Autor Subiect: Pool&party. Scroviste 14 - 15 mai 2016  (Citit de 18729 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Pool&party. Scroviste 14 - 15 mai 2016
« : Vineri, 12 Februarie 2016, 08:20 »
 Tarif: 290 RON/ persoana - cazare in camera DBL
Rezervari: http://www.singlescamp.ro/eveniment/poolparty-scroviste-14-15-mai-2016/
Check in: 14.05 2016
Check out:   15.05 2016
Cazare: 1 noapte la Casa Enache Scrovistea DC179 214, Bălteni (30 km de Bucuresti)
Servicii incluse:
• cazare 1 noapte, mic dejun tip bufet inclus
• cina
• piscina - terasa
• entertainment
• insotitor de grup
Servicii care nu intra in tarif:
• transport pana la destinatie
• bauturi
Locuri disponibile: 32. Rezervari in ordinea inscrierii.
Fiind foarte aproape de Bucuresti nu cred ca face sens sa ne gadim la inchiriere de mijloc de transport. O sa se posteze aici pe forum disponibilitatea celor care se deplaseaza cu masini pana acolo si se vor imparti costurile. Daca nu reusim un astfel de grupaj pt toata lumea, o sa gasim o varianta mai ieftina de transport. Nu va faceti probleme din acest punct de vedere, sa fie ultimul lucru la care trebuie sa va ganditi.
Program:
De data aceasta nu o sa prezint, cum fac de regula, programul pe zile, pe ore! Este party si petrecerile nu se pot tine uitandu-te la ceas.
Doresc insa, sa va implic si pe voi participantii in organizarea acestei petreceri:
- in primul rand, nu exista o astfel de petrecere fara coctailuri si acestea nu se prepara singure....O sa am rugamintea pe cei care cunosc bine un bartender priceput sa-l invite pt o ora - o ora si jumatate pentru a ne arata cum se prepara cateva coctail-uri mai cunoscute
- orice idee, orice lucru care poate sa intregeasca atmosfera, este binevenit
- zona din jurul piscinei este foarte frumoasa, o sa fie plina primavara deci totul verde....Daca gazdele nu au, trebuie sa aducem noi cateva torte, asa cum am prezentat in imagine. Efectul este exceptional seara...Nu trebuie ceva profi, putem folosi si din cele de bambus...
- asa ca va astept cu idei, propuneri, ajutor, implicare. Let's party!



Nu o sa fie insa doar party. Mi-as dori mult sa vina Nina V, o parte o cunoasteti vine in actiunile noastre. Face fashion si locul este ideal pt a prezenta cateva lucruri....

Nu doar pt party astept ajutor si implicare ci si pt ex-party astept propuneri.... Hai sa vedem ce iese!

Precizari: In primul rand o observatie legata de tarif. Sa nu faceti comparatie cu actiunea din martie, pt ca pt acea data am avut un tarif special de debut, am insistat mult sa avem cel mai jos posibil pt a incuraja pe cei noi din Bucuresti si zona sa faca un pas spre noi si era extrasezon. Acum avem piscina, avem terasa, este total altceva ca si servicii....



Inscrierile in excursie se fac pe site-ul www.singlescamp.ro.  In urma transmiterii intentiei de participare o sa primiti un mesaj automat de la agentia Bon Voyage Sibiu, singura autorizata OSIM in Romania sa organizeze „evenimente, vacante si excursii pentru persoane single – Singles Camp”.  Email-ul contine conditiile de rezervare si modul in care se face plata avansului. Am rugamintea sa raspundeti Email-ului transmis de agentie sau prin plata avansului sau simplu "a fost doar o intentie de participare si m-am razgandit".La fel ca la toate actiunile noastre, informatiile si detaliile legate de aceasta excursie, vor fi transmise si vor aparea DOAR pe topicul deschis pe forum: ……………….O sa gasiti acolo detaliat si din timp tot ce aveti nevoie pt pregatirea excursiei. Comunicarile nu se fac deci telefonic si nici Email.



















Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Pool&party. Scroviste 14 - 15 mai 2016
« Răspuns #1 : Vineri, 12 Februarie 2016, 09:07 »
Am vrut sa tin pt mai incolo lansarea acestei actiuni, dar nu m-am mai putut abtine...Si am postat-o...Rezervarile sunt deschise!

Offline Vero2016

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 22
Re: Pool&party. Scroviste 14 - 15 mai 2016
« Răspuns #2 : Luni, 14 Martie 2016, 10:47 »
Asta este foarte bine  :) astfel, putem merge si cei care nu au reusit pe 19 martie. Multumim!

Offline Vero2016

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 22
Re: Pool&party. Scroviste 14 - 15 mai 2016
« Răspuns #3 : Luni, 14 Martie 2016, 10:49 »
scuze...voiam sa scriu ca pot merge... cine nu are cu ce sa mearga, pot merge cu mine cu masina.

Offline florin69

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 96
Re: Pool&party. Scroviste 14 - 15 mai 2016
« Răspuns #4 : Marți, 22 Martie 2016, 18:22 »
Si pentru cine nu mai apuca loc in masina,  mai este o varianta, Mai ales pt.cei din Bucuresti sau imprejurimi si anume , bicicleta!!!  :bow:
Eu deja m-am pregatit, daca mai doreste cineva,  sa facem o echipa mai mare, cu placere.  Ori sa facem cuplaje, ca la masini???!!!  :giggle:
In loc de 4 la o masina, 2 la o bicicleta.... :applause:
Apropos, pensiunea are parcare pentru biciclete?

Offline Vero2016

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 22
Re: Pool&party. Scroviste 14 - 15 mai 2016
« Răspuns #5 : Vineri, 25 Martie 2016, 11:27 »
Florin, m-as fi bagat la partea cu bicicleta, dar nu stim cum va fi vremea  :)Asa ca daca ajungi la Scrovistea, putem vb si bineinteles iesi si cu bicicletele.

Offline f.tint65

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 16
Re: Pool&party. Scroviste 14 - 15 mai 2016
« Răspuns #6 : Marți, 29 Martie 2016, 18:35 »
Mai e timp pana in mai dar daca are cineva un loc in masina, pentru Scrovistea ,sunt interesat.Pot fi recuperat din Bucuresti sau din Balotesti cum prefera soferul.Mersi.

Offline doina savu

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 99
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Pool&party. Scroviste 14 - 15 mai 2016
« Răspuns #7 : Marți, 29 Martie 2016, 21:56 »
ok. vb. te pot lua din zona aeroport baneasa sau otopeni. ok?
Doina

Offline florin69

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 96
Re: Pool&party. Scroviste 14 - 15 mai 2016
« Răspuns #8 : Miercuri, 30 Martie 2016, 05:30 »
Ei, draga VERO, vremea e dupa sufletul omului. La noi aici in SC intotdeuna e vremea frumoasa. Cel putin pana acum, eu am avut numai vreme buna si foarte buna in toate actiunile. Si nu au fost putine...  :thumbup:

Offline f.tint65

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 16
Re: Pool&party. Scroviste 14 - 15 mai 2016
« Răspuns #9 : Miercuri, 30 Martie 2016, 06:27 »
Mersi Doina .Vb si stabilim atunci unde ne intalnim.O zi frumoasa.

Offline Mimi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 378
Re: Pool&party. Scroviste 14 - 15 mai 2016
« Răspuns #10 : Miercuri, 30 Martie 2016, 20:49 »
Si pentru cine nu mai apuca loc in masina,  mai este o varianta, Mai ales pt.cei din Bucuresti sau imprejurimi si anume , bicicleta!!!  :bow:
Eu deja m-am pregatit, daca mai doreste cineva,  sa facem o echipa mai mare, cu placere.  Ori sa facem cuplaje, ca la masini???!!!  :giggle:
In loc de 4 la o masina, 2 la o bicicleta.... :applause:
Apropos, pensiunea are parcare pentru biciclete?
Ei,da , buna idee ! Daca veneam la actiune sigur as fi cerut "grupaj" pe bicicleta ta .

Offline florin69

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 96
Re: Pool&party. Scroviste 14 - 15 mai 2016
« Răspuns #11 : Joi, 31 Martie 2016, 08:58 »
Ei, MImi, Mimi ce ai piedut!!! Dar nu e timpul trecut, mai sunt locuri..... ;)

Offline kriss

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 143
Re: Pool&party. Scroviste 14 - 15 mai 2016
« Răspuns #12 : Joi, 31 Martie 2016, 19:58 »
1. Gigi Cindea vineri, sambata (prin asta se intelege ca o sa iau cina si sambata si vineri)
2. Diana - sambata
3.Mirela Iasi - vineri si sambata
4.Zambila-vineri si sambata
5. Violeta L vineri si sambata
6. Simona C  - vineri si sambata
7. Brandusa - vineri si sambata
8. Mireille - vineri si sambata
9. Cristian (Tulcea) - vineri si sambata
10. Vali -vineri si sambata
11. Miha -vineri si sambata
12.Cristina L.-vineri si sambata
"Nu ceea ce ai, ceea ce esti, unde esti sau ceea ce faci te face fericit sau nefericit, ci ceea ce crezi despre toate acestea." – Dale Carnegie

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1482
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Pool&party. Scroviste 14 - 15 mai 2016
« Răspuns #13 : Joi, 31 Martie 2016, 21:28 »
 :oops: @kriss, cred ca ai vrut sa scrii, de fapt, la actiunea de la Predeal :)


Offline Vero2016

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 22
Re: Pool&party. Scroviste 14 - 15 mai 2016
« Răspuns #14 : Luni, 04 Aprilie 2016, 11:20 »
Ei, draga VERO, vremea e dupa sufletul omului. La noi aici in SC intotdeuna e vremea frumoasa. Cel putin pana acum, eu am avut numai vreme buna si foarte buna in toate actiunile. Si nu au fost putine...  :thumbup:

Buna,

de data asta am ales sa merg cu masina, dar daca nu mai sunt doritori de a merge cu mine, o sa pun bicicleta in portbagaj si o folosesc acolo :)))
zic ca este bine si asa :)