Autor Subiect: Pool&party. Scroviste 14 - 15 mai 2016  (Citit de 18727 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Eleni

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Pool&party. Scroviste 14 - 15 mai 2016
« Răspuns #45 : Miercuri, 11 Mai 2016, 13:54 »
Buna,
Sunt din Craiova si voi ajunge in Bucuresti sambata cu trenul, daca mai este cineva care ajunge cu trenul sau care poate sa ma ia de la gara  cu sau fara flori. .. am nr de telefon  :) 0723 323 969 .

Cu drag zile bune :)

Offline florenta.v

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 19
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Pool&party. Scroviste 14 - 15 mai 2016
« Răspuns #46 : Joi, 12 Mai 2016, 21:49 »
Buna !
Ca urmare a unor probleme de sanatate, sunt nevoita  sa renunt la excursie.  :oops:
Excursia a fost achitata integral. Daca doreste  cineva sa mearga  in locul meu, locul este pentru femei, sa posteze anuntul aici. :worthy: :worthy: :giggle:

Offline AlinaS

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Re: Pool&party. Scroviste 14 - 15 mai 2016
« Răspuns #47 : Joi, 12 Mai 2016, 22:30 »
Buna, cu drag pot prelua eu locul tau. O sa te rog sa ma ajuti cu contul in care pot face plata

Offline AlinaS

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Re: Pool&party. Scroviste 14 - 15 mai 2016
« Răspuns #48 : Joi, 12 Mai 2016, 22:32 »
Florenta, voiam sa mai adaug ca imi pare rau pt problemele medicale si iti doresc multa sanatate

Offline florenta.v

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 19
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Pool&party. Scroviste 14 - 15 mai 2016
« Răspuns #49 : Joi, 12 Mai 2016, 23:46 »
Multumesc AlinaS !
  Iti doresc distractie placuta!   *|* *|*Am participat la multe actiuni si toate au fost  organizate la un inalt nivel de profesionalism de catre Samiza si Gigi.  :thumbup: :thumbup:
Te rog sa suni maine in agentie ca sa iti dea Samiza numarul meu de telefon si iti comunic detaliile privind contul in care faci plata.

Offline Sandral

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
Re: Pool&party. Scroviste 14 - 15 mai 2016
« Răspuns #50 : Vineri, 13 Mai 2016, 06:09 »
Buna dimineata,

Din cauza unor probleme personale nu voi putea participa la excursie.
Daca este cineva doritor, cu mare drag ii transfer locul meu (loc de femei)

Nr. meu de telefon este 0745048692 (daca nu raspund rog sms), iar adresa de email este ralucatrifanescu@yahoo.com.

Multumesc.

Offline gheorghita

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Pool&party. Scroviste 14 - 15 mai 2016
« Răspuns #51 : Vineri, 13 Mai 2016, 08:02 »
Eleni la ce ora ajunge trenul in gara?Poate vii in Piata victoriei

Offline AlinaS

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Re: Pool&party. Scroviste 14 - 15 mai 2016
« Răspuns #52 : Vineri, 13 Mai 2016, 11:05 »
Buna, si eu voi pleca din Bucuresti cu masina. Daca mai sunt participanti care au nevoie de transport pot prelua cu drag

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Pool&party. Scroviste 14 - 15 mai 2016
« Răspuns #53 : Vineri, 13 Mai 2016, 20:59 »
In Austria inainte de a pleca se anunta vreme rea, ploaie....Am avut insa zile minunate, excelente pt plimbare....Sper ca la fel prognoza pt Bucuresti sa fie doar o sperietura astfel ca maine si duminica sa avem vreme faina, sa ne putem bucura de apa, de coctail-uri....

Aduceti cu voi soarele, voia buna si ce puteti baga bun in bagaje.... :)

Am sa ajung maine in jur de 12.00 acolo, nu cred sa vina cineva mai repede....

Aduceti cu voi ce credeti ca se poate transforma in joc....

Ne vedem maine, cu soare si veselie!  *|* :dance:

Offline Liliana44

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Pool&party. Scroviste 14 - 15 mai 2016
« Răspuns #54 : Vineri, 13 Mai 2016, 23:17 »
Gigi, la ce te referi cand spui "bun" ? ce putem sa luam, ca nu am nicio idee?  a mai fost cineva la astfel de intalniri? ce putem aduce? nu am deloc inspiratie.....   :idiot2:  macar sa cumpar maine ceva inainte de plecare  ::)

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Pool&party. Scroviste 14 - 15 mai 2016
« Răspuns #55 : Sâmbătă, 14 Mai 2016, 06:48 »
Vremea vad ca este frumoasa - deci o sa facem baie!  *|* *|* *|*

Ma intrebati de ce sa aduceti. Pai uitati cateva idei:

Rachete de badminton, minge usoara de volei, baloane rotunde (de asa ceva chiar e nevoie!) + niste ata sa le putem umfla si lega...

Boccia si in general orice joc outdoor de indemanare - aruncare a cercurilor pe un bat

Poate sa confirme cineva ca aduce ceva din toate astea?

Inca ceva: piscina -  am inteles de la gazde - este incalzita, dar afara inca nu sunt 28 de grade - nu e vara...Luati un halat de baie ceva pt cand iesiti...sa nu se lase cu guturaiuri... ::)

Offline Sandral

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
Re: Pool&party. Scroviste 14 - 15 mai 2016
« Răspuns #56 : Duminică, 15 Mai 2016, 21:27 »
Seara buna,

Cine si-a uitat la Casa Enache o geaca de blugi gri si o esarfa sa imi dea de stire: ralucatrifanescu@yahoo.com, 0745048692.

Offline AlinaS

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Re: Pool&party. Scroviste 14 - 15 mai 2016
« Răspuns #57 : Duminică, 15 Mai 2016, 23:17 »
La mine relaxarea a fost maxima :) si prin urmare am uitat ceva lucruri la locatie, dar am vb deja cu Anca si le voi recupera zilele urmatoare. Multumesc mult si seara faina tuturor

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Pool&party. Scroviste 14 - 15 mai 2016
« Răspuns #58 : Luni, 16 Mai 2016, 10:25 »
As numi actiunea aceasta Florin's Camp pentru ca asa mare aglomeratie de Florini pe metru patrat nu cred sa mai intalnim vreodata... ;D
Asa ca Florin 1, Florin 2, Florin 3, Florin 4, Florin 5 si Florin 6, evenimentul aceasta va va purta numele.... :flori:

Soare, timp superb, o padure verde - minunat de plimbat prin ea, apa numai buna de baie si in special oameni faini! Un grup in care sunt convins ca se va lasa cu multe amicitii...Am vazut ca lumea s-a destins imediat, ca de la inceput a fost relaxata si deschisa, ca s-a comunicat foarte usor...

Lejer, cine a vrut sa faca baie, s-a bucurat de apa, cine a vrut sa ajunga la Schit a luat-o la plimbare, cei care au dorit sa se aventureze in Codrii Vlasiei s-au afundat adanc in padure...Altii au preferat incinta pensiunii, la taifas, la un cafea, un vin sau un coctail...

Este genul de actiune pe care vreau sa o repet, in mai multe zone din tara...Astept doar o confirmare din partea unui nou colaborator...Foarte bun si potrivit pentru a intretine atmosfera cu muzica, cu voie buna, cu plimbari usoare si placute!

Nu am facut prea multe poze si din ce am facut majoritatea contin persoane....Mi-a fost greu sa gasesc cateva fara...































Link-ul de dowload a fotografiilor facute de mine este pregatit, este valabil 7 zile, asa ca cine doreste sa aiba imaginile pe care le-am surprins, sa-mi scrie aici pe forum si i le transmit imediat...

Pe curand!

Offline Tania55

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 363
  • Tineretea = puterea de adaptabilitate
Re: Pool&party. Scroviste 14 - 15 mai 2016
« Răspuns #59 : Duminică, 12 Iunie 2016, 19:39 »
Minunata excursie, minunate locuri pe care le-ati vazut si ati facut multe fotografii; ar fi pacat sa nu postati fotografii (cel mult 2 pe luna) in editia actuala a concursului de fotografie SinglesCamp :
http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2298.0.html   

Aveti incredere in voi.
Eu am castigat, pana acum, un voucher de 200 lei si 2 dintre fotografiile mele vor fi incluse in selectia pentru realizarea calendarului SinglesCamp.     ;)
Succes.  :)