleaca.

Offline Dana Brasov

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 43
Re: Maramures. Traditii, mestesugari, istorie si drumetii. 7 - 11 septembrie 2016
« Răspuns #20 : Miercuri, 03 August 2016, 19:58 »
Doresc inregistrare pentru transport la excursia din maramures 2016 pe ruta Brasov Maramures si retur.

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1504
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Maramures. Traditii, mestesugari, istorie si drumetii. 7 - 11 septembrie 2016
« Răspuns #21 : Miercuri, 03 August 2016, 20:05 »
Dana, lista de transport se va deschide cu aproximativ doua saptamani inainte de plecare. Mai suntem doua persoane din Brasov, nu te uitam.

Offline Bon Voyage

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 551
Mai este un singur loc disponibil la barbati.

Offline dcristina2001

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Buna ziua,
mai vine cineva din Oradea?

Offline carmina

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Buna ziua!

Daca se disponibilizeaza vreun loc pentru femei, va rog sa ma treceti pe lista de asteptare. Multumesc

Offline ave caesar

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 120
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Maramures. Traditii, mestesugari, istorie si drumetii. 7 - 11 septembrie 2016
« Răspuns #25 : Sâmbătă, 13 August 2016, 16:08 »
dcristina2001,
 eu vin din Recas, de langa Timisoara si am 2 variante: ori prin Deva, Cluj, Dej, Targu-Lapus si Surdesti, ori prin Oradea, Satu-Mare, Baia Mare si Surdesti. Internetul imi indica mai rentabil traseul prin Oradea, deci se pare ca voi trece prin Oradea. Pentru detalii ma poti suna la 0722968562.

Offline dcristina2001

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Multumesc Ave Caesar. Nu m-am mai aventurat la drum lung vreodata si imi era putin teama sa ma aventurez de una singura.

Offline IONICA DRINCA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Buna ziua,
Am achitat integral ptr excursia din 7-11 sept. in Maramures si vreu sa stiu cand pot sa fac rezervare ptr. transport, Bucuresti-Viseul de Sus si retur??? Multumesc!

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1504
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
vreau sa stiu cand pot sa fac rezervare ptr. transport, Bucuresti-Viseul de Sus si retur??? Multumesc!

lista de transport se va deschide cu aproximativ doua saptamani inainte de plecare.

Offline Dana Brasov

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 43
Pentru transportul din Brasov catre Maramures de unde ne luati si cam la ce ora aproximativ?