Autor Subiect: Club "Seri de poveste" Bucuresti  (Citit de 49831 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Ela Adela

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
Re: Club "Seri de poveste" Bucuresti
« Răspuns #60 : Miercuri, 02 Octombrie 2019, 21:11 »
buna seara,as vrea sa particip si eu la o ,, seara de poveste,, daca mai este de actualitate

Offline Anca B

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Club "Seri de poveste" Bucuresti
« Răspuns #61 : Vineri, 01 Noiembrie 2019, 08:45 »
Mi-ar placea sa particip la un astfel de eveniment,chiar daca m-am inscris recent. Se mai organizeaza aceste intalniri? Ma refer la cele care inteleg ca s-au organizat in Bucuresti sau in apropiere.
Multumesc.

Offline Louie

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 397
Re: Club "Seri de poveste" Bucuresti
« Răspuns #62 : Duminică, 03 Noiembrie 2019, 13:05 »
Buna Anca!  :)

A fost un eveniment organizat anul acesta: http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2891.30.html

Nu cred ca se va mai face ceva de genul acesta in 2019, dar cred ca ar fi frumos sa ne mai vedem o data pana la sfarsitul anului, nu-i asa? Chiar daca ar fi doar o intalnire de socializare pentru o seara... poate in preajma Craciunului?  :)
„Cele mai importante două zile din viața ta sunt ziua in care te-ai nascut si ziua in care ai aflat de ce" - Mark Twain

Offline roxanap61

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Club "Seri de poveste" Bucuresti
« Răspuns #63 : Miercuri, 06 Noiembrie 2019, 12:30 »
Nu se organizeaza asa ceva si in Brasov? Foarte frumoase actiunile voastre. Ajut cu mare placere la organizarea unui astfel de eveniment.

Offline Anca B

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Club "Seri de poveste" Bucuresti
« Răspuns #64 : Miercuri, 06 Noiembrie 2019, 15:28 »
Ideea de a organiza inca un eveniment pe aceasta temă la Bucureşti, în luna decembrie, imi surâde maxim şi cred că şi altora din acest oraş.

Eu pot ajuta la organizare, dacă este cazul,dar cine este adevăratul organizator şi ce dată ar fi ok pentru toată lumea? Cred că dacă ne dorim să avem un eveniment luna viitoare, ar fi momentul să începem corespondența pe acest subiect, nu-i aşa?

Offline costi31

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 604
Re: Club "Seri de poveste" Bucuresti
« Răspuns #65 : Miercuri, 06 Noiembrie 2019, 17:24 »
"Seri de Poveste" sunt cam toate ....zic eu cam peste toata Romania...doar sa ne deplasam un piculet...in orasul de resedinta se face ..  :)  doar daca este vre-un concert extraordinar...sau un eveniment unic !  ;)  Sau pur si simplu spuneti ca vreti ...distractie !  :thumbup:  *|*

Offline Anca B

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Club "Seri de poveste" Bucuresti
« Răspuns #66 : Sâmbătă, 09 Noiembrie 2019, 09:27 »
Buna Costi!
Se pot împăca dorința de a participa la un eveniment cultural cu distracția şi socializarea.La Hanu lui Manuc sunt 2evenimente de acest gen organizate luna aceasta, unul pe 14 noiembrie si urmatorul pe 15noiembrie ...deci se poate dacă ne propunem şi sunt amatori ...părerea mea.

Offline costi31

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 604
Re: Club "Seri de poveste" Bucuresti
« Răspuns #67 : Sâmbătă, 09 Noiembrie 2019, 22:32 »
Draga Anca B , cu totii avem dorinte mai exclusiviste , dar cea mai  mare parte sunt deja indeplinite , zic si eu...cu succes chiar !  :)   ;)
Romania este mare si capitala-i da tonul... deci astept oferta pe site !   :thumbup:  :dance:
Apropo , mai sunt locuri disponibile la 1 Dec.  si la Revelion pt. anul acesta, tot "Seri de poveste " vor fi GARANTAT ! 
Va puup !  :smitten:

Offline Vladi

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Club "Seri de poveste" Bucuresti
« Răspuns #68 : Miercuri, 12 Februarie 2020, 12:01 »
Si eu as dori o derogare de la conditia cu 3 participari. Multumesc.

Offline Vladi

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Club "Seri de poveste" Bucuresti
« Răspuns #69 : Miercuri, 12 Februarie 2020, 12:05 »
Recomand Club Victoriei. Este pe Calea Victoriei fostul club spice. Adica fosta casa de moda Venus. E un club cochet, acolo fac Salsa si Bachata Marti si Joi. Deci as zice ca ziua de Luni sau Miercuri ar fi perfect. Costuri mai mici decat pe sfarsit de saptamana. Daca doriti sa discut cu patronul imi spuneti. Astept mesaj in Privat. Si rog sa acceptati pt mine derogare la regula cu 3 participari. Ma implic in organizare, cu placere daca este nevoie. Multumesc.