Scrise de noi > Articolele noastre

De cate ori iubim in viata?

<< < (4/6) > >>

Rodica_I:
 :)
--- Citat din: Cgabriela din Luni, 14 Mai 2018, 09:56 ---Ideea e ca nu stii niciodata daca s-a încheiat numărătoarea...stiu oameni care au intalnit o nouă iubire la 60 sau 70 ani.... :)

--- Terminare citat ---

Corect, fluturasii sunt liberi sa zburde... :smitten:

roxanap61:
Posibil sa fie topic inchis insa nu ma pot abtine, sa nu comentez. Eu cred ca te poti indragosti de mai multe ori in viata. Diferit de fiecare data, altfel si cu o intensitate diferita. Important cred ca este ceea ce pastram dupa ce indragosteala trece (deoarece garantat, trece).

costi31:
Nu este inchis... :flori: e cat se poate de deschis ... asteptam sa citim si alte pareri !
Eu unul...mereu...si mai cad si in butoiul cu melancolie  :giggle: ca dehhh nu mai suntem la prima abatere...  :hammer:

laura_irina:

--- Citat din: roxanap61 din Miercuri, 06 Noiembrie 2019, 12:15 ---Posibil sa fie topic inchis insa nu ma pot abtine, sa nu comentez. Eu cred ca te poti indragosti de mai multe ori in viata. Diferit de fiecare data, altfel si cu o intensitate diferita. Important cred ca este ceea ce pastram dupa ce indragosteala trece (deoarece garantat, trece).

--- Terminare citat ---

laura_irina:

--- Citat din: roxanap61 din Miercuri, 06 Noiembrie 2019, 12:15 ---Posibil sa fie topic inchis insa nu ma pot abtine, sa nu comentez. Eu cred ca te poti indragosti de mai multe ori in viata. Diferit de fiecare data, altfel si cu o intensitate diferita. Important cred ca este ceea ce pastram dupa ce indragosteala trece (deoarece garantat, trece).

--- Terminare citat ---
asa cred si eu, din experienta...si da, efortul este sa ramana acel ceva care iti incalzeste inima cand iti amintesti

Navigare

[0] Indexul de Mesaje

[#] Pagina următoare

[*] Pagina precedentă

Du-te la versiunea completă