Autor Subiect: Intalnire pentru cei noi in Singles Camp. Garbova 1- 3 iulie 2016  (Citit de 14922 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline claudiadi

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
  • ASTEPT CU INCREDERE - O EXPARIENTA MEMORABILA
Re: Intalnire pentru cei noi in Singles Camp. Garbova 1- 3 iulie 2016
« Răspuns #30 : Vineri, 24 Iunie 2016, 18:01 »
Bine,Mihai!Comunicam prin email!

Offline Claudia Cenan

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Intalnire pentru cei noi in Singles Camp. Garbova 1- 3 iulie 2016
« Răspuns #31 : Duminică, 26 Iunie 2016, 17:35 »
Buna, si eu sunt noua in grup si vin la Garbova in excursie.

Offline Ionela D.

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Intalnire pentru cei noi in Singles Camp. Garbova 1- 3 iulie 2016
« Răspuns #32 : Marți, 28 Iunie 2016, 15:28 »
Claudiadi, daca vii cu Mihai, atunci o sa organizez o masina din Brasov...
Mai sunt care vin din Brasov?
Doris, vineri vei fi in Brasov? Mergem impreuna?

Offline Doris

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Re: Intalnire pentru cei noi in Singles Camp. Garbova 1- 3 iulie 2016
« Răspuns #33 : Marți, 28 Iunie 2016, 19:49 »
Ionela, eu voi merge din Brasov cu o prietena Single (Carmen) ,si te putem lua si pe tine.Luam legatura telefonic (organizatorii au nr.meu de telefon.astept telefonul tau.
O seara frumoasa!

Offline claudiadi

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
  • ASTEPT CU INCREDERE - O EXPARIENTA MEMORABILA
Re: Intalnire pentru cei noi in Singles Camp. Garbova 1- 3 iulie 2016
« Răspuns #34 : Marți, 28 Iunie 2016, 20:14 »
Buna,Ionela!Mihai nu trece prin Sinaia,asadar eu plec cu masina mea.Daca mai e cineva care nu are cu ce sa mearga...Adresa mea de email este claudiadi24@yahoo.com Oricum,ne vedem la Garbova.

Offline Ionela D.

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Intalnire pentru cei noi in Singles Camp. Garbova 1- 3 iulie 2016
« Răspuns #35 : Marți, 28 Iunie 2016, 21:10 »
Ok, Claudia, iti voi trimite nr meu de telefon si ne auzim.
Doris, cand am dorit sa trimit datele mele de contact prin organizatori mi s-a cerut numele intreg al persoanei pe care doream s-o contactez, neputand sa identifice dupa user.. asa ca poti sa imi trimiti numarul tau de telefon pe adresa de e-mail zilnic24h@yahoo.com si te sun.
Pana atunci.. o seara minunata va doresc :)

Offline mihaif

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 38
Re: Intalnire pentru cei noi in Singles Camp. Garbova 1- 3 iulie 2016
« Răspuns #36 : Miercuri, 29 Iunie 2016, 00:19 »
Buna seara,
Asa cum am precizat intr-un post anterior, plec din Bucuresti pe ruta Sibiu, Garbova.
Mai am doua locuri libere. Daca nu aveti transportul aranjat puteti sa ma contactati la adresa mihaif66@gmail.com.

Offline Nora

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Intalnire pentru cei noi in Singles Camp. Garbova 1- 3 iulie 2016
« Răspuns #37 : Miercuri, 29 Iunie 2016, 07:06 »
Buna dimineata,

Sunt Nora, vin prima data la o intalnire organizata de Singles Camp abia astept sa ne vedem, sa povestim, sa ne cunoastem. Plec vineri dimineata din Brasov am disponibile 3 locuri, sau pot lua pe cineva din Sibiu. Ma puteti contacta pe email la eleonora_constantin@yahoo.com.

O zi frumoasa!

Offline Nora

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Intalnire pentru cei noi in Singles Camp. Garbova 1- 3 iulie 2016
« Răspuns #38 : Miercuri, 29 Iunie 2016, 13:25 »
Claudiadi, daca vii cu Mihai, atunci o sa organizez o masina din Brasov...
Mai sunt care vin din Brasov?
Doris, vineri vei fi in Brasov? Mergem impreuna?
  Vin din Brasov si pot sa iau 3 persoane, ma puteti contacta pe mail eleonora_constantin@yahoo.com

Offline Bon Voyage

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 547
Re: Intalnire pentru cei noi in Singles Camp. Garbova 1- 3 iulie 2016
« Răspuns #39 : Miercuri, 29 Iunie 2016, 17:14 »
Pe scurt, va prezint o schita a programului celor doua zile.

Vineri va fi o zi de acomodare, cunoastere, interactiune, relaxare.
Pentru aceasta seara, vin cu o  propunere de meniu comun: mix grill (carne de porc, piept de pui, mici), mustar, cartofi aurii, salata, inghetata asortata cu frisca; tafir 39 ron/persoana. Daca sunt persoane vegetariene, sa ma anunte la sosire, pentru a putea informa locatia sa le pregateasca un meniu adecvat.

Dupa cina - muzica si dans.  :dance:

Sambata vom avea un program mai activ.

Dupa micul dejun ne imbarcam in masini, vizitam Casa memoriala Lucian Blaga, apoi ne indreptam spre Cetatea Carolina, unde vom asista la schimbarea garzii, dupa care vom fi preluati de un ghid pentru un tur al cetatii.

Dupa servirea pranzului, ne indreptam spre Rapa Rosie.

Seara se va incheia, din nou, cu muzica si voie buna. :)

Duminica, in drum spre casa, putem vizita si Cetatea Calnic, daca sunt doritori.

Offline claudiadi

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
  • ASTEPT CU INCREDERE - O EXPARIENTA MEMORABILA
Re: Intalnire pentru cei noi in Singles Camp. Garbova 1- 3 iulie 2016
« Răspuns #40 : Miercuri, 29 Iunie 2016, 19:51 »
Multumim pentru amanunte!Va fi,cu siguranta,relaxarea de care avem nevoie.
Pe vineri!

Offline AUGUSTA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Intalnire pentru cei noi in Singles Camp. Garbova 1- 3 iulie 2016
« Răspuns #41 : Joi, 30 Iunie 2016, 21:32 »
 E cineva din zona Deva sau Orastie, care merge la GARBOVA?

Offline Nora SR

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 34
Re: Intalnire pentru cei noi in Singles Camp. Garbova 1- 3 iulie 2016
« Răspuns #42 : Marți, 05 Iulie 2016, 00:12 »
Dat fiind ca week-endul s-a incheiat, cred ca venit vremea impresiilor. Nu stiu altii cum sunt, dar eu, cand ma gandesc la Garbova 1-3 iulie 2016, nu pot spune decat ca e o noua pagina de viata, in care autenticitatea, normalitatea si echilibrul pot fi regasite pentru a-ti ostoi dorul de ceea ce credeai ca a disparut. Nu e vorba numai de turism, desi, programul a fost frumos presarat cu actiuni si obiective, cu efort dozat si cu libertatea deplina de a alege, dar e in primul rand vorba de o atmosfera sincera, vesela, necomplicata. Marturisesc ca am venit cu mari emotii, incrcand sa imi reamintesc ce am simtit in copilarie cand m-au lasat parintii sa plec singura in prima tabara scolara... Desi trecusera peste 35 de ani de atunci, panica si emotiile pusesera stapanire pe mine. Intalnirea a fost minunata. Cred ca toti noii intrati in comunitatea singlescamp prezenti la Garbova sunt de acord cu mine. Chiar deveniti "vechi", noi mai vrem sa participam la astfel de ocazii. Tematica turistica s-a imbinat pefect cu laisser-aller-ul asa incat ne-am trezit prieteni pe nebagate de seama..! In fine, nu pot spune decat atat, celor care se rezuma sa citeasca topicurile pe forum, fara sa se inscrie inca la vreun eveniment: - dragilor, tot ce scriu organizatorii despre acest fenomen global siglescamp, chiar asa este! Nu e nici un fake, chiar puteti avea incredere! Va intoarceti cu totul alti oameni dupa o experienta singlescamp, mai bogati, mai increzatori, mai curajosi in lupta cu viata de zi cu zi ... Eu una, mai vreau, voi reveni cu un drag urias la urmatoarele evenimente la care imi voi putea armoniza agenda de obligatii. Sa ne revedem cu bine, va imbratisez pe toti cei din "lista noastra " scrisa de mana !

Offline Misona

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 290
Re: Intalnire pentru cei noi in Singles Camp. Garbova 1- 3 iulie 2016
« Răspuns #43 : Marți, 05 Iulie 2016, 08:35 »
Dat fiind ca week-endul s-a incheiat, cred ca venit vremea impresiilor. Nu stiu altii cum sunt, dar eu, cand ma gandesc la Garbova 1-3 iulie 2016, nu pot spune decat ca e o noua pagina de viata, in care autenticitatea, normalitatea si echilibrul pot fi regasite pentru a-ti ostoi dorul de ceea ce credeai ca a disparut. Nu e vorba numai de turism, desi, programul a fost frumos presarat cu actiuni si obiective, cu efort dozat si cu libertatea deplina de a alege, dar e in primul rand vorba de o atmosfera sincera, vesela, necomplicata. Marturisesc ca am venit cu mari emotii, incrcand sa imi reamintesc ce am simtit in copilarie cand m-au lasat parintii sa plec singura in prima tabara scolara... Desi trecusera peste 35 de ani de atunci, panica si emotiile pusesera stapanire pe mine. Intalnirea a fost minunata. Cred ca toti noii intrati in comunitatea singlescamp prezenti la Garbova sunt de acord cu mine. Chiar deveniti "vechi", noi mai vrem sa participam la astfel de ocazii. Tematica turistica s-a imbinat pefect cu laisser-aller-ul asa incat ne-am trezit prieteni pe nebagate de seama..! In fine, nu pot spune decat atat, celor care se rezuma sa citeasca topicurile pe forum, fara sa se inscrie inca la vreun eveniment: - dragilor, tot ce scriu organizatorii despre acest fenomen global siglescamp, chiar asa este! Nu e nici un fake, chiar puteti avea incredere! Va intoarceti cu totul alti oameni dupa o experienta singlescamp, mai bogati, mai increzatori, mai curajosi in lupta cu viata de zi cu zi ... Eu una, mai vreau, voi reveni cu un drag urias la urmatoarele evenimente la care imi voi putea armoniza agenda de obligatii. Sa ne revedem cu bine, va imbratisez pe toti cei din "lista noastra " scrisa de mana !


Nora draga, ma bucur sincer ca ti-a placut, sper ca toti "bobocii" de la Garbova sunt in asentimentul tau:)

Apreciez ca ai amintit si de forum, unde, dupa cum se vede, ne "intalnim" inainte de un eveniment pentru a ne cunoaste un pic si impartasim pareri si poze dupa :) apoi ramane marturie a ceea ce a fost si inspiratie pentru viitorii participanti

Apropos de alte excursii, cred ca o sa fie superinteresanta iesirea de la Azuga-Cramele Halewood cu degustare de sampanie...eh??? :crazy2: :crazy2: :whistle:
Viata e ca o piesa de teatru - nu conteaza cat de mult dureaza, ci cum se desfasoara. (Seneca)

Offline claudiadi

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
  • ASTEPT CU INCREDERE - O EXPARIENTA MEMORABILA
Re: Intalnire pentru cei noi in Singles Camp. Garbova 1- 3 iulie 2016
« Răspuns #44 : Marți, 05 Iulie 2016, 10:59 »
Intr-adevar,Nora a scris atat de frumos,incat noua ,celorlalti ,ne-au ramas doar cuvinte serbede.
Pot sa adaug ca mi-am facut prieteni oameni minunati,carora le multumesc ca exista.