Autor Subiect: Maramures. Traditii, mestesugari, istorie si drumetii. 7 - 11 septembrie 2016  (Citit de 25889 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1504
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Pentru imbarcarile de pe traseu, ora si locul de plecare se stabilesc, de obicei, impreuna cu soferul, cu o zi inaintea excursiei.

florart

  • Vizitator
Re: Maramures. Traditii, mestesugari, istorie si drumetii. 7 - 11 septembrie 2016
« Răspuns #31 : Sâmbătă, 27 August 2016, 00:01 »
Personal am emotii (constructive, normal); au mai ramas doar 11 zile pana la prima intalnire si astept cu nerabdare sa revad locuri dragi sufletului meu si sa va cunosc in aceasta calatorie speciala. Weekend perfect!

Offline Dan_I

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 37
Mai este un singur loc disponibil la barbati.

S-a ocupat?

florart

  • Vizitator
Re: Maramures. Traditii, mestesugari, istorie si drumetii. 7 - 11 septembrie 2016
« Răspuns #33 : Miercuri, 31 August 2016, 09:22 »
Cand se deschide lista pentru transportul pe ruta Bucuresti – Ploiesti – Brasov – Sighisoara – Targu Mures – Nasaud – Viseul de sus, tinand cont ca a ramas exact o saptamana pana la excursie? Da, recunosc, nerabdarea e mare si am intrat in zona de AMR...Multumesc, o zi frumoasa!

Offline Claudita

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
Re: Maramures. Traditii, mestesugari, istorie si drumetii. 7 - 11 septembrie 2016
« Răspuns #34 : Miercuri, 31 August 2016, 12:22 »
Buna  ,

Sunt noua pe aici
Mai sunt locuri pt excursia din Maramures ?
Cum ma inscriu ?

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13255
Re: Maramures. Traditii, mestesugari, istorie si drumetii. 7 - 11 septembrie 2016
« Răspuns #35 : Miercuri, 31 August 2016, 16:12 »
2 raspunsuri scurte pentru ca sunt in graba plecarii spre Portugalia si a lansarii in seara aceasta a ofertei de Revelion.

- Samiza mi-a spus ca maine se va deschide lista de transport si vor aparea amanuntele suplimentare
- este posibil sa mai fie locuri disponibile, am inteles ceva de o extensie care s-a facut in agentie, nu stiu insa daca s-au ocupat si acele locuri. Scrie pe adresa office@bonvoyagesibiu.ro.

florart

  • Vizitator
Re: Maramures. Traditii, mestesugari, istorie si drumetii. 7 - 11 septembrie 2016
« Răspuns #36 : Joi, 01 Septembrie 2016, 08:16 »

- Samiza mi-a spus ca maine se va deschide lista de transport si vor aparea amanuntele suplimentare

Multumim frumos, asteptam cu interes!

Offline IONICA DRINCA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Re: Maramures. Traditii, mestesugari, istorie si drumetii. 7 - 11 septembrie 2016
« Răspuns #37 : Vineri, 02 Septembrie 2016, 10:35 »
Buna!
Nu s-a deschis inca lista cu rezervarile la transpot ptr. plecarea din Bucuresti sau nu stiu eu cum trebuie sa procedez, fiind prima iesire cu grupul Singles???
Va rog, sa-mi dati si mie un raspuns cat se poate de repede sau un nr de telefon la care sa pot face rezervare. Mii de multumirii!

Offline Dan_I

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 37
Re: Maramures. Traditii, mestesugari, istorie si drumetii. 7 - 11 septembrie 2016
« Răspuns #38 : Vineri, 02 Septembrie 2016, 11:14 »
Nu s-a deschis,  probabil astazi sau mâine.

Offline Bon Voyage

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 551
Re: Maramures. Traditii, mestesugari, istorie si drumetii. 7 - 11 septembrie 2016
« Răspuns #39 : Vineri, 02 Septembrie 2016, 13:54 »
Lista transport microbuz Bucuresti (19 locuri):

1.
2.
3.

Va rugam sa va inscrieti pe lista, luand cu copy-paste, pentru a nu se pierde inscrierile anterioare.
PRECIZATI NEAPARAT ORASUL DE IMBARCARE, de pe traseul afisat in descrierea actiunii.

Numarul de inmatriculare al microbuzului si numarul de telefon al soferului vor fi comunicate de firma de transport luni dupa-amiaza (05.09) si vor fi postate pe forum.
Pentru stabilirea locului de urcare in microbuz din orasele de pe traseu se va discuta telefonic cu soferul, inaintea plecarii.
In Bucuresti, locul de intalnire este Statia Petrom Aurel Vlaicu, ora de plecare 06:00.

Insotitorul de grup va fi Lidia, care soseste de la Iasi, direct la locatie. Soferul va fi cel care face imbarcarea din Bucuresti si de pe traseu, conform listei postate pe forum. Va rugam, mare atentie la inscrierea pe lista.

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1504
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Maramures. Traditii, mestesugari, istorie si drumetii. 7 - 11 septembrie 2016
« Răspuns #40 : Vineri, 02 Septembrie 2016, 14:02 »
Lista transport microbuz Bucuresti (19 locuri):

1. Diana L.  - urcare din Brasov
2.
3.
4.

Offline lidia.Iasi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 359
Re: Maramures. Traditii, mestesugari, istorie si drumetii. 7 - 11 septembrie 2016
« Răspuns #41 : Vineri, 02 Septembrie 2016, 15:03 »
Deschid si lista de transport din Iasi. Plecarea este la ora 08.00 din parcarea Billa, zona Garii. Pentru cei care se conecteaza pe traseu, pe ruta Iasi - Viseul de sus precizati de unde va urcati. Nr meu de telefon este 0743122214

1. Lidia M (Iasi)
2.
3.
4.
5.

Offline IONICA DRINCA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Re: Maramures. Traditii, mestesugari, istorie si drumetii. 7 - 11 septembrie 2016
« Răspuns #42 : Vineri, 02 Septembrie 2016, 15:05 »
Lista transport microbuz Bucuresti (19 locuri):

1. Diana L.  - urcare din Brasov
2. Ionica D. - urcare din Bucuresti
3.
4.

Offline Dana Brasov

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 43
Re: Maramures. Traditii, mestesugari, istorie si drumetii. 7 - 11 septembrie 2016
« Răspuns #43 : Vineri, 02 Septembrie 2016, 17:43 »
Pentru lista de transport din Bucuresti

Lista transport microbuz Bucuresti (19 locuri):

1. Diana L.  - urcare din Brasov
2. Ionica D.  - urcare din Bucuresti
3. Daniela M. - urcare din Brasov
4.

Si eu sunt din Brasov  :)

Offline Maria DM

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 35
Re: Maramures. Traditii, mestesugari, istorie si drumetii. 7 - 11 septembrie 2016
« Răspuns #44 : Vineri, 02 Septembrie 2016, 18:02 »
Lista transport microbuz Bucuresti (19 locuri):

1. Diana L.  - urcare din Brasov
2. Ionica D.  - urcare din Bucuresti
3. Daniela M. - urcare din Brasov
4. Maria DM - urcare din Sighisoara
5.